Frank Rijkaard Resmen G.Saray'da!!! [Tek BaşLık]

HeLLFire!

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Harika bir transfer.
Emeği geçenleri tebrik ederim.
Tekrar Hayırlı Olsun..

icemen

New member
Ulan nasıl aldılar beaa helal olsun valla Biz de mehmet topuz için birbirimizi yiyelim burda. adamlar malı götürdü.

TaBi

Since1984
camiamıza hayırlı uğurlu olsun, şimdi sırada gidecekler inşallah lu linconl giderde yerine r.madrid gözden çıkarmış snejder oda hollandalı nasıl ama tam süprüz bomba valla olur mu olur...

sdsm

New member
hayırlı olsun inşallah başarılı olur yeter artık eski galatasarayı izityoruz XD

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Ne zaman kaliteli adamları gençken Türkiye'de görcez diyoduk. Umarım başarılı olur

S

SiR ReaLiST

Guest
Tüm dünya bu transferi konuşuyor şu anda.

:
HıncaL şimdiden başLamış yazmaya..Yarınki yazısında rijkaardı istifaya davet ediyor.

Orti Sorma Bende Ahmet Çakar'dan Bir Bomba BekLiyorum, Bugünden İtibaren Yine BaşLar KompLo TeoriLerine :D

KLişe Sözü :

Kardeşim Sen DeLi Misin? Bak Dikkatini Çekiyorum, DeLisin Demiyorum, DeLi Misin? Diyorum. :D Komedi Bu Adam Yha :D

innuendo

HANZALA
Moderatör
Adnan Polat'ı tebrik ederim, iyi seçim yap

Adnan Polat'ı tebrik ederim, iyi seçim yaptı

VAN HOOİJDONK
F.Bahçe'nin Hollandalı eski yıldızı Pierre Van Hooijdonk, Galatasaray'ın Frank Rijkaard'la anlaşmasını sürpriz olarak karşıladığını ancak tercihin çok yerinde olduğunu söyledi.

G.Saray Başkanı Adnan Polat'ın futboldan anlayan bir başkan olduğunu ifade eden Hooijdonk, "Sayın Polat, zekice bir seçim yapmış. Galatasaray için büyük bir kazanç olacak. Avrupa futbolunu çok iyi bilen, Barcelona gibi büyük bir kulüpte hocalık yapmış olan Rijkaard'ı Türkiye'ye getirmek büyük bir iş." ifadesini kullandı. G.Saraylı futbolcuların Rijkaard'dan çok şeyler öğreneceğini iddia eden Hollandalı veteran futbolcu, "G.Saray'ı tam bir Avrupa takımı yapar. Türk futbolunun gelişimine de dolaylı bir katkısı olur. Lig'de uyum sorunu yaşayacağını sanmıyorum. Ama medyanın onu fazla bunaltmaması lazım." diye konuştu.

akifbaskoy

New member
Frank Rijkaard. Eleyebilseydi Galatasaray 1989’da Hagili Steaua Bükreş’i yarı finalde, final maçında karşılaşacaktı sarı kırmızı formayla ilk kez.

Kısmet bugüneymiş. Birkaç saat sonra havalimanına inecek Rijkaard Galatasaray yöneticileriyle.

Meraklısına birkaç not. Rijkaard Galatasaray’ı uzun süreden beri izliyordu. Takım hakkında inanılmaz bilgiye sahip. İlk görüşmede takımın futbolcularını bir çırpıda saydı yöneticilere. Lincoln’ü de biliyor ve tanıyor. Onun hakkındaki kararı kendisi verecek.

Rijkaard’ın alacağı ücret Houllier’den pahalı değil. Ancak onu bugüne kadar gündeme gelen üç teknik direktörden (Bernd Schuster, Gérard Houllier, Juande Ramos) ayıran temel bir farkı var. O da şu: Galatasaray’ın inanılmaz cüzi transfer bütçesini tamamen kabul etti.

Neyi gösterir bu? Her şeyden önce Galatasaray’ı çok istediğini. Başarılı olmak için başka generallere ihtiyacı olmadığını, gerek duymadığını. (Bir kerteriz noktası olması için Juande Ramos’un transfer bütçeniz ne kadar diye sorduğunda Adnan Polat’tan duyduğu “5-10 milyon dolar” lafından sonra masadan kalktığını aklımızda tutalım.) Elbette Galatasaray’a generaller de gelecek bu sezon. Ama bu ayrı konu.

Franklin Edmundo Rijkaard tartışmasız Galatasaray tarihinin en büyük transferidir. Bugüne kadar gerek futbolculuğu, gerek çalıştırıcılığı döneminde onun kadar kupa kaldırmış birisi, bırakalım Florya’ya, Türkiye’ye adımını atmadı.

O Galatasaray tarihinin ilk Hollandalısı. O Galatasaray tarihinin ilk La Liga patentli hocası. O Galatasaray tarihinin CL kupasını kazanmış ilk teknik direktörü. O Galatasaray tarihinin en lekesiz melezi.

Kaldığımız yerden devam edelim. “Hazır mısınız çocuklar futbol oynamaya. Ben hazırım. Dünya hazır.”

http://gayin-sin.net/2009/06/05/rijkaard-hazir-misiniz-cocuklar-ben-hazirim-dunya-hazir/

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Gerçekten KaLiteLi Adam.. ßüLent HocayLa oLmazdı Zaten ßu İş ßeLLiydi.. Tam Size Uyqun ßı Hoca Ofansıf Ve Yırtıcı ßı Takım oLuşturur Sımdı Frank Rijkaard.. Ne Dıyım Hepinize HayırLı oLsun.. :goz:

HTML