forum için bir sey yapmak emek vermek isteyen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

WARTOX

New member
abi bence daha önce de belirtitiim gibi server aldığı kadar alalım sonra işeyaramaz adamları veya 1 ay girmemiş olanları fln temizleyelim! Yerine yeni adamlar alalım we aynı şekilde gidelim! Reklam fln da alalım server ları büyütelimm! ABİ ÜYE ARRTIKÇA GİREN DE ARTAR DOĞAL OLARAK :D BÖYLECE DAHA ÇOK REKLAM ALIRIZ HERKES TIKLAR!! BÖYLECE PARA SORUNU DA KALMAZZ !! ve SERVER lar büyütülür flln! Ondan bence reklam ALALIM!

The cakan's

New member
kady' Alıntı:
batının en hızlı ban atan adamı var burda
sen merak etme
goze almısım onu :D
yedırmem bu forumu bos adama
sana katiliyorum valla elinin tersiyle bani koyyu solarizz benide banlamisti saka yaptimdiyee 1 nisanda hatrladinmi solarizzzz :D

kady

Kurucu Üye
BEYLER sadece derdımız 1000
+sakın msn harıcı reklam yapıpda basımızı agrıtmayın
bkdan adam olmasın ıcımızde
:p

(solariz hırs yapmıs her sekıl demıs )
sız bılırsınız ama gereksız adam benım basımı agrıtmaz :p
sızın agrıtır

WARTOX

New member
abi gelinn DAVETİYE sistemine geçeliim!! Saçma sapan adamlar giremesiin!! Abi msla adam arar adult die fln bulur burayı üye olur bilmemne !! Boşwerin yaw! Kökden çözüm olsun! Bizler de biraz seçici olalım akraba olsun dost olsun davet ederken! Böylece WARDOM a dönmeyiz!

theozy

Kadim Dost
eueh ben buraya letonyalı bi arkadaşı üye yaptım bugün kendisi hatun kişidir yamuk yapmayın.. olm yabancı getiricem.. başta international diodunuz aha işte size bela.. :)

berk

New member
yenı adamlar gereklı harbıden cok gereklı ya motorlu tasıtlar bolumune bı dunya upload edıyorum tık yok kımse cevap yazmıo yılmak uzereyım bence bu olay gereklı reklam sart

react

Admin
Süper Moderatör
berk valla kasıyorsun gördüm sen sonuna kadar devam et elbet yararlanan olacaktır ;)

kady

Kurucu Üye
berk tesekkurler valla ben gordukce bakıyorum
ılgılendıgın bolum ve MÜZİK bölümü hic beklemedıgım kadar ıyı gıdıyo
ınsallah daha ıyı olcak
daha ıyı olcaz

vicelilaz

New member
kady' Alıntı:
bu ana kadar uye kaygım yoktu
hala da yok
hafta sonuna kadar 1.000 uye yaparmıyız dıye gaza geldık
solarızle
yapıcagımız ıs cok basıt
msn icq listesinde ne kadar adam varsa
forum adresını verın (baska yerde
reklam yapmak ıstemıyoruz)

olay bu bakalım ne cıkıcak sonuc görücez

BAKALIM NAPABİLİCEZZ

ahmetcan

New member
Ya iyi hoş da işe yaramaz kişileri atalım derken kimleri kastediyosunuz anlamadım. Forumlara alakasız msj atanlar falan mı ???

demilles

New member
abi bence her önüne geleni bu siteye alırsak diyerlerinden farkımız olmaz ama yinede siz bilirsiniz.kady sana güveniyorum..

KHANCYBER

New member
benden yaklaşık 20-30 arası katılan ark.larım olur bazıları hacking konusuna çok meraklı ben birkaçının mailini yedikten ve birkaçını da trojanla öttürdükten sonra ilgileri arttı bu konuya:D

CarlSBerg

New member
arkadaslar bende msn dekı butun herkese mail attım baska yapabileciğim bişey varmı dostlarım

onslaught

New member
haha msn harbi tek başına yeter, çok gereksiz adamlar da dolmasa üye
sıkıntısı zaten olmaz, kalite devam eder :)

SCRiPToRiuM

New member
benim msn listesinde 250 kişi var bunun 100 ünü yapabilirim belki.ben başladım herkese teklif etmeye başlayacağım.hadi bana kolay gelsin

X

O şimdi Asker
arkadaşlar adam toplamak sorun değil, şimdi yaınlanmamış bir filme hackhell in imzasını basar atarız türkiye deki forumlara ciddi söylüyorum 2 hafta içerinde kafadan 2 000 kişi üye olur bunu dark a da söyledim bizim amacımız sadece burda güvenilir, paylaşmayı seven, sorun yerine çözüm getiren insanlarla samimiyet içersinde bir kardeşlik o yüzden söylediğiniz kişilere özen gösterin ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML