Galatasaray 0 - 0 Leverkusen (((TEKBAŞLIK)))

VolkaN

Altın Üye
kalli bu adamı bitirdi helal olsun

Passenger

DontWannaMyDiaßLo
LEVERkuseni;kalecimiz RENE adler Kurtardı...

Bayer 04 Leverkusen Teknik Direktörü Michael Skibbe, Galatasaray karşısında kalecileri Rene Adler'in kendilerini kurtaran isim olduğunu söyledi. Tecrübeli teknik adam tur şanslarının yüzde 50'şer olduğunu dile getirdi..

Bu sonuçtan memnun olduklarını belirten Skibbe, ''Fazlasını zaten istemiyordum. Galatasaray'ın yapmış olduğu baskıdan kendimizi zor da olsa kurtardık. Gerçekten önemli gol şanslarını maalesef kalemizde yaşadık. Defans oyuncularımız iyi adapte olup, iyi performans gösterdiler. Kalecimiz de bizi yenilgiden kurtardı'' diye konuştu.

Galatasaray karşısında turu geçmek için kendilerini biraz daha zorlamaları gerekeceğini, ancak sarı-kırmızılı ekibi kupa dışında bırakacaklarına da inandığını kaydeden Skibbe, bu oyundan sonra tur şanslarının yine değişmediğini ve yüzde 50'şer olduğunu dile getirdi.

Skibbe, Feldkamp'ın, Lincoln'ü neden oynatmadığı şeklindeki soruyu, ''Bunu Feldkamp'ın kendisine sormak lazım. Lincoln'ün uzun bir sakatlığı olsa gerek ki son dakikalarda oyuna koydu, ama Galatasaraylı oyuncuların ortaya koyduğu ofansif oyun çok güzeldi'' diye yanıtlayarak sözlerini tamamladı.

kaynak: ajansspor​

crayzz_laz

New member
en iyisini yaptı arkadaşlar eyer lincoln oyuna girseydi fazla bişey yapamazdı lincoln uzun zamndır futbol oynamadı ve bu maçtada oynayamazdı mehmet topal daha iyi görev yaptı ben o maçta arda ve hakanşükürü çok tebrik ediyorum elinden geleni yaptı ve ümit karanı çıkarması lazımdı kallinin hakan şükürü çıkardı bu yanlıştı benden bukadar iyi oyunlar

Gєηco

Altın Üye
Lincoln'ü biz niye aLdık..

dgck

New member
Ya mesela oyuna girip girmemesi değil.Kalli'nin ne yapmaya çalıştığı.Bu adam 84. dakikada oyuna girse nolacak girmese nolacak.Hiç almasa daha iyiydi.

bl@ckheart

New member
bence kalli bu adama takmışş bitirdi zaten. artıı maç eksiğinin olmasıda kalli nin suçu oynatmazsan zaten maç eksiğin olacak....

dgck

New member
Bence GS bu takımı orda yenemez.Bu takım burda beraberliğe gelmiş ama orda galibiyet için oynayacak ve kesinlikle gol atacaktır. Şanslara Gelince ise GS:40 LVRKSN:60

ßuRaK57

New member
adnan sezginin maç yorumu

"TAKIM OLARAK ÇOK İYİYDİK!.."

Galatasaray Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin, UEFA Kupası'nda, Bayer 04 Leverkusen karşısında şanssız bir maç çıkarttıklarını söyledi.

Adnan Sezgin, golsüz sona eren maç sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, takımın sergilediği futboldan fazlasıyla memnun olduklarını belirterek, ''Öyle bir maç düşünün ki rakibimiz 2 korner kullandı, kalecimiz Orkun yere yatmadı bile. Takım olarak çok iyiydik, ama bugün şanssızlığımız fazlaydı. Gol bulamadık, ancak turu Almanya'da geçeceğimize inanıyorum'' dedi.

Sezgin, Brezilyalı futbolcu Lincoln'ün, maçın son dakikalarında oyuna girmek istememesiyle ilgili bir soruya ise ''Ben öyle bir şey görmedim'' yanıtını vermekle yetindi.

Galatasaraylı yönetici Fatih Gökşen de karşılaşmayla ilgili görüşlerini açıklarken, iyi oynadıklarını, ancak bu oyunu skora yansıtamadıklarını kaydetti.

Gökşen, maçta çok iyi mücadele ettiklerini belirterek, ''Böyle maçlarda pozisyon yakaladığınızda, bunu skora çevirmeniz lazım. Biz bugün bunu beceremedik. Değerlendiremediğimiz çok iyi gollük pozisyonlarımız var. Üzgünüz, artık iş ikinci maça kaldı. Keşke işi burada bitirseydik'' diye konuştu.

HTML