FlashChat v5.0.10

madenough

New member
Arkadaşlar vbchat2.3 ü kuramayınca bende siteye flashchat kurdum deneme amaçlıda deneme sürümünü kurdum fakat admin panele bu flashchat eklentisini nasıl yapıcam bi fikrim yok acaba yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?

FaLCoN_TiGeR

∂єѕιgη ву ƒαℓ¢ση
ftp ye uplod ettiğin dizinin içindeki admin dosyasını tarayıcına yaz admin panele ulaşırsın.
örnek; www.siteadın.com/chat/admin şeklinde olur.
Ek bilgi flashchat scpriti site ile bağlantılı olduğu için sitedeki yetkilerin chatde de geçerlidir ve tarayıcına yazdığın admin panel url sinde açık var dikkat et admin paneli htcases. den şifrele.

madenough

New member
ftp ye uplod ettiğin dizinin içindeki admin dosyasını tarayıcına yaz admin panele ulaşırsın.
örnek; www.siteadın.com/chat/admin şeklinde olur.
Ek bilgi flashchat scpriti site ile bağlantılı olduğu için sitedeki yetkilerin chatde de geçerlidir ve tarayıcına yazdığın admin panel url sinde açık var dikkat et admin paneli htcases. den şifrele.
bu açık flashchatin içinde mi? bakındım ama bulamadım ???

admin paneli girişte şifre sordu admincp de 2 şifre ile giriliyor...

FaLCoN_TiGeR

∂єѕιgη ву ƒαℓ¢ση
bu açık 4.8 versiyonunda mevcuttu en son o zaman kullanmıştım 5. versiyonunda düzeltmişlerdir =)

madenough

New member
yardım için teşekkür ederim tekrar

peki vbulletin 3.0.7 ye forum ana sayfasına monte edilcek bir chat programı var mı bölede olunca siteden kopuk oluyorda???

FaLCoN_TiGeR

∂єѕιgη ву ƒαℓ¢ση
3.0.7 niye kullanıyorsun ki upgrade etsene 2 sene geride kalmışsın sen millet 3.8 e geçecek nerdeyse =)

madenough

New member
ya site benim deil benim olsa o sürümde zaten kalmazdı upgrade edincede sitede neler değişecek bilemediğim için o işe girmiyorum hatta lisans nosu falan gerekirse hiç bir fikrim yok ben sadece yardım etmeye çalışıyorum vatandaşlara :D ama site yanılmıyorsam 4 veya 5 senelik ve hala ilk günkü hali ile duruyor :D benim yaptığım 1-2 eklenti haricinde... upgrade edersem neler değişir birde o zaman öle bir chat olayı kurabilme imkanı var mı?