Fethullah ın korkunç yüzü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xonox

New member
sizin derdiniz ne ya fettullah mış oymuş buymuş bırakın bunları artık herkes kendine baksın! onlar zaten yanlış yapıyorlarsa cezalarını bulurlar!

TheMetaor

тм ρRoduction
Yaw Nedendir Meyva VEren agaç hep taşlanır

xyz4

New member
bana böyle nedenler gösterip bırakın falan demeyin..yazının aksinde bir iddia ortaya atın o zaman bırakalım..bana bu iddiaları yalanlayın..hadi...hodri meydan...hala bu fethullahın gösterdiği karanlık yolda ilerlemeye dewam edenler hepiniz o karanlığın içine gömüleceksiniz..bu ülkenin yalancı sahtekar dincilere ihtiyacı yok dini istediği gibi yorumlayan şerefsiz vatan hainlerine ihtiyacı yoq..hiçkimsenin güzel eşsiz dinini hiçkimsenin suistimal etmeye hakkı yok..
Birader! Boşuna kendini yıpratıyorsun. Peygamberimiz Muhammed A.S. dünyaya gelecek ve fehtullah müridlerine " bu fehtullah hokkabazın teki. Peşinden gitmeyin!" diyecek, bu fehtullah müridleri peygamberimizin sözünü ciddiye almaz. Onlar için doğru fehtullah hocalarının sözleridir. Bunlar ne ayaksa, başka bir inanç ve sadakat ile düzenbaz fehtullah'a bağlılar. Müslümanlıkta kula kulluk yok, hayret birşey!

emrah1607

Banned
verdiği meyveleri de çevremizde görüyoruz hep çürük kardeşş.sıkıntıda o zaten.fethullah ağaç doğru bişeyler veriyo insanlara ama verdiği hristiyanlığa hizmettir.müslümanları hristiyanlığın kanadı altına sokmaya çalışan birisidir ki o yüzden her yerden ödül alıyor hep el üstünde tutuluyor .cıa o yüzden koruyor amerikada onu

alpgg

New member
Arkadaşlar aynı gemide bulunmak zorunlulugumuz var ve başka Türkiye maalesef yok.O nedenle laf kalabalığı yapmadan emek verip araştırıranlara saygı gösterelim ve dinimizin ilk emri gereği okuyalım ve bizlerde araştırıp doğruyu bulmaya çalışalım.Bir zahmet bana göre emperyalistler tarafından içimize sokulan bir Truva atı olarak gördüğüm bu zatı savunurken ,bir zahmet aşagıdaki soruları kendimize yöneltelim ve samimi cevaplarla doğrulara ulaşmaya çalışalım.
1.Saidi Nursi Kürt mü?
2.Kürt teali cemiyeti ile ilgisi varmı?
3.İngiliz muhipleri cemiyetinin üyesimiydi?
4.Kuva-i Milliye’ye neden katılmadı?
5.İttihat ve terakkiye üyemiydi?
6.Şeyh Sait isyanını gönülden destekledi mi?
7.Akıl hastanesinde yattımı?
8.Atatürk size göre din düşmanıydı da size göre din düşmanıysa, Saidi Kürdi neden astırmadı?
9.Saidi Kürdi’den sonra nurcu örgütlenme neden 20 ye yakın fraksiyona ayrıldı da, AKP iktidara geliverince birleş iliverdi?
10.Fetulah neden İran değil,Japonya’ya değil,Arabistana değil de,en büyük kafir devlet olan ABD’ye kaçtı?Pardon hicret etti?
11.Fethullah Türkiye’deki çok özel olan misyoner ve millici,hemde dinci okullarında ana sınıfındaki Türk bebelere neden sadece İngilizceyi öğretmeye çalışır?
12.Fethulah İngiliz dili ve edebiyatına katkılarından dolayı,İngiliz avam kamarasından ödül aldı mı?
13.Fetulah ve Kürt Saidin İngiliz sevdasının nedeni nedir?
14.Fethulah’ın yazdığı söylenen makale ve bilimsel yazıları gerçekten kendisinin yazdığına yemin edebilirmisiniz?
15.İsrail çocuklara salya sümük ağlayan Fetulah,Filistinli,Iraklı çocuklar için gözyaşı dökmez?
16.Irak’taki ABD işgalini ve tecavüzlerini,Fetulah neden kınayamıyor?
17. Türkiye’nin büyükelçiliği bile olmayan ülkelere okul açarken ,fetullaha “Yürü ya Feto,arkandayım” diyen güç nedir?
18.Anayasamızdaki 301. Maddede bulunan “Türk”kelimesine kafayı takan kaldırılması için kıçlarını yırtan dünyanın bütün şer güçleri,Fetulah’ın güya Türk okullarına neden ses çıkartmazlar? 19.Fetulah şeriatla yönetilen İran’a neden okul açamıyor?İranın Amerikan ajanlarına karşı affı olmamasının bunda etkisi olabilir mi?
20.Putin Fetullah okullarını neden kapattırdı?Bu okulların Amerikan ajanlıgıyla suçlamaları kuruntu mu?
21.Türk okullarında eğitim dili neden İngilizce?
22.20 Yıldır eğitimin içinde olan Fetulah,dünya fizik,Kimya,Matematik olimpiyatlarında ödül üzerine ödül alıyor da şimdiye kadar bu ülke için ne icat ettiler?
23.Türkiye’deki Fetulah okularından mezun edilen zeki Türk gençleri hangi ülkelere beyin olarak pazarlanıyor?
24.Fetulah neden askeri okullara şakirt öğrenci sokmaya çalışıyor?
25.AKP ile ayyuka çıkan kamudaki nurcu kadrolaşma Fetulah’ın ne işine yarayacak?
26.Vatikan tarafından açıklanmayan üç tane gizli kardinalden birinin Fetulah olma ihtimali sizce nedir?
27. Son soru: Efendiniz (ABD),ilerde sizden ne isteyecek?Hiç düşündünüz mü? Nereye kadar “İtaat et,Rahat et” anlayışını sürdüreceksiniz? İhanet varsa “ne unuturuz,nede unuttururuz”
güzel yazı.. askeriyeye sokamıyolar ama :) askeriye inceliyo geçmişlerini iyiki..maltepe dersanesi öğrencilerini almıyolarmıs mesela öyle duydum :p

.aybuke.

New member
sözde müslüman ;

nerede yaşıyor ,
ABD
amerikan AYAKÇISI YALAKASI
ABD IRAK'a AFGANİSTAN'a girdi

fettoş tek bir kelime söyledi mi ?

yoksa yine ağladı mı? :durdurun
Kendini bilmez! Neden Amerika'da yaşıyor? sağlık sorunlarından dolayı : hea şöle diyeceksin Türkiyeye gelsin burda tedavi görsün ee o nada izin yok.. orda o adamın ne yaptıgı sizi ilgilendirmez çok da endişelenmeyin kötü bişey olmayacak inşallah ..

soneros

New member
size helal olsun be, hemen adamı hain yaptınız ya bravo...yazık...yazık...
Boşuna zaman harcıyorsunuz...

kill4u

New member
Senin ırkın ne? Türkmüsün ermenimisin rus'musun rummusun ne olduğun hangi bayrağa hizmet ettiğin belli değil amele. millete laf atıon :)
sen de millete hakaret etmekle kendini bi .. zannediosun heralde önce konuşmayı öğren...onun ve benim gibilerin bayrağı belli ayyıldızlı şanlı türk bayrağı..sizin gibi örümcekler gibi yeşil bayrak peşinde değiliz...

LiTtLaT

єяi¢ ¢αятмαη
.aybüke. nin yazdıına katılıyorum artık işin dışkısı cıktı

bnce herkes şöyle düsünüo : acaba bu müslümanları nasıl oyalarız,nasıl ortadan kaldırırız,nasıl lekelerizz

ama hakkaten sıktı artık

serkano121

New member
Ya arkadaşlar bunlarla tartışılır mı...bırakın kime ne derlerse desinler..
Gelelim iftiralara bana bir tane kanıt gösterin Müslümanlık dışı bir iş yaptığına......Bulamazsınız ister soyunuzu sopunuzu tarihinizi araştırın hiçbir olumsuz hareketini,düşüncesini bulamazsınız...Kimi Hristiyanlaştırıyormuş acaba ben anlamadım...Aaaaa yoksa bende mi Hristiyan oluyorummmmm....Amanınnnn....Ya ne dediğinizi bilmiyorsunuz ben içlerindeyim ama hala Müslümanım ve herkes de benim gibi....Ayrıca illa içinde olmayada gerek yok insan dışarıdanda Müslümanlığını yaşayabilir.İlla birine bağlı kalmak zorunda değil.Sadece Peygamber Efendimiz'in yolundan gidenleri izlesek yeter....Şu cemaattir başka cemaattir...eğer gittiğimiz yer aynı ise ister başka yoldan isterse başka yoldan gitsin farketmez.....

