fetullah gülen dönsün mü deselerdi

Hojito02

New member
Cenazesi bile gelmesin elin gavurunun cenazesinin Türkiye'de ne işi var gerçi yaltakçıları burda başbakan ya neyse

aorator

New member
gelmesini istemem çünkü eğer gelirse o mübarek insanı rahat bırakmazlar.neden amerikaya gittiği ise türk polisinin istihbaratına göre fettulah gülene ölğm planları kurulmuş.bu nedenle amerikaya gitti orada çok büyük işler başarıyor dünyanın her tarafında türk okulları açarak türkiyenin adını tüm dünyaya yayıyor.düşünün bi afrikada türk okulunda yetişmiş bir işl adamı yapacağı ilk yatırım türkiyede olmazmı??

lütfen bilip bilmedende yorum yapmayalım bu konuda burada kapansın..

dogy1

New member
O gelmesin olur ama,sen de gitsen diyorum.

Senin gibi ağzı küfürlülere memleketin ihtiyacı yok.
Ya benim küfür belleğim pek küçük yada sen o cümlelere küfür diyorsun anlamadım...
Ve o zaman bu memleketin %90ından fazlası gitmeli...
Bizim küfürlüleri göndermeye değil hainleri şerefsizleri göndermeye ihtiyacımız var...

gelmesini istemem çünkü eğer gelirse o mübarek insanı rahat bırakmazlar.neden amerikaya gittiği ise türk polisinin istihbaratına göre fettulah gülene ölğm planları kurulmuş.bu nedenle amerikaya gitti orada çok büyük işler başarıyor dünyanın her tarafında türk okulları açarak türkiyenin adını tüm dünyaya yayıyor.düşünün bi afrikada türk okulunda yetişmiş bir işl adamı yapacağı ilk yatırım türkiyede olmazmı??

lütfen bilip bilmedende yorum yapmayalım bu konuda burada kapansın..
Heh madem o kadar nezih bir iş adamı her yerde türkleri tanıtıyor ve heryerde müslümanların bi babası olarak tanınıyor 2 sorum var her zamanki gibi 20 kere sordum bi cevap yok...
1-Irakta o kadar müslüman ölürken nerdeydi bu beyefendi?niye amerikaya ültimatom vermedi bu bir...
2-niye sırf türkiye gibi ülkelerde olanlara ültimatom veriyorda almanyada müslümanlar yanarken abdde müslümanlara kötü muamele yapılırken nerde?niye ültimatomlarınının serisini devam ettiremiyor?yoksa abdde işleri kötü gider diyemi?
bunların bi cevabını yazıver...

ali.can45

New member
Yok canım daha neler o artık cennetlik oldu.

Yeri cennet. Mekanı cennet olsun inşaallah.

Bak ona Allah neyi müjdeliyor cennette.

. 76/24. Yanlarında ölümsüz gençler dolaşır; onları gördüğünde saçılmış birer inci sanırsın. .

İnci gibi erkek gençler vaad ediyor ona. Etrafında pervane.

Hay senin inci gibi saçılmış gençlerini yesinler Anam.

Not: Bu yazıya cevap verecekler önce ayeti bir kontrol etsinler.

toros001

Banned
Sosyal-Demokrat aileden geldiğim için bu konuyada o şekilde tavır alıp "İster Dönsün İster Dönmesin" ;ama dönmesinde bir fayda görmüyorum. Bari gelmişken başbakan olsun kuklaları yapacağına kendi yapar.

dogy1

New member
dönsün kime ne
o bu ülkenin vatandaşı değil mi.görüşü ne olursa olsun
komünisti,sosyalisti,muhafazakarı neyse sağcısı solcusu hep beraber yaşamasını bilmeliyiz
Bence ha bir hain eksik ha bir hain fazla...
Biz zaten onu görüşü için değil yaptıkları hainlikler ikiyüzlülükler için ve merak etme abd ona türkiyeye gelmesi emrini vermedikçe o arkasında cia fbi paşalar gibi yaşar...

algoritmaA

New member
niye donsun ki bu ülkede bu kadar kendini bilmez varken..niye donsunki gelmesni fırsat bekleyen provakatorler varken donupte onların eline kozmu versin..

HTML