Görev Almak İsteyenler Bölümüne Getirilen Kısıtlama.

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
HacKHeLL'de Görev Almak İsteyenler bölümümüzdeki konular uzun süredir yoğunluğumdan ötürü değerlendirilemiyordu. Bugünden itibaren bölümdeki sonuçlanmamış tüm konular değerlendirilmeye başlanacak ve sonuçlanlandırılıcaktır.

Bölüme bugünden itibaren 500 mesajı olmayan kullanıcıların konu açması, 100 mesaj'dan düşük mesajı olan kullanıcıların ise açılan konulara yorum yapması yasaklanmıştır. Bunu yapmamızdaki amaç, konuları artık sadece konularda yapılan yorumlara ve verilen + oylara göre değerlendiricek olmamızdır. Eskiden, clone olarak tabir edilen kullanıcılar ile açılan bazı konuların up'lanması yada verilen pozitif yada negatif yorumların göz boyaması için bu clone kullanıcıların kullanılması olayına çok kez şahit olduk bundan sonra bu tarz haksız etkenlerin konuya dahil olmasını istemiyoruz bu yüzdendir ki bölümde bu tarz bir kısıtlamaya gittik.

HacKHeLL'de Görev Almak İsteyenler bölümüne konu açmadan önce;

. konusunu mutlaka incelemenizi öneririz.

iyi forumlar.

Newwave

Altın Üye
Çok yerinde ve doğru bir karar vermişsin dark_angel böyle bir sınırlama getirilmesi gerekiyordu tşk.

TheMetaor

тм ρRoduction
Cok ii düşünmüşünüz usta hayırLı olsun.

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
HayırLı oLSun..

mr.aLi

Moderator
tşkLer
böyLesi daha iyi oLmuş

yorumsuz54

Banned
Çok isabetli bir karar olmasına karşın şartları az buluyorum
mesela oy verme 250 , aday olma ise 1000 mesaj olmalı. Böylevce daha ciddi olur. madem bundan sonra oylara göre verilecek

tufaN`

HH Clan Team
Yerinde bir karar

WaTcHFuL

EVERYWHERE
Kesinlikle güzel bir karar.

Fatih Hoca

Banned
Şu kararın alındığını gördüm ya, artık ölsem de gam yemem.

mchasso

New member
Darkın geldiği belli oluyor kendisini aldığı kararlar ve yaptığı hamlelerden ötürü tebrik ediyorum çok iyi oldu gerçekten...Büyük Belediye HAckhell çalışıyor :D

QriminaL

'' Like a Shining Star ''
bu sınırlamalar daha da katı olabilirdi... 100 mesaj yerine 250 mod adaylığı koymak içinse en az 2000 mesaj

konu kirliliğinin önüne geçilebilir böylece