Şunuda iyi anlayın kedi ulaşamadığı şeye miyav dermiş...

Sizlerde arkadaşlar artık bırakın Hocaefendiyide (ne alıp veremediğiniz varsa) kendi işinize bakın,kendi yolunuza bakın kim nereyi isterse onun yolundan gitsin...
Benim anlamadığım biz(cemaattekiler) başkalarına taş atmıyoruz da siz neden atıyorsunuz..Bunun nedeni çok açık YEDİREMİYORSUNUZ...YAPILAN İŞLERİ YEDİREMİYORSUNUZ...:EN BASİTİ TÜRKÇE OLİMPİYATLARI.....
VE o okullara gidenler sizlerden daha fazla ATATÜRK sevgisi taşıyıp İstiklal Marşını ezbere bilip,Nutuk la ilgili herşeyi bilen çocuklar...Sen çocukluğunda ne biliyordun beeeee......

Ya işte sizler bunları yapamadığınız için yapanlarıda eleştirin bakalım....

Ağlanacak haldesiniz ağlanacak........

yusuf334

New member
İşte Gnçlik Böyle Birbirine Cepe Alıyor....Hepimiz Türküz Ama Kendi Kendimizi Yiyip Bitiriyoruz...

Vtnsvr

New member
Arkadaşlar aynı gemide bulunmak zorunlulugumuz var ve başka Türkiye maalesef yok.O nedenle laf kalabalığı yapmadan emek verip araştırıranlara saygı gösterelim ve dinimizin ilk emri gereği okuyalım ve bizlerde araştırıp doğruyu bulmaya çalışalım.Bir zahmet bana göre emperyalistler tarafından içimize sokulan bir Truva atı olarak gördüğüm bu zatı savunurken ,bir zahmet aşagıdaki soruları kendimize yöneltelim ve samimi cevaplarla doğrulara ulaşmaya çalışalım.
1.Saidi Nursi Kürt mü?
2.Kürt teali cemiyeti ile ilgisi varmı?
3.İngiliz muhipleri cemiyetinin üyesimiydi?
4.Kuva-i Milliye’ye neden katılmadı?
5.İttihat ve terakkiye üyemiydi?
6.Şeyh Sait isyanını gönülden destekledi mi?
7.Akıl hastanesinde yattımı?
8.Atatürk size göre din düşmanıydı da size göre din düşmanıysa, Saidi Kürdi neden astırmadı?
9.Saidi Kürdi’den sonra nurcu örgütlenme neden 20 ye yakın fraksiyona ayrıldı da, AKP iktidara geliverince birleş iliverdi?
10.Fetulah neden İran değil,Japonya’ya değil,Arabistana değil de,en büyük kafir devlet olan ABD’ye kaçtı?Pardon hicret etti?
11.Fethullah Türkiye’deki çok özel olan misyoner ve millici,hemde dinci okullarında ana sınıfındaki Türk bebelere neden sadece İngilizceyi öğretmeye çalışır?
12.Fethulah İngiliz dili ve edebiyatına katkılarından dolayı,İngiliz avam kamarasından ödül aldı mı?
13.Fetulah ve Kürt Saidin İngiliz sevdasının nedeni nedir?
14.Fethulah’ın yazdığı söylenen makale ve bilimsel yazıları gerçekten kendisinin yazdığına yemin edebilirmisiniz?
15.İsrail çocuklara salya sümük ağlayan Fetulah,Filistinli,Iraklı çocuklar için gözyaşı dökmez?
16.Irak’taki ABD işgalini ve tecavüzlerini,Fetulah neden kınayamıyor?
17. Türkiye’nin büyükelçiliği bile olmayan ülkelere okul açarken ,fetullaha “Yürü ya Feto,arkandayım” diyen güç nedir?
18.Anayasamızdaki 301. Maddede bulunan “Türk”kelimesine kafayı takan kaldırılması için kıçlarını yırtan dünyanın bütün şer güçleri,Fetulah’ın güya Türk okullarına neden ses çıkartmazlar? 19.Fetulah şeriatla yönetilen İran’a neden okul açamıyor?İranın Amerikan ajanlarına karşı affı olmamasının bunda etkisi olabilir mi?
20.Putin Fetullah okullarını neden kapattırdı?Bu okulların Amerikan ajanlıgıyla suçlamaları kuruntu mu?
21.Türk okullarında eğitim dili neden İngilizce?
22.20 Yıldır eğitimin içinde olan Fetulah,dünya fizik,Kimya,Matematik olimpiyatlarında ödül üzerine ödül alıyor da şimdiye kadar bu ülke için ne icat ettiler?
23.Türkiye’deki Fetulah okularından mezun edilen zeki Türk gençleri hangi ülkelere beyin olarak pazarlanıyor?
24.Fetulah neden askeri okullara şakirt öğrenci sokmaya çalışıyor?
25.AKP ile ayyuka çıkan kamudaki nurcu kadrolaşma Fetulah’ın ne işine yarayacak?
26.Vatikan tarafından açıklanmayan üç tane gizli kardinalden birinin Fetulah olma ihtimali sizce nedir?
27. Son soru: Efendiniz (ABD),ilerde sizden ne isteyecek?Hiç düşündünüz mü? Nereye kadar “İtaat et,Rahat et” anlayışını sürdüreceksiniz? İhanet varsa “ne unuturuz,nede unuttururuz”
boş konuşmayıp, sorulara cevap arasak tartışma daha verimli olmaz mı?

