FthNews 2.0 Haber Scripti Özel Paylasım Diyorum :)

GodLife

New member
Merhabalar Dostlar Gecenin 12 sinde kafama bi fthNews Soktular Yapmasam Ben Uyuyamam Yapsam Onlar Uyuyamaz Dedim ki o ibneler uyumasın ben bi gece uyumam onlar günlerce scripti çalışır hale getirdik seo sorununu çözdük güle ağlaya kullanın scriptin için de gerekli açıklama var okursunuz(okumazsanız başını alırsınız) okumazsanız kuramazsınız yada kurarsınız aa bozuk şeyi paylaşmış der günaha girersiniz hadi uzun lafın kısası size mirror sunuyorum
scripti 7 - den 77 ye yayınız bi cakal ın sattıgı scriptir .

link1: QOOY - Pick your file host - Download - fthnews2.0_powerwarez.org.rar

extra : Hosting your Files - fthnews2 0 powerwarez org rar

rar şifresi: PowerWarez | Turkish Warez Scene | Lord Of The Warez

bellas101

New member
admin paneline giremedim içindeki dosyadada giremedim nasil girecem :S ayrıca cpanelden md5 ile baska sifre verdim ama oda olmadi mail adresimi deiştirdim gene olmadi nasil girecem sifremi unutumda mail gelmiyor

cihan535

New member
Admin Adı : ?
Yönetici Şifresi : ?

Lütfen Goldlife İlgilenin ! Birtürlü admin panele giremedim bende ...

gezginn41

New member
admin paneline giriş yapamıyorum admin kull adı ve şifresi nedir bilen varmı acaba yada nasıl değiştirebilirim admin şifresini

gezginn41

New member
arkadaşlar bu scripti kurdum çalıştı fakat admin panele giremiyorum kull adi şifreyi yazdıgımda hata sayfasına yonelndiriyor nasıl düzeltebiliriz bu sorunu tesekkürler

kafkaskars

New member
bütün ayarları yaptım arkadaşlar her şey tamamdır ama haber ekle dediğimde alt kısım gelmiyor yardım eden olursa çok sevinirim