Fettulah'ın Yeğeni...

sergahcan

New member
aybüke isimli kullanıcıdan alıntı

valla o affederde Allah (cc) afeder mi bilmiyorum...Onun merhameti sonsuz ancak size var mı bilmiyorum inşallah vardır[/QUOTE]

ne tuhaf bir bakış, yaratan affetmez ama kulu ondan daha merhametli kesin affeder, arkadaşım yorumlarından görüyorumki gayet samimi ve içtensin, ama çokta konulardan uzaksın, kişilere sürekli telkine çalışmaktan öte hiç bir kendinize ait somut düşünceniz yok. neyse bu arada hatırlatayım fetullah denen kişi sence çok iyi olabilir, inandığın yaradan için nasıl biri dersin? sormuyorum, sence onun cevabıda cennetlik kuldur. tabii müslüman kanı dökülürken bu dünyanın her yerinde, islama göre müslümanlar kardeştir, bu zatı muhterem kardeşlerinin kanını dökenlerin ülkesinde sizler için eminim çok dua edip gözyaşı döküyordur. ne mutlu size böyle tüm dost düşmanı tarafından kucaklanmış muhterem bir zata sahipsiniz ama kusura bakmayın kendinize sahip değilsiniz, kaybolmuşsunuz.

algoritmaA

New member
aybüke isimli kullanıcıdan alıntı

valla o affederde Allah (cc) afeder mi bilmiyorum...Onun merhameti sonsuz ancak size var mı bilmiyorum inşallah vardır
ne tuhaf bir bakış, yaratan affetmez ama kulu ondan daha merhametli kesin affeder, arkadaşım yorumlarından görüyorumki gayet samimi ve içtensin, ama çokta konulardan uzaksın, kişilere sürekli telkine çalışmaktan öte hiç bir kendinize ait somut düşünceniz yok. neyse bu arada hatırlatayım fetullah denen kişi sence çok iyi olabilir, inandığın yaradan için nasıl biri dersin? sormuyorum, sence onun cevabıda cennetlik kuldur. tabii müslüman kanı dökülürken bu dünyanın her yerinde, islama göre müslümanlar kardeştir, bu zatı muhterem kardeşlerinin kanını dökenlerin ülkesinde sizler için eminim çok dua edip gözyaşı döküyordur. ne mutlu size böyle tüm dost düşmanı tarafından kucaklanmış muhterem bir zata sahipsiniz ama kusura bakmayın kendinize sahip değilsiniz, kaybolmuşsunuz.[/QUOTE]

farkındaysan yazısında yaratanın merhameti sonsuz demiş...yani kulu ondan daha merhametli dememiş...

para dox

New member
bu ülkede gerçekleri bağıra bağıra söyleyenleri öldürüyorlar yakıyorlar. ölenlerin hiç biri din düşmanı değildi. allah'a kitaba sövmüyordu.. yıllarca aziz nesin bile yanlış anlaşıldı zaten. röportajları saklandı.

milli sınırlar içerisinde bizi bize düşürüp öldürtüyorlar, bazı kişiler kukladır bariz bu her yerde her kitapta ve herkesin bayılarak izlediği kurtlar vadisinde alenen belirtiliyor.

din ve bayrak her konuya meze olmamalı. her önüne gelen istediği gibi çorba yapmamalı bu knuları. yurtseverlik bilinci herkeste oluşmalı. işte bizlere böyle ufak tefek konuları verip uğraştırıyorlar büyük başlar yukarıda köşe oluyor. ne o medya ne o beyaz eşyacı ne o siyasetçi hiçbirisine hiçbir şey olmadı olmaz. olan sana bana olur..

Laroxyl

New member
Şu manzarayı gördükçe Atatürk'e olan hayranlığım kat kat artıyor. Bugünleri de görmüş ve gençliğe hitabe yazmış.. gençlik nerde ??? ama deveyi diken insanı ... yaranır.

WiTaMiN

Pskolojisi Bozuk
Ne adammış bu Fetullah Gülen ya kendisi amerikadan ülkeye gelemiyor ama yıllardır ülkeyi yönetiyormuş.
beğenmediğin alay edip fetoş dediğiniz adam sizlerden daha milliyetçi anca formlarda zırvalar durursunuz doğru öğrenmek aklınıza gelmez işiniz gücünüz siyaset. Burda öyleyip böyleyim diye kelime yapanların bi kısmı çok değer verdikleri babaları ölse onun cenaze namazını kılıcak kadar dini bilgiye sahip değiller ama millete b*k atmakda üstlerine yokama sen bu mevzuların nedenini bu kafaylada anlıyamazsın :)

HTML