garanti arkadas banneri yeterr..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

olimpiyat

New member
yaw bu yukardaki banner kafamı şişirdi ikide birde müzik çalıp duruyo bu kadar siteyi inceleme hakkımıza tecavüz etmesin yaa ...:vur :vur

innuendo

HANZALA
Moderatör
sessiz takılacağız mecburen site menfaati için:victory

Aktuğ

Altın Üye
tamam,reklam gelirlerini üstleneceksen kaldıralım hemen

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
firefox 2 ve Kaspersky Internet Security kullanıorum henüz karşıma çıkmadı =)

1sc0rp!tX le msnde konuşurken java scpriti kapamasını önermiştim sanırım öyle kapanıomuş

ama benim java scriptte açık bana rastlamadı

tavsiyem Kaspersky teknolojisiyle tanışın sorunu kökten çözün ;)

σѕ¢αя'ѕ™

[ℓσνє ιѕ ƒєηєявαнçє..]
bu banner yüzünden sitede gezemez oldum.. kimse sesi kıs falanda demesin.. bu cafeyi yönettiğim bilgisayar ver ortama müzik vermek zorundayım..

birde bu kandırmaca canımı sıktı.. banner üzerinde play pause mute gibi işaretler var.. tıklayınca sizi siteye atıyor.. tamamen işlevsiz.. ayıptır yaw.. bu kandırmacaya ne gerek var..

soruyorum.. YAKIŞMIŞ MI..??

1sc0rp!tX

Altın Üye
YA REklamı kaldıralım demiyoruz ki..SAdece o Video nun sesini kısalım =)

σѕ¢αя'ѕ™' Alıntı:
bu banner yüzünden sitede gezemez oldum.. kimse sesi kıs falanda demesin.. bu cafeyi yönettiğim bilgisayar ver ortama müzik vermek zorundayım..

birde bu kandırmaca canımı sıktı.. banner üzerinde play pause mute gibi işaretler var.. tıklayınca sizi siteye atıyor.. tamamen işlevsiz.. ayıptır yaw.. bu kandırmacaya ne gerek var..

soruyorum.. YAKIŞMIŞ MI..??

walalha haklsıın.. baktım müziq calıyor tıkladım mutaye danq siteye.. Ayıp yaw.. müziq Ne için anlamadm.. banner iyii

1sc0rp!tX

Altın Üye
Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ' Alıntı:

çözüm basit firefox 2 ve Kaspersky Internet Security yükleyin bi zahmet
ben daha bannerı göremedim :S

YA ben AVast kullanıyorum..
SEnin dEdiğin KasperSky pc yi kasıyor =)
Yoksa bende onu yüklicektim

Aysar

New member
bendede musik calmiyor .. fletchin dedigi olabilir .. bendede karspersky var ..
fatih la karsperky pcyi kasimiyor olsa olsa sen kasiyorsundur :) .. cok yüklenme ..

βèŁĩéVê ™

New member
Firefox kullananlar adblock özelliği ile kaldırsınlar banneri :D Bende o şekilde kurtuldum bu zımpırtıdan :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML