Folder Lock'ta kaybolan bilgilerimi kurtarma

polaris71

New member
arkadaşlar folder lock 5.8.0 versiyonunda gizlediğim tüm bilgilerim yok olmuş.klasörleri açtığımda içinde hiç bişey kalmadığını gördüm ve tabi ki şok oldum...bu nedir acaba.... geri nasıl alabilirim bu klasör içeriklerini........Bu tür klasör gizleme pro ları ne derece güvenli....... bilen varsa acil bilgilendirirse sevinirim çok önemliiiii.................

Zeytin

Zeytin&Limon
yok olma ihtimali vermiyorum cunku folderlock kullandim ve sifreyi girdikten sonra dosyalari gonderdigim yer onume geliyordu. ama harici bir durum var ise malesef bilemeyecegim.

Arıkut

Türk Milliyetçisi
kardeş bende kullandım sonra format atım bilgisayara ama folderlocku silmemiştim formattan sonra baktımki bilgilerime giremiyorum kullanamıyorum açılmıyor en sonunda silmek zorunda kaldım hepsini sonrada kullanmaya töbe ettim

vegeta10

New member
Ben de bunu kullandım ve de pek bir yararını göremedim.Windows'un arama motoru ile gizlediğin dosyalardan bir aratmayı dene, çünkü benim lisans bittiğinde bana uyarı vermişti.Ondan sonra hiç bir şey yapmasam da istediğim yerden gizlediğim dosyalara ulaşabiliyorum(hala).Bu da olmaz ise benim başka bir yardımım olamıyacak kusura kalma.Sana kolay gelsin.

NeCcko

Altın Üye
Bunun için en güzel yapabileceğiniz şey bilgisayarınıza Ava Find kurmak yani arama işini sn de yapan bi program. ve bu programdan kilitli dosyanın adını veya oradaki dosyalardan adını bulun ardından hepsini çöp kutusuna yollayın. sonra çöp kutusundan güvenli bir yere taşıyın.Folder Lockı silin atın ardından

D@rk

New member
sadece dosyalar görünmüyor aslında dosyalar kaybolmadı locker özelliklerden kaç gb olduğuna bak
klasörü komple Cd sürücüsüne gönder ordan kopyala

DarkDeaD

New member
arkadaşlar folder lock ile gizlenen ve şifrelenen dosyalara linux üzerinden ulaşabilirsiniz her hangi bir cd den çalışan linux paketi işinizi görecektir tavsiyem ubuntu yada pardus çünkü ikiside türkce ve kullanımı çok kolay... Dosyalar kayboldu diye moralinizide bozmayın :D

lönk

New member
konu 4 ay önce açılmış konuya açan arkadaşım belki çözümü bulmuştur ama cevaplarda göremedim o yüzden anlatayım. bi tane Nero açıyosun İso dosyası oluştur diyip açılan pencereye folder lock klasöründeki Locker ( Yani Senin dosyalarını Kilitlediği Klasör) Klasörünü pencereye atıyosun. Daha sora İso dosyası oluştur diyip bi güzel bilgilerin yazılması bekliyosun. İso Dosyan oluştuktan Sora Daemon Tools tarzı programlarla o İso Dosyasını Açıyosun. Sanal Cd de oluşmuş Garip İsimli Bi dosya göreceksin onun içine girdiğinde de Folder Lockla kilitlediğin bütün dosyaları :) Sonra o dosyaları Sanal Cd nin içinden güvenli bir yere kopyala. Sorunun Çözülmüş olur. Benim başımada geldi bu şekilde bütün dosyalarımı aldım

karaabelaa

New member
arkadaşlar boşu boşuna çeşitli yollar denemeyin.folder lock kilitlediğiniz dosyaları belgerim klasörünün içine atar girerseniz görürsünüz ama acamazsınız. programı acın şifrenızı girin options u tıklayın ve unınstall program diyin program ekle kaldırdan kaldırmayın kaldırdıktan sonra reset atmanızı isteyecektir bilgisayar atın ve dosyayı ilk kilitlediğiniz yere bakın dosyanız orda olacaktır :)

cool_cool

New member
arkadaşlar ben folderlock ile kitlemiştim klasörü ama pcye format atmışlar dosyalarım d de duruyor ama folderlock uzantılarını .hrd yapmış şimdi folderlocke'u tekrar kurdum locker içine attım ama dosyaları görmüyor şifresini açmıyor acaba nasıl açabilirim fikri olan var mı? normal klasörlerin bir uzantısı oluyor mu uzantısını onunla değiştireyim

lcedEarth

New member
arkadaşlar boşu boşuna çeşitli yollar denemeyin.folder lock kilitlediğiniz dosyaları belgerim klasörünün içine atar girerseniz görürsünüz ama acamazsınız. programı acın şifrenızı girin options u tıklayın ve unınstall program diyin program ekle kaldırdan kaldırmayın kaldırdıktan sonra reset atmanızı isteyecektir bilgisayar atın ve dosyayı ilk kilitlediğiniz yere bakın dosyanız orda olacaktır :)
Aynı sorunu bende az önce yaşadım ve senin yazındakileri uyguladım ve işe yaradı. Çok teşekkür ederim dostum:bow

silver0021

New member
acerın kendi koruma programı şifrelemesi felan var. acerın sitesinden indirip yükleyebilirsin. gayet hoş ve kullanışlı. edatasecurity. laptobunun yada adını acer olması gerekmez. :;)

harun55

Banned
Arkadaşlar folder lock 6.5.8 versiyonunu kullanıyordum 16 gb bi veri şifreledim ama kilidi açıp dosyaya ulaşmaya çalışırken girdiğim şifreyi kesinlikle kabul etmiyor dosyayı kilittlerken kullandığım şifre olduğuna adım gibi eminim ama doğru olan şifreyi kabul etmiyor bu konuda yardımını rica ediyorum.Allahrızası için arkadaşlar uzun zamandır uğraşıyorum.Kilitli dosyaları locker01.flkw dosyası olarak tutuyor sorunda burası zaten bu dosyayı açamıyorum.Folder lock programından başkada açan program yok dosyayI.Şifreyi doğru girdiğim halde aşağıda resimde gördüğünüz hatayı veriyor program

harun55

Banned
Arkadaşlar allah rızası için şu sorunu çözebilecek kimse yokmu ya bir aydır burda yayında ama bi cevap yok

ferfer12

New member
arkadaslar bende ExtremitySoft Folder Locker prgramını kurdum. bi kaç klasörü gizledim deneme amaçlı. açmaya kalktığımda programda sorun oluştu die bi mesaj geliyo her defasında. gizlenmiş dosyaları nasıl açabilirim. işletim sistemi Windows7.