Fethullah Gülen'e:1 Ay içinde Terk ET!!!

emrah1607

Banned
"Mahkeme, Gülen’in "olağanüstü yetenekli eğitimci" statüsünde Yeşil Kart alabilmesi için öne sürdüğü argümanları yetersiz buldu."

bi kere bu adam kendini niye bu kadar över anlamam.yetenekli eğitimci vede olağanüstü he.vayyy be.ama doğrudur bu kadar saf insanı etrafına toplayabiliyor .ben bu adama şimdi sen çok akıllısın bi dünya insanı etrafında topladın desem estağfurulllah o toplananların saflığı der.

Avukatları, dava dilekçesinde Gülen’in Türkiye’nin en önemli dini lideri, dini hoşgörü savunucusu ve dünyanın sayılı eğitimcilerinden biri olduğunu iddia etti

şişirin bakam nereye kadar .en önemli lideri doğru ama kimin beynin uyuşturmuş olan dine değilde onun aklına hizmet edenlerin lideri .

Gülen hareketinin projelerinin arkasında Suudi Arabistan, İran, Türk Hükümeti ve hatta CIA’ nın da bulunduğu iddia edildi.

bak savcı delikanlı adammış .projelerinin arkadasında kendi ülkesinin bir kurumunun olduğunu söyleyebilmiş.bizim bakar körler görmek isterlermi acabaaaaaa !!!!!

Dini ve siyasi bir figür, akademisyenlere para ödeyerek kendisi ve hareketi için yazı yazdırıp akademik prestij elde etmek istiyor."

gene dürüstlüğü elden bırakmamış yaptığı 3 kağıdı söylemiş. ve amerikada üç kağıtçı damgasını vurup sieee burdan demiş adama.bizim yargı bu aralar şaşırmaya başladı zaten .inş akp kapama davasında şaşırmaz da bari onların önünü keser ne diyelim hayırlısı

şimdi şıracının şahitçisi olan bozacıları görelim.bu adamlar neden bu kadar severler bu adamı .bir sürü din adamı varken neden sadece bunu savunurlar.belkide diğerleri bunun kadar işbirliği içerinde değildir ondandır belkide.

1-CIA’den analiz ve prodüksüyon direktörü olarak emekli olan George Fidas
2-eski CIA ajanı Graham Fuller, "Rand Corporation"da danışman.
3-ABD’nin eski Ankara büyükelçisi Morton Abramowitz de var.
4-ABD’nin çeşitli üniversitelerinden teoloji profesörlerinin yanı sıra evanjelik ve katolik papazlar

burdan tüm beyni kıtlara duyurulur sadece siz savunmuyorsunuz bu adamı .yanınızda papazlar hahamlar ajanlar cia yetkilileri ve müslümanlara en büyük acıyı çektiren amerikanın pek değerli devlet adamları .hepsi yanınızda kormayın sakın. gelsin türkiyeyede bir gün ortalık karıştığı zaman bu hainin kellesini almak daha kolay olsun .amerikaya gitmemize de gerek kalmadı .gerçi hemen bir karışıklık olsa cia deki amcalarına yada papa amcasının yanına kaçar.kaçmadan yakalarsak ne mutlu bize

baris622

New member
süpersiniz ya akp abd işbirlikçiliği mükemmel işliyor sayesinizde milli takımdanda soğudum bir 4 yılda bir avrupa şamp. keyfimiz vardı oda boğamızda kaldı teşşkürler türkiye

maçlar sırasında zam yaptınız

maçlar sırasında ceylanpınarı israile sattınız

maçlar sırasında feytullah güleni türkiyeye getireceksiniz

daha bu olanlar 15 günlük maçlar sırasında... dünya kupasını düşünün

bosver

New member
"
bi kere bu adam kendini niye bu kadar över anlamam.yetenekli eğitimci vede olağanüstü he.vayyy be.ama doğrudur bu kadar saf insanı etrafına toplayabiliyor .ben bu adama şimdi sen çok akıllısın bi dünya insanı etrafında topladın desem estağfurulllah o toplananların saflığı der.
son paragraftaki şiddet içerikli söylemin hariç yazının tamamına katılıyorum...özellikle de üstteki alıntıya...hem güldürüyor hem de düşündürüyor....

