Güzel Sanatlar Bölümüne Adayım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
her yapılan yoruma yorum yazmak zorunda deilsin hhde yapacağım edeceğimler geçerli deildir YAPTIĞIN şeylerden görev istersin yapacaklarından deil bunu şimdiye kadar öğrenmen lazımdı zaten bilmiorum ama amacın sadece modluk senin bundan 1 ay öncede bana pm attın müzik türleri bölümüne destek verirmisin die yani belli hedeflerin yok senin sadece mod oluumda nasıl olursa olsun diorsun

nese zaten çok çok erken oraya çok daa ii mod adayları olabilirdi. . . -1903

SıpA' Alıntı:
her yapılan yoruma yorum yazmak zorunda deilsin hhde yapacağım edeceğimler geçerli deildir YAPTIĞIN şeylerden görev istersin yapacaklarından deil bunu şimdiye kadar öğrenmen lazımdı zaten bilmiorum ama amacın sadece modluk senin bundan 1 ay öncede bana pm attın müzik türleri bölümüne destek verirmisin die yani belli hedeflerin yok senin sadece mod oluumda nasıl olursa olsun diorsun

nese zaten çok çok erken oraya çok daa ii mod adayları olabilirdi. . . -1903

üzgünüm ama buna kesinlikle cevap vermem gerektiğini düşünüyorum, ben hackhellde yapacağım edeceğim diyerek görev istemiyorum sadece yapacaklarım çok uzun vakit alır diyorum çünkü bu bölüm sağdan soldan copy paste yapmakla paylaşım yapılabilecek bi bölüm değil ve yönetici olmadığından başvurdum, sana müzik bölümü için danışmama gelince ben gitar çalıyorum ve ilgimin olduğu bölümlere yönetici olmayı düşünmem en doğal hakkım ve eğer sen bi yardımcıya ihtiyacın olduğunu söyleseydin emin ol güzel sanatlardan kat kat daha fazla paylaşımda (çünkü akor, tab veya yazıyı kopyalamak güzel bi kare yakalamaktan çok daha kolay) bulunup sonra modluğa aday olacaktım ama o zaman gösterdiğin tepki ve şimdi ki mesajındaki yıpratıcılığından dolayı üzgünüm ama sıpa iyi niyetinden kuşkuya düştüm

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
viva_la_revolucion sende sanırım kabul edersınkı erken oldugunda hem fikiriz.

İstediğin bölüme yogunlasıp adaylıgını daha sonra yapman dileğiyle

Konuyu kapatıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML