Fethullah Gülen'den Gazze yorumu

crack man

New member
Ropörtaj saldırıdan önce yapılmıştır ama gazete abartarak saldırı sonrası gibi yayınlamıştır. Saldırıdan sonra taziye mesajı yayınlamıştır kamuoyunun bilgisine sunulur.

İlk okuduğumda yıllarca kendisine olan hayranlığım ve sevgim bir anda gitmişti ve soğumuştum ama her sey ortaya çıkıyor ki bunlar abd nin oyunları.

aybars24

New member
benm anlamadıgım gemar denılen kısı utanmasa PEYGAMBER i reddetıcek bı ALLAH ın kulu ses cıkarmıyor hepınızmı fetocunuz nedır anlamadımkı. solcu bırı veya kemalıst bırı soylese adamı ıkı dakka da dınsız ılan edersınız ayıp be bukadarmı sızın müslümanlıgınız

he sakın bana bısey demeye kalkmayın ben sadece olanı soyluyorum.

muammer-oz

New member
Ropörtaj saldırıdan önce yapılmıştır ama gazete abartarak saldırı sonrası gibi yayınlamıştır. Saldırıdan sonra taziye mesajı yayınlamıştır kamuoyunun bilgisine sunulur.

İlk okuduğumda yıllarca kendisine olan hayranlığım ve sevgim bir anda gitmişti ve soğumuştum ama her sey ortaya çıkıyor ki bunlar abd nin oyunları.
Şu saate kadar Gülen taraftarlarından yalanlama çıkmaması ve İHH nın Gülen'e cevap vermeside mi oyun?.Bırakın allahaşkına .Kendisini hiç hazzetmem ama ucuz kahramanlığa karşı en güzel yorumu getirmiş hoca...akıl budur...birilerinin menfatine uygun bir karışıklığın içinde ben niye ezileyim...devletim önce kendi belasından kurtulmanın ve göz yaşını dindirmenin yollarını aramalıdır...Ortadoğuya lider seçimi varsa bu işlere girelim ve lider de bizden olsun...ama seçim yok. yok..ne işimiz var bu bataklıkta...

emekcii

New member
kendi düşüncesi ama bu düşüncesine saygı duyamam...israil sanki diyalogtan anlıyormuş gibi konuşuyor.....

sertari

Banned
Sanırım cemaat artık dağılma sürecine girer..O değilde AKP ile Fethullah Beyin aralarının son zamanlarda açık olduğu söyleniyordu medya kulislerinde..Hatta geçen gün canlı bir tartışma programında habertürkte bunu Fethullah Beyle görüşen bir bayan kadın dile getirmişti..Acaba Fethullah cephesi Gandiye mi kayıyor,malum zamanında Ecevite destek vermişlerdi.

crack man

New member
Şu saate kadar Gülen taraftarlarından yalanlama çıkmaması ve İHH nın Gülen'e cevap vermeside mi oyun?.Bırakın allahaşkına .Kendisini hiç hazzetmem ama ucuz kahramanlığa karşı en güzel yorumu getirmiş hoca...akıl budur...birilerinin menfatine uygun bir karışıklığın içinde ben niye ezileyim...devletim önce kendi belasından kurtulmanın ve göz yaşını dindirmenin yollarını aramalıdır...Ortadoğuya lider seçimi varsa bu işlere girelim ve lider de bizden olsun...ama seçim yok. yok..ne işimiz var bu bataklıkta...
ihh baskanı kendisi dedi zaten "karsılıklı konusursak derdimizi daha iyi anlatırız" diye.
birisi senin arkadaşına onun hakkında kötü seyler söylediğini söylerse arkadaşın da konu hakkında elbette bir şeyler der. burada oyunu yapan işte o ortadaki kişidir. senin anlayabileceğin tarzda anlattım. Nasıl şimdi anladın mı? Ayrıca kendimize ait bir terör belamız var diye yapılan haksızlıklara ses çıkartmayalım mı? Müslümanlıkta mısır ı kendine örnek alıyorsan bilemem ama oradaki insanları görüpte bizene demekte bir müslümana yakışmaz.

MilliEğiti

New member
Sanırım cemaat artık dağılma sürecine girer..O değilde AKP ile Fethullah Beyin aralarının son zamanlarda açık olduğu söyleniyordu medya kulislerinde..Hatta geçen gün canlı bir tartışma programında habertürkte bunu Fethullah Beyle görüşen bir bayan kadın dile getirmişti..Acaba Fethullah cephesi Gandiye mi kayıyor,malum zamanında Ecevite destek vermişlerdi.
fethullah gandi :smile: yanyana yazdımda komik duruyor

kılıçdaroğlunu görmeden akıllı hiçbir adam hüküm vermez

ama şunu söylemek tabi ki mümkün

erdoğan, hocası erbakan tarafından israil işbirlikçisi ilan edilmişti
birkaç cemaat yapılanmasınında erdoğandan rahatsız olduklarını açıkça duymuştum

sertari

Banned
fethullah gandi :smile: yanyana yazdımda komik duruyor

kılıçdaroğlunu görmeden akıllı hiçbir adam hüküm vermez

ama şunu söylemek tabi ki mümkün

erdoğan, hocası erbakan tarafından israil işbirlikçisi ilan edilmişti
birkaç cemaat yapılanmasınında erdoğandan rahatsız olduklarını açıkça duymuştum
Niye olmasın zamanında Fethullah efendi Ecevite destek vermişti şimdide belki Gandiye verir olmaz değil.Ama içerde Sav rüzgarı estiği sürece bu zor gibi tabi.Gandi tek başına değilki garibim her koldan cendereye alınmış kukla gibi oynayıp duruyor.

alicengiz

New member
size verdiği 3-5 kuruşla gözünüzü boyadı hala efendimiz diyorsunuz!bakar kör bu olsa gerek.

sertari

Banned
size verdiği 3-5 kuruşla gözünüzü boyadı hala efendimiz diyorsunuz!bakar kör bu olsa gerek.
Efendim ayrı şeydir Efendi ayrı şeydir bunu idrak edememiş adamlar geçmiş beni eleştirmeye kalkıyor.

Bak ben aynı söylemimi Gandi Efendi içinde kullanıyom yani bu bi çeşit hitap şeklidir,cahil cahil konuşmayın .

HTML