emrah1607

Banned
son paragraftaki şiddet içerikli söylemin hariç yazının tamamına katılıyorum...özellikle de üstteki alıntıya...hem güldürüyor hem de düşündürüyor....
kardeş şöyle bir söz var bilirmisin.bu söze göre aslında benim şimdi harekete geçmem lazım ama burası hukuk devleti .bu ülkenin yargısı var ordusu var .ben bunlara güveniyorum şuanda mutlaka bi yerde bu hainin ensesine tokatı patlatacaklar onu bekliyorum. bu olana kadar bu ülkede bunların başının altından çıkan bir din eksenli kavga kargaşa çıkarsa ve gerekeni güvendiğim devlet yapmazsa burda bu söz devreye girecek.sözümüz de bu :

VATANIN BEKASI İÇİN KARDEŞ KATLİ CAİZDİR.

Ben vatanın bekası için gücümü nerden alıyorum .burda da geçmişimiz ve atamızın söylediği şu sözlerden alıyorum gücümü kuvvetimi:

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
BİR TÜRK DÜNYAYA BEDELDİR.

işte bu sözlerin idrakinde olarak harekete geçerim .Allah yolunda vatan ve bayrak yolunda şehit bile olurum .

yani benim bu konulardaki psikolojimi anlarsan neden o son sözü öyle yazdığımıda anlarsın .

saygılar...

dogy1

New member
Ya anlamıyorum hala nasıl kanıyorsunuz böyle bir adama
Bütün fethullah yanlılarına yada destekçilerine soruyorum ve gercekten bir cevabını bulamadım
Sizin o fethullah madem bu kadar müslüman madem müslüman babası olarak geçiliyor madem bazı örümcek kafalılar ona peygamber gibi lakaplar takıyor
1-Sizin o fethullah ırakta 2 milyon insan ölürken nerelerdeydi?
2-Sizin o fethullah almanyada müslümanlar yanarken neredeydi?
3-Fethullah abdde müslüman insanlara yapılan ırkçı davranışlarda neredeydi?
Onun işi sadece türkiyedeki müslümanlarmı?
Nerede abdye abye vermesi gereken ültimatomlar?
Nerede sorarım cevabını beklerim...
Tabi varsa

VolkaN

Altın Üye
Ya anlamıyorum hala nasıl kanıyorsunuz böyle bir adama
Bütün fethullah yanlılarına yada destekçilerine soruyorum ve gercekten bir cevabını bulamadım
Sizin o fethullah madem bu kadar müslüman madem müslüman babası olarak geçiliyor madem bazı örümcek kafalılar ona peygamber gibi lakaplar takıyor
1-Sizin o fethullah ırakta 2 milyon insan ölürken nerelerdeydi?
2-Sizin o fethullah almanyada müslümanlar yanarken neredeydi?
3-Fethullah abdde müslüman insanlara yapılan ırkçı davranışlarda neredeydi?
Onun işi sadece türkiyedeki müslümanlarmı?
Nerede abdye abye vermesi gereken ültimatomlar?
Nerede sorarım cevabını beklerim...
Tabi varsa

onu gözünüzde cok büyütüp sonra kendi yapmadıgınız seylerle itham etmek sonrada cevap aramak sence dogru bir yaklasım mı ırakta müslümanlar ölürken naapmasını bekliyosun bir sürü yazısı var ac oku millete gösterin diyene kadar peki sen naaptın almanyadaki müslümanlar yanarken sen nerdeydin ona kimsenın özellikle onu sven sayan insanların ona peygamber sıfatı takması bir yana dursun fetullahcı denmesini bile şirk görüyor bu konuda diyorki ben kimim ki benim gibi bir kac insan da fetullahcı olsun diyor ama tabi sen bunu bilmezsin direk eleştirirsin ondan neden abd ye ultimaton vermesini beklıyorsunuz o verse ne olur vermese ne olur gereksiz seylerle kendinizi neden yorarsınız.
uydurma sahte bilinçli hazırlanmıs videolarda yalan oldugu kanıtlandı daha neyin peşindesiniz cok merak ediyorum.