MaYKoZ

New member
MaYKoZ...

kölesi oldugunuz icin adamın bi tarafları havalarda smdi..
evet Bayrağımı sende dalgalandır seninde kölen olurum..ama boşuna niye konuşuyorum ki..sizde bayrak sevgisi olsa zaten böle demezsiniz..ayrıca havalarda dediğin adam dünyanın her köşesinde Türkçe Türkklüğü ve Türk Bayrağını dalgalandırmak için uğraşıyo.AllaH sizi ıslah etsin..

Asil insanlar idare eder, aciz insanlar şikayet eder, basit insanlar iftira
eder
...

SaoL kardeşşş Beni anlayanlarda varmışş::::::.........

WiTaMiN

Pskolojisi Bozuk
sen de millete hakaret etmekle kendini bi .. zannediosun heralde önce konuşmayı öğren...onun ve benim gibilerin bayrağı belli ayyıldızlı şanlı türk bayrağı..sizin gibi örümcekler gibi yeşil bayrak peşinde değiliz...
--

Konuşmayı ben değil sen öğren

Dağ deil burası From :)

sizin . sizin zaten işiniz gücünüz yok felaket tellallığı yağıp onun bunun arkkasından laf gevelemek. Milletçiyim diyorsunuz ama zerre kadar milletçi değilsiniz, ayrıca sözüm sana deil o vatandaşa idi nie üstüne alınıonki :) yaran var herhalde

Albayrak

Can Feda

Sonuç,

“Atatürk ve Kuvayı Milliyeci yiğitlerin kurduğu devlet, hiçbir zaman sarsılmayacak, bu sarp kale, tunçtan yığınlar halinde omuz omuza yürüyen Türk gençliğinin sırtında, ulaşılmaz bir kartal yuvası olarak ebediyete kadar var olacaktır.”

buldum78

Banned
Kardeşim Bunun Aksini Söyleyen Oldu Mu?Atatürk Hepimizin Atatürkü Vatan Hepimizin Vatanı.insanlar Hepimizin Insanı,askerler Hepimizin Askeri .kim Yıkacakmış Bu ülkeyi.fethullah Gülen Mi?o Da Bu ülke Için çalışan Birisi.bu Adamın Bir Kötülüğünü Gördün Mü?adam Adam Gibi Adam.

Albayrak

Can Feda
Bu vatan ülkesinde yaşayanın vatanı, ülkesine sahip çıkanın vatanı, Atatürk sahip çıkanın vatanı..

İki okul yaptırmakla adamlık ölçülmez, eğer adamlığı okul yaptırmak belirliyorsa bunlara bak.

Okul

Okul

Okul

Okul

Ben bunları alkışlarım. :clap:clap:clap

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML