Günün sözü!!

FeryaL

~ÖğretmeN~
günün özlü sözü

arkadaşlar moderatorlermizden serdarla konuştum ve böyle bir oyun olmadıgını gördüm =) konuyu acmaya karar verdik

herkes gün içinde yaşamış oldugu olaylara muteakiben günün sözünü yazacakkk

ben başlayım

aşka uçarsan kanadın yanar.. aşka uçmazsan kanat neye yarar.....:melek

DİKKAT: Bu konuya küfürlü mesaj yazanlar yada Kuran-ı Kerim'den ayetler yazanlar, siyasi, ideolojik slogan yazanlar 2 hafta süreyle banlanacaktır. Ona göre yazınız. [Bi kaç kendini bilmez çıkıp neden ayet yazamıyoruz demesin, ayetlerin hepsi özlü söz o zaman bütün Kuran'ı yazalım. Dolayısyla yasaktır. islam ve insan bölümünde yeterince paylaşılmaktadır. ] HoCuSPoCuS

yassi

เll๔є שคtค&#36
delilik ile dahilik arasi ince bir cizgidir

ℓσя∂

Altın Üye
Akıllı adam aklını kullanır. Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanır.
:goz:

FeryaL

~ÖğretmeN~
Tüm masumiyetinle rüyalarıma girsen de zihnimde herzaman siyahlığınla zifiri karanlığınla kalacaksın... Hiçbir şey, hiçbir olay senin girileşmene dahi izin vermeyecek.. Her zaman beyazlığı özleyecek hiçbir zaman beyaz olamayacaksın...

tüm renklerin karışımı olacak ama hiç biri olamayacaksın artık beni ve rüyalarımı rahat bırak

Aktuğ

Altın Üye
Hayırlı cumalar =)

Aktuğ

Altın Üye
Mecnun Bilseydi Fenerbahçe Sevgisini, Sever miydi Leyla Zillisini

FeryaL

~ÖğretmeN~
bak yine o ıslak kuş çığlıklara vurmuş kanatlarını.. yapma en aptal ölüm yalnızlık olmalı

Aktuğ

Altın Üye
Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir.
Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir...

Newwave

Altın Üye
Geçmişe dönük keşkelerle yaşamaktansa, geleceğe dönük belkilerle yaşamayı tercih ederim.

Aktuğ

Altın Üye
Beyaz atlı prensi bekleme,sonra seyisied kaçırır eşeğe kalırsın

Cok güldüm bu söze =)

kuzay

Pesimist
Kurnazlıkların en incesi bize kurulmuş olan pusulara düşer gibi görünmeyi iyi bilmektir ve insanın en kolay aldatıldığı zaman, başkalarını aldatmaya çalıştığı zamanlardır.

derbederin

Altın Üye
sınavlarda adını yazana 50 verilsin başlamak bitirmenin yarısıdır :p:p

FeryaL

~ÖğretmeN~
zuahahahahhahahahhahahahahahhahahahahahah =) serdar haklı =)

madem başlamak bitirmenin yarısı insan dogdugu gün ölmeli o zaman :W zuahahahahahha :W

FeryaL

~ÖğretmeN~
sen doğarken daha ömür yoktu sen dogarken ölemezsin :W ama şimdi seni furirsam ölirsun da :W

hayat her gece sabaha gebedir