biride orda kocamam belirtmeme ragmen kendini övüyor demiş yani bukadar gözleri kapalı bakılmaz ki hadi eleştirirsinde bir bak adam ne demiş ne yazmıs onlara sadece gülüyorum baskalarının lafıyla hareket eden arastırmayan okumayan sadece bir görüşün yazılarını okuyup tek taraflı düşünen insanlar

siz bülent ecevitten dahamı cok Atatürk çüsünüz
siz bülent ecevitten daha mı cok bilgisiniz görmüş gecirmişmisiniz
siz cem karacadan daha mı Atatürkçüsünüz
siz cem karadan daha mı solcusunuz
buda sadece bir örnek barıs mancolar basbakanlar cumhurbaskanları en koyu solcular en koyu sagcılar bile destek verirken bu kin bu öfke nedendir Türkiyeye bişeyler yapılması zorunuza mı gidiyor bırakın bunlarıda sizde bişeyler yapında konusmaya hakkınız olsun

hadi iyi forumlar

hasavci

New member
USA gereğini yapmak için maşasına ülkeyi terketme emri verdi.Ülkene dön ve sıçan gibi altını oymaya devam et.Eee kolay değil uşak olmak sana sahibinin verdiği her emri uygulayacaaksın yoksa seni beş dakikada kıçının üstüne oturturlar yada bir dakika sonra hayata veda edersin nede olsa CIA nın uşağısın.

dogy1

New member
onu gözünüzde cok büyütüp sonra kendi yapmadıgınız seylerle itham etmek sonrada cevap aramak sence dogru bir yaklasım mı ırakta müslümanlar ölürken naapmasını bekliyosun bir sürü yazısı var ac oku millete gösterin diyene kadar peki sen naaptın almanyadaki müslümanlar yanarken sen nerdeydin ona kimsenın özellikle onu sven sayan insanların ona peygamber sıfatı takması bir yana dursun fetullahcı denmesini bile şirk görüyor bu konuda diyorki ben kimim ki benim gibi bir kac insan da fetullahcı olsun diyor ama tabi sen bunu bilmezsin direk eleştirirsin ondan neden abd ye ultimaton vermesini beklıyorsunuz o verse ne olur vermese ne olur gereksiz seylerle kendinizi neden yorarsınız.
uydurma sahte bilinçli hazırlanmıs videolarda yalan oldugu kanıtlandı daha neyin peşindesiniz cok merak ediyorum.

biride orda kocamam belirtmeme ragmen kendini övüyor demiş yani bukadar gözleri kapalı bakılmaz ki hadi eleştirirsinde bir bak adam ne demiş ne yazmıs onlara sadece gülüyorum baskalarının lafıyla hareket eden arastırmayan okumayan sadece bir görüşün yazılarını okuyup tek taraflı düşünen insanlar

buda sadece bir örnek barıs mancolar basbakanlar cumhurbaskanları en koyu solcular en koyu sagcılar bile destek verirken bu kin bu öfke nedendir Türkiyeye bişeyler yapılması zorunuza mı gidiyor bırakın bunlarıda sizde bişeyler yapında konusmaya hakkınız olsun

hadi iyi forumlar
Ben gözümde adi insanları büyütmem merak etme...
Ve bana araştır derken birazda sen araştır bakalım fethullah hakkında yapılan yorumları onun destekçilerinin onun hakkındaki görüşlerini...
Ve işte sorun burda...
Ve almanyada türkler ölürken sen nerdeydin diyo?
Bu heralde şehitlerimiz ırakta ölürken sen nerdeydin?
Afrikada insanlar açken sen nerdeydin?
Tsunami çıkarken sen nerdeydin?
Kadar saçma bir soru...
Ben bu tür şeylerde sadece bir piyon olabilecek bir kişiyim
Ve bunlara birşeyler yapabilecek biri olsam merak etme forumlarda tartışmazdım...
Ve verse ne olur vermese ne olur diyorsun?
İşte sorun burda...
Madem kendisi müslüman madem bazı müslüman kesim onu kendilerine tac etmiş abdye ultimatomunu verecek
Haa yok kendisine müslüman diyecek ama ne müslüman ölürken bişey yapacak nede müslümanlar ezilirken...
O zaman böyle insanlar niye hala gazetelerde cıkıyor?
Haberlerde roportaj veriyor?
Sorun burda işte
Ayrıca cem karacayı-Barış Manço'yu-Kara Oğlan'ı niye karıştırdın anlamıyorum?
Bu cem yılmazın anadolu rock yorumu gibi oldu...
Merak edersen araştır biraz

