Frp Zarla Oynanmazzzz!!!!!!!!!!

ÖQÜZ ADAM

New member
sevgili arkadaslar frp zarla oynanmaz zar insanı kısıtlar derim frp rpg tarzı oyunlar tamamıyla hayal gücüne bağlı olmalı derim nasıl mı????

şöyle::

bence bir insanın role yapması için zara ihtiyacı yoktur aksine insanı ksıtlar zaren içinde "role" gecen bir oyun zarla oynanmazz. adı üstünde rol yapmalısın konusmak için zar atılır mı yaw ne yani gercek hayat olarak düsünün
zar gelmeyince öööööğğğğğğ
aaağğğğğ hmmmmmm die kalıo musunuz????

ve ya zar kötü geldi die baska aksilikler yasıo musunuz

frp ye nie bi dm koymuslar ki o zaman sadece karsınıza yaratık cıksın die mi???

dm ne derse o dur. bi anda yorgun düstün o kılıcı sen bok kaldırırsın derse kaldıramazsın bu tarz şeylere bence zar deil oyunun allahı :D yani dm karar vermeli
biz arkadaslarla oynarken zar falan kullanmıoz savasımızı kendimiz yapıoz sanki gercekten elimizde kılıç varmış gibi düşünüp öle savaşıoz işte o zaman insan yaptıklarına dikkat edio ve 3,5 atıo yusuf cekio dierinde sadece en kötü olasılık zarın kötü gelmesi ama asıl zewkli olanı zara güvenmek deil kendi zekana güvenmek kendin savaşcan düzgün hamle yaparsan adamın kafasını uçurcan eger düzgün hamle yapazsan o zaman :D dm nin ayagına kapanıp "sevgili dm im noolur noolur öldürme beni bak daha etim ne budum ne yaw bırak biras kasiim ondan sonra agazıma sıç bak daha gecen oyun öldüm ben yaw baskasını öldür" falan diicen dm de kararını vercek ona göre kafanı uçurcak ve ya uçurmiicak
eger kendi hareketlerini kendin yapamıosan ne anlamı var ki otur monopoly oyna aynı sey hem onda 20 lik 31 lik 100 lük zar falanda yok rahat edersin :D

ilgilenenler içün:

knifeparty

New member
9 yıldır dm lik yapıyorum böle saçmalık görmedim

Ben dojo yapıyorum o zaman sizin oyununzda dövemeyeceğim adam yok.

Dm dahil :)

chosen_person

New member
iyi o zman sen FRP takımlarını kur senle adada tam bi frp kapışalım . Bakalım gerçek hayattıki gibi oynayınca nasıl oynuyon. Öyle hayali sallmayla nasıl karar veriyon sen karşına goblin mi dikiyon yoksa aa bak burada goblin var ahanda kafasını uçurdum diyip geçiyon mu??

Thamior

New member
kardesım hayatımda duydugum en sacma sey ne demek zarla oynan maz sen su benım ılk actıgım frp hakkında herseyı yazana baslıgı ac ıyıce bı oku ogren okı?

akharis

New member
hayatınız boyunca duyduğunuz en saçma şey buysa üzülürüm sizin adınıza.. Bu oldukça mantıklı. Bizim bi senaryomuz 4 ay sürdü ve bizim elimizde sadece 20 lik bi zar vardı. Olayların içine şu sayıyı onunla, bu sayıyı bununla çarplar girdiği zaman saçmalığın daniskası oluyo asıl. Fantasy role playing 'in açılımı yeter zaten bunun için. FRP 'nin kumar olduğunu düşünen arkadaşımız çok sanırım, yapmayın yani..

O 20 lik zarda yaratıkların attack ve HP leri, yada box açımında çıkıcak ganimetin ayarlamalarında kullanıldı. Eğer başınızda sağlam bi DM warsa ve gerçekten anlıyosa ve sizde iyi role yapıyosanız ve saldırılarınızı mantıklı yapıyorsanız doğru yoldasınız demektir. Olay yaratık kesmekte yada para kazanmakta diğil, olay gerçekten oynadığınız senaryonun ruhunu yakalamakta. Bırakın o zarları..

kornist

New member
Ko da,yaratıklardan düşen box ların içinden ne çı çıkçağını da bilmiyorsun...bi nevi kumar yani ;)

condor11

New member
insan bi şey bilmeyince düzgün böle oluyo.....

Argrith

New member
bncede adam haklı tabi siz kendinizi bi zara bağlayıp kumar oynama meraklısıysanız bu farklı bi olaydır frpde asıl iş olayın ruhunu yakalamaktır tek bi zar yeter illa hesap işine girmek gerekmio ki bnce olay hesapsız kitapsız çok daha eğlencelidir.

BaKKaL_GaZi

Romantik MiKRoP
zarsınz frp oynanırmı? zar sans ısıdır.Gercek hayattada sanslarımız bıze yardım eder bılmem anlatabıldım mı? Bunun kendını sıkmakla alakası yok

Hell

Başarıda bir sanattır.
forumda msn adresi yayınlamak yasaktır..

euronymous

New member
yaw bi bakima doru aslinda zar isi biraz olayi bozuoda da zarsiz napabileceksin ki o zaman gercekten dm falan doversin yane

The_Boq_Sinee

New member
frp zarsız daha zevkli oluyo oynatabilen varsa

BaKKaL_GaZi' Alıntı:
zarsınz frp oynanırmı? zar sans ısıdır.Gercek hayattada sanslarımız bıze yardım eder bılmem anlatabıldım mı? Bunun kendını sıkmakla alakası yok
gerçek hayatta şans diye bi şey yoktur. hesaba katmadığımız etkenleri şans diye adlandırırız.