Gökdelen (Temel Fıkrası)

sabahci.06

New member
Kadinin bir tanesi 50 katli bir gokdelenin tepesinden intihar etmek icin atliyor. 40nci
katta bulunan italyan yakisiklisi pencereden bakarken kadinin dustugunu goruyor ve uzanip
kadini yakaliyor.
- -Hanimefendi ne oldu neden intihar ediyorsunuz ? Hayat ne kadar guzel, yasamak ne kadar
guzel ?- Kadin adama soruyor
- -Peki ne yapiyim intihar etmiyimde ?-
Adam cevap veriyor.
- -Sizinle once guzel bir italyan restoranina gideriz, guzel bir yemek yeriz arkasindan
bir bara gideriz birseyler icip biraz birbirimizi taniriz.-
Kadin heyecanla soruyor; - -Peki sonra ne yapariz-
Adam:
- -Eger birbirimizden hoslanirsak ya senin evine gideriz yada benim evime gideriz beraber
oluruz.-
Kadin bunu duyunca - -iste siz erkekler hep boylesiniz, ben de zaten bunun icin intihar
ediyorum, seksten baska birsey dusunmezsiniz siz- deyip adamin elinden kurtuluyor ve
tekrar dusmeye basliyor.

Bu sefer otuzuncu katta bulunan Fransiz kadini farkediyor ve
yakaliyor. Ayni konusmalardan sonra kadin tekrar soruyor.
--Peki intihar etmiyim de ne yapiyim?-
Fransiz cevap veriyor. - -Sizinle once guzel bir Fransiz restoranina gideriz, yemek yeriz
yanina nefis bir sarap iceriz arkasindan bir bara gideriz kahve ve Fransiz konyagi iceriz.
-
- -Sonra- diye sorunca kadin,
- -Eger birbirimizden hoslanirsak ya senin evine gideriz yada benim evime gideriz beraber
oluruz.-
Kadin yine - -iste siz erkekler hep boylesiniz, ben de zaten bunun icin intihar ediyorum,
seksten baska birsey dusunmezsiniz siz- deyip fransizin da elinden kurtuluyor ve tekrar
dusmeye basliyor.

Bu sefer yirminci katta bulunan bizim Temel tutuyor kadini- -Uyy hanimefendu neden intihar
edeysinuz?-
Kadin Temel-e
- -Peki ne yapiyim intihar etmiyimde ?- diye soruyor.
Temel, - -Once bir balik restoranina cideruz sizinle balik yeruz raki iceruz, arkasindan
bir bara cideruz tekrar raki icip muhabbet ederuz.-
Kadin merakla - -Eee peki sonra ?- deyince, Temel,
- -Sonra ben sizu evinuze birakirum, eger istersenuz bana telefon numaranizi verirsinuz
ben sizu ararim ve daha sonra tekrar bulusup
birseyler yaparuz..-
Kadin heyecanla soruyor
- -Peki seks ? Yani o gece birbirimizden hoslanirsak seks yapmiyacakmiyiz- deyince..
Temel - -********* ulan anlamaliydim zaten or.spi oldugunu- deyip kadini asagi atar.