Güzel Sanatlar Bölümüne Adayım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar bildiğim kadarıyla modu olmayan güzel sanatlar bölümüne mod adayıyım, bölüme gereken ilgiyi çekmek, paylaşımları artırmak için elimden geleni yapacağım eğer layık görürseniz desteklerinizi bekliyorum...

AlaınDelon

Altın Üye
iyi güzel hoşta o bölümde bir tane bile konun yok konularının yüzde 95 fenerbahçe bölümünde ben onun için oy kullanmıyorum ama sencee mantıklımı

kuralları oku derim 1 .madde:
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=675

1. Moderatörlük için öncelikle başvuruda bulunduğunuz bölüm içinde paylaşımlarınızla ve yardımlarınızla diğer üyelerin takdirini ve beğenisini kazanmanız gerekmektedir.. (Kesinlikle basvurunuzda eğer görev verilirse şukadar arşivim var şukadarını paylaşırım,bölüme şunları şunları eklerim gibi saçma msjlar yazmayın... Şunu asla unutmayın hiçbirzaman bişeyler vermeden bişeyleri alamazsınız... )

AlaınDelon' Alıntı:
iyi güzel hoşta o bölümde bir tane bile konun yok konularının yüzde 95 fenerbahçe bölümünde ben onun için oy kullanmıyorum ama sencee mantıklımı

yorumun için sağol ama güzel sanatlarda konum olmadığı konusunda yanılıyorsun fotoğrafçılıkla ilgileniyorum ve istediğim gibi bi makine yeni edinebildim, şu anda da o bölümde fotoğraflarımı yayınlıyorum ve elimden geldiğince yeni fotoğraflar ekliyorum bunun dışında bölümde fazla konu açılmadığından dolayı fazla aktifte olamıyorum yine de dediğim gibi yorumun için teşekkür ediyorum...

free!

artık yok...
paylaşım diorm...
başka bişi diiil..
- şu aniçin

freemitnick' Alıntı:
paylaşım diorm...
başka bişi diiil..
- şu aniçin

arkadaşlar anlıyorum fakat bu öyle her an paylaşım yapabileceğim bi alan değil fotoğrafçılık yani güzel bi kare yakalarsanız çekiyorsunuz ve bilgisayar başında da bu kareler yakalanmıyor ne yazık ki, bi programı veya yazıyı paylaşmak gibi değil bu dolayısıyla fazla paylaşım uzun zaman gerektiriyor

lazzuri53

"LazigoL"
Alaın'ın dediği gibi bütün konuların FB bölümünde
fotoğrafçı olabilirsin ama bunu paylaşımlarla süslersen ileride olabilirsin
şimdilik kesinlikle -...

murat335

New member
umarım ilerde olursun ama şu an için paylaşımda bulunsan güzel olur bence.......

AL@RM@

New member
cok erken bide her msj cevap vermesen daha iyi olur.
Paylasım yapmadıgın bi yere mod adayı olman bence yanlıs.

everestmc

New member
makinan hayırlı olsun inşallah bol bol paylaşımların olur .istersen biraz daha gayret et mod olmaya ömrün yeterde artar bile kardeş biraz erken olduğunu düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML