Fenerbahçe 2 - 1 Chelsea (TEK BAŞLIK)

1001Design

330i ///M3 Design
Fenerbahce Tarih Yazdi

:durdurun:biggrin:durdurun

gokkorikko

New member
fenerbahçe bu azimle giderse ki gidicek öyle gözüküyor çok güzel maçları yeniceğiz helal olsun tbr ediyorum onları MAÇIN YILDIZI VOLKAN

Joow

New member
Tüm fenerlileri tebrik ediyorum.Çok iyi bir maçtı.Bence böle oynarsa yarı ya bile çıkar

*เlкєг

яσ¢к
bu galibiyet chelsea forması giyip de maç izleyenlere chelsea ye havaalanında karşılama yapan ve feneri küçümseyen herkese gitsin
ŞANLI FENERBAHÇE...gerisi yalan

fenerbahçe elense bile bu gururu bize yaşattığı için çook teşekkür ediyorum

1001Design

330i ///M3 Design
SAT.1 Den Izledim Maci
Alamanlarin Dibi Düstü

:durdurun

Tesekkürler Fenerbahce

ѕσηυη¢υ

кιℓℓ ƒσя &#
Fenerbahçe Chelsea ile 10 mac yapsın 7sini Chelsea alır 3 ü berabere biter! bunu diyen ahmet çakar!bu sefer neler diyecek cok merak ediyorum.maçın basında kendi kalesine gol atarak demoralize olan bir takım. 2.yarı toparlanıyor gol üstüne gol atıyor!bize bu günleri yaşattın ya daha ne diyim!

klavuz13

Banned
Fenerbahçe:2 - Chelsea:1 (Maç sonucu)
Milliyet İnternet / Mustafa Kemal BÜYÜKKAYA
Şampiyonlar Ligi'ndeki temsilcimiz Fenerbahçe, tarihi karşılaşmada Chelsea karşısında ilk yarıyı 1-0 geride tamamladı. İkinci yarıya mükemmel başlayan Kanarya, Kazım ve Deivid'in golleriyle sahadan 2-1 galip ayrılmasını bildi...

Fyonb

предате&
konvoyLar hazır...ben tur atmaya kaçar beyLer =)

Reality

New member
İşte budur onların bu sene şampiyonlar liqinde yediği toplam 2 golü bugün attık helal olsun Fenerbahçeme..

1001Design

330i ///M3 Design
Fуσηв;2793744' Alıntı:
konvoyLar hazır...ben tur atmaya kaçar beyLer =)
benim icin de kornaya bas kuzen

:durdurun

1001Design

330i ///M3 Design

Cehennemin son kurbanı CHELSEA!

:durdurun:biggrin:durdurun

Nathanael

New member
Galatasaraylıyım ama macı inanılmaz bir coskuyla izledim fenerin attıgı gollerde sevincim inanılmazdı, aferin cocuklar hep boyle.

volkan harbi süper oynadı.

en icten sevgilerimle tebrikler Fenerbahce

1001Design

330i ///M3 Design
Galatasaraylıyım ama macı inanılmaz bir coskuyla izledim fenerin attıgı gollerde sevincim inanılmazdı, aferin cocuklar hep boyle.

volkan harbi süper oynadı.

en icten sevgilerimle tebrikler Fenerbahce
yüregine saglik dostum

JeNk

New member
Gelin Bu Sevincimize Besıktaslısı Galatasaraylısı Tum Turkıye Ortkak Olsun Ne Mutlu Fenerbahçeliyim Diyene !!!!

HTML