fare_07

**forum haşeresi**
ne büyük tesadüftürki beraat eder etmez =)

ozkan370

Software Engineering
bırakın bunları size ne feytullah gülenden bence ama illaki konuşucaz derseniz o zman siz bu adamdan çok korkuyosunuz demekki

emrah1607

Banned
ona kimsenın özellikle onu sven sayan insanların ona peygamber sıfatı takması bir yana dursun fetullahcı denmesini bile şirk görüyor bu konuda diyorki ben kimim ki benim gibi bir kac insan da fetullahcı olsun diyor.

kardeş bunlar hep strateji .adam çıkıp peygamberim desinde etrafında kimse kalıyormu görsün .tamam uçarda o kadar yüksekten uçarsa kendi zararına olur .ikinicisi ise türkiyede örgüt kurmaktan ben yargılansam anti örgüt söylemler geliştirmeye bende yönelirimki paçayı kurtarayım .adamda zaten yılların siyasi bilgisi ve arkadasında dünyanın en gizli örgütleri var .bırakda bu kadar akıllı hareket etsin .peygamberim demez tabi derse kendini dediği anda gerizekalı konumuna sokar çünkü .

yani kardeş sen çok baktın çok okudun ya .o yeter bize :D
kendini övüyor işte .mütevazi alçak gönüllü bir insan green kart davasında geçen şu sözü kullandırmaz kendine . ÜSTÜN YETENEKLİ OLAĞANÜSTÜ EĞİTİMCİ . al senin mütevazi alçak gönüllü dediğin adamın mahkemedeki kendisi hakkında kendi tarafının beyanı .orda da dese ya ben kimimki ne demek olağanüstülük ne demek üstün yetenekli .madem alçak gönüllü madem mütevazi muhterem bir insan desin . size öle oraya öyle .bak bide ikiyüzlü olduğunu ispatlamış olduk :D

şimdi onun atatürçülüğünün seviyesini bilmediğim için bişey diyemem ama inşallah onuda geçicez yani evet

görsen geçirsen ne olcak .zekariya beyazda görmüş geçirmiş.

cem karaca koministti .biz koministler gibi atatürkün sadece devrim yönünü değil bütün ilkelerini inkilaplarını hayat felsefesini benimsiyoruz.o yüzden cem karacadan da atatürkçüyüz biz .bi mahzurumu var

komdu kardeş o onu söyledik yukarda

1-barış manço kimle kötüydiki onla kötü olsun
2-fethullah gülenin papayla görüşme yapması için aracı olan görüşmeleri ayarlayan kişi kasım gülektir .kasım gülek yıllarca ecevitin genel başkan yardımcılığını yapmış biri insandır ve amerikadaki moon tarikatına üyedir .cenaze namazını da vasiyeti üzerine fethullah gülen kıldırmıştır .ecevit belki dürüsttü ama amerikaya bir nebzede olsa boyun eğmiştir ve yanındakilerin bir çoğuda amerika ile sıkı bağlantısı olan insanlardır .o yüzden bı tip insanların fethullah güleni övmesi pek şaşacak birşey de değildir .
3-türkiyeye bişeyler yapılması zorumuza gidiyor .türkiyenin içi boşaltılmş bir islam anlayışı ile ele geçirilme planları bizim zorumuza gidiyor .dinler arası diyalog kapsamında o kadar hristiyan bile yokken yapılan kiliseler ve onarılan kiliseler zorumuza gidiyor .yine dinler arası diyalog kapsamında dağıtılan incillerin içinden çıkan dolarlar ve insanlarımızın dinini değiştirme çalışmaları zorumuza gidiyor .fethullah gülenin emri ile 2000 yılında yapılan sempozyumda müslüman kadınla hristiyan erkeğin kendi dinlerinde kalarak evlendirilmesi zorumuza gidiyor .daha saymamı istermisin ???

hadi iyi forumlar
hadi sanada

HTML