Fenerbahçe 0 - 0 Galatasaray (TEK BAŞLIK)

D4gg3Я

ultrAslan
1-) gerçi haklısınız beraberliğe sevinecek birileri varsa onlarda sizdiniz zor yırttınız paçayı

2-) ''Senin takımın bi iş yapmadıktan sonra 50 milyon kişilik stad yapsan gene bi işe yaramaz unutma.'' demişsnz

siz zaten o kdr çok iş yaptınızki ondan 5 şampiyonlar ligi kupası,6 uefa,9 süper kupa, milyonlarca YAYLA Kupası :D 50.000 kişi hiç bişey göremedi o statta ama o küçük dediğiniz samiyen 1 uefa + 1 Süper Kupa + Sizin Pek Göremediğiniz TÜRKİYE Kupaları Gördü.

3-)''o gün hiç gelmeyecek emin ol.Çünkü 30.000.000 fenerliden 1i bile gidip cimbomu tutmaz'' demişsin

zaten herkes bir galatasaraylı olmasın bırakın o şeref bizde Kalsın....;)

4-)evet cimbom dünya takımlarıyla oynuyo panianos helsinborg sion gerçekten dünya takımları :D''demisnz :D

evet bu takımlar dünya takımı değil haklısın ama biz avrupada real madridlerle arsenallerle dortmundlarla oynarken siz o çok mvündüğünüz stadınızda örgü örüyodn :D :D

Ne Demişler Bükemediğin Eli Öpeceksin :D hadi kolay gelsin

::..::uA::..::

http://www.youtube.com/watch?v=TCjMcgfm4wc&mode=related&search=galatasaray

Bunuda Tüm Fb li arkadaşlara armağan ediyorum :D:D:D:D

black06

New member
1-) gerçi haklısınız beraberliğe sevinecek birileri varsa onlarda sizdiniz zor yırttınız paçayı

2-) ''Senin takımın bi iş yapmadıktan sonra 50 milyon kişilik stad yapsan gene bi işe yaramaz unutma.'' demişsnz

siz zaten o kdr çok iş yaptınızki ondan 5 şampiyonlar ligi kupası,6 uefa,9 süper kupa, milyonlarca YAYLA Kupası :D 50.000 kişi hiç bişey göremedi o statta ama o küçük dediğiniz samiyