Firewall Test -Güvenlik Duvarınızı Test Edin

glorf26

New member
Bir virüs uzmaNı oLarak we bir virüs programcısı yeğeni oLarak söylüyorum ki .. sistemi çok başarılı olan birine diyeceğim tek söz sadece şu G-data 'dır.. peki neden g-data.. aşağıda........................

BitDefender Virüs ve Phishing veri tabanı+Avast Virüs Veri Tabanı+Web Tarama+Kaspersky Teknolojileri+biraz görsellik+iyi bir Firewall+Bakım ve yedekleme programcıkları+süper bir programdır.. gayet görevini yapıyor we yaptı.. diyen olursa sen kimsin de bunları söyleyebiliyorsun.. Ben hepsini aynı bilgisayar da .. farklı biligisayarlar da ayrı ayrı farklı farklı eski güncel en yeni .. kısacası her türlü yönden denemiş.. binlerce warez site gezmiş sizin Karşınız da masumca eğilerek tawsiye weren bir KuLum :) .... :)

Bu arada Wolf Kardeşim çok teşekkür ediiyorum sana paylaşmlarını hiç durmadan takip ediyorum.. g-data konusunda da Sana katılıyorum :) =)) gülücükler sinirli ifade çıkıyor k.bakmayın

wer10

New member
kis 2010 indirme işlemini engelledi zararlı içerik uyarısı vererek. teşekkürler.

BİÇİCİ

New member
avast inmesine bile izin vermedi avastdan hiç bir zaman pişman olmadıydım zaten ve zemana antilogger kullanıyorum süper ikili bir koruma oluyor :D

kapado

New member
Kaspersky 2010 Int.Sec Indirmesine Bile izin Vermedi Bazi Arkadaslar Kav Yakalayamadi Yazmislar

Sasirdim:)))

carizmalee

New member
asquared anti malware daha indirmeye başladığım ilk saniyelerde engelledi, karantinaya aldı :) teşekkürler wolf; çok teşekkürler hackhell upload team :)

cyotine

New member
Warning
In order not to compromise your security, this page will not be accessed

A virus or unwanted program was found in the HTTP data of the requested page.
Requested URL: http://s11.upload.gen.tr/indir.php
Information: Is the TR/Dropper.Gen Trojan

wolf'un verdiği avira premium security suit anında buldu ve engelledi.
teşekkürler wolf :)

RuTH

Altın Üye
Benim anti bırak dosyayı indirip çalıştırmaya izin vermeyi
Server a bile güvenmeyip sayfayı engelledi :)

HTML