Fyonb

infatuate

İstirahatte
Counter Strike modu & AduLt Smod'u fyonbla keyifli bi sohbet yaptık, hadi bakalım nasıl olmuş =)

infatuate:
selam fyonb =)

fyonb:
selam infa =)

infatuate:
nasılsın ? yolunda mı herşey ?

fyonb:
teşekkürler iyiyim her şey şimdilik yolunda seni sormalı ?

infatuate:
oldukça iim bende tşk =) ismini we yaşını öğrenelim mi ?

fyonb:
hemen, ismim Osman yaşım 23

infatuate:
uzun zamandır 18in üstünde biriyle röp yapmamıştım =)) cs fanı olduğunu öğrendim biraz önce doğrumu =)

fyonb:
bana kısmetmiş he :D artık fan mertebesinden uzaklaşıp hastalık ve bağımlılık raddesine ulaştı :D ama iyiki de öyle olmuş sayesninde çok güzel dostluklar kurdum

infatuate:
ehehe ii bari bi işe yaradığına sewindim cs'nin
bunun dışında neler yaparsın peki ?

fyonb:
bunun dışında genellikle okulla uğraşırım daha doğrusu okul benle uğraşır =) internet,müzik ve teknoloji bağımlılıklarımdandır, tüm zamanımı bunlar almakta malesef =)

infatuate:
ne okuosun ?

fyonb:
sakarya üniversitesi işletme son sınıf öğrencisiyim son olmadığı kesin ama =)

infatuate:
Allah tamamına erdirsin dielim =) nerelisin aslen ? kardeşler war mı ?

fyonb:
saolasın =) aslen rizeliyim ama hayatımda bir kere 2004 senesinde görmek nasip oldu =)
lise ikide okumakta olan bir tane dünyalar tatlısı kız kardeşim var

infatuate:
hiç dayak yedin mi :saskin çok ortadan oldu ama :sigara:

fyonb:
ehueuehuehue cüssem itibari ile en uzun süren kavgam 15 ila 20 saniye arasında olmuştur =) fazla kavga etmem o yüzden =) ama fiziksel dayağın dışında dayak soruyorsan çok yedim hatun kesiminden =)

infatuate:
ooww acılıyız yani :sigara: war mı bi sewgilin ?

fyonb:
hem de ne acılı =) 5 temmuz 2007 tarihi itibari ile 4.5 senelik ilişkim sona erdi...o gün bugundur bir kedim bile yok :p

infatuate:
çiwi çiwiyi söker derler :p

fyonb:
=) tek bi çivi olsa söker de benim ki sökülecek gibi deil artık =)

infatuate:
öyleyse zamana bırak bakalım =) neler seni mutlu eder hayatında we sinirlendirir fazlasıyla ?

fyonb:
herhangi bir insana,hani derler ya zerre kadar,faydam dokunsa gerçekten çok mutlu olurum dünyalar benim olur...riyakarlık ve çevremde ki sevdiğim insanlara haksızlık ve iftira atılmasına deli olurum...bana yapılan haksızlık beni fazla üzmez belki de ama değer verdiğim insanlara olursa bu tehtid anında köpürürüm...

infatuate:
=) hackhell'le nasıl tanıştın peki we bağlanmanın sebebi nedir ?

fyonb:
hackhell ile cok yakın bir arkadaşım vaasıtası ile tanıştım açık söylemek gerekirse ilk başlarda çok sömürdüm... =) daha sonra cok uzun zamandır ara verdiğim counter strike sunucusunun açıldığını gördüm başlasam mı başlamasam mı diye düşünürken en sonunda hackhell in oyun sunucusuna ve devamında foruma bağlandım
beni burada bağlayan şey ise şimdiye kadar sanal alemde bulamadığım samimi ortamdı
hackhell sayesinde çok güzel insanlarla tanıştım ve dostluğa dönen arkadaşlıklar kazandım
kovulmadan gitmem sanırım =)

infatuate:
ehehe neden kowulasın zaten =)) peki bigün forumu bırakıp gitmek istesen bunun sebebi ne olurdu ?

fyonb:
ooo zor soru =)
sanırım beni burada tutan arkadaşlıklarımın bitmesi olurdu onun haricinde bi sebeb arasam da bulamam

infatuate:
umarım arkadaşlıkların sonsuza dek sürer =) son olarak bana we hh'ye söylemek istediğin bişeler warmı Osman ?

fyonb:
öncelikle senin daha doğrusu bora ile olan mutluluğunuzun daha da büyüyerek dewam etmesi...
hackhell içinse temennim bu güzel ortamın bozulmaması için üyelerin ellerinde geleni fazlaca yapması gerektiğidir...

infatuate:
dileklerin we bu sewimli sohbetin için tşk ederim bende sana =) görüşmek üzere ..

fyonb:
ben teşekkür ederim bana zaman ayırdığın için

edit: fyonbtan bi anı dinleyelim ne dersiniz =)

fyonb:
üniversitede ilk zamanlarım ve ilk vizemdi...sınıfta sınav hazırlığı yaparken (yani kopya hazırlarken) iktisat hocası sınav öncesi sınıfına bizim tanımadığımız ve öğrenci sandığımız iki asistanını sınıfa keşif için gönderirim...ben de arkadaşlara ballandıra ballandıra kopya tekniklerimi anlatırım...daha sonra hoca gelir..kağıtları bu arkadaşlara dağıtır...sonra bu arkadaşlarda benim kağıtları teker teker zuladan çıkartır...hayatımda yerin dibine bu kadar girdiğim başka bir zaman hatırlamıyorum...neyse sonra asistanla bayağı bir samimi olduk ama bana olan da oldu :)

the end :clap​

SickDreTh

Altın Üye
bu rop yapılırken bı yandanda bana laf yetıstırıodun haa..:D

elınıze agzınıza saglık...kuzen mudur ortak herneyse osmanı daha yakından tanıdıgımız ıyı oldu:D

Fyonb

предате&
çok teşekkürler yenge gerçekten çok keyifLi bir sohbetti...

RuTH

Altın Üye
ozzy osbourne geLdi sandım birden :)

ChaMuR

Altın Üye
gelişme var ...=)

kuzene gelicek olursak..kuzen seninle tanıştığım gün için,acaba nasıl bi .ok yedimde yukardaki böle bi ceza verdi diye hep düşünmüşümdür..:durdurun

| PoSeiDoN |

gσd σŦ тнє &#1109
seni tanımış olduk kuzen

güzel oldu

elinize sağlık

fmay

New member
seni tanımayan bi pişman birde tanıyan
zuhahahaha :=)
valla arkadaşlar yakından tanımanızı isterim hiç bir vaktiniz boş geçmez ve hüzünlü bir vakit bulamazsınız fyobun yanında
arkadaşım seni tanıdığıma gerçekten sevindim ama bsg yaaaaa :=)

ρђilσѕσρђ

♥ ∂υуqυ ♥
Elinize Saglık Cok Güsel bir Rop. olmus.
kopyalar için üzüldüm fyonb :D yazık olmus o kadar hazırlıga...
ßende merak ettim acaba neden sana kuzen diyorlar :}