Fenerbahçe Tarihi

ChaMuR

Altın Üye
resimler düzeltilmiştir..

bu 3. yada 4. düzeltmem resimleri..

bölüm asistan moderatörü şu resimlerin bi yedeğini al da artık sen yap şu işi..:)

lazzuri53

"LazigoL"
|ChaMuR|' Alıntı:
resimler düzeltilmiştir..

bu 3. yada 4. düzeltmem resimleri..

bölüm asistan moderatörü şu resimlerin bi yedeğini al da artık sen yap şu işi..:)
böLümde asist.mod yokh ki kimi kasdettin acaba:durdurun
böLümde 3 tane sapasağLam moderatör var =)
istersen seni aLaLım yanımıza:victory

dangergfb

New member
fenerbahçe mizin milli mücadele yıllarındaki durumu beni çok etkiledi çünkü fenerbahçenin kuruluş amacı ingiliz askerleri şüphelenmesin diye fenerbahçe takımı kuruldu.bu fenerbahçemiz görüldüğü gibi nusret mayın gemisine malzeme taşıyor.bazı kulup taraftarlarına duyurulur.MAZİNDE BİR TARİH YATAR YAŞA FENERBAHÇE...

NoRRoD

New member
.bi gün fenerbahçeli bi arkadaşımın üyelik kartını almak için stada gittik,o işlemlerini yaptırırken bende müzeyi gezeyim neler var bakayım bi dedim.Atatürk' ait girişteki balmumu heykel orasnın en güzel kupası bence :D
Neyse geziyorum geziyorum son aldıkları Türkiye kupasını aradım durdum,arkadaş işlerini halletti geldi ben hala arıyorum oda aradı bi yandan bulamadık bi türlü, görevliye sordum sonundaa oda biraz araştırdıktan sonra bulabildi. :hhmanD :hhmanD :hhmanD

SLIM_SHADY

New member
beyler yakından gidin görün derim yani süper bi müzemiz war çok özenle hazırlanmış şahsen gittim... paylaşım için eline sağlık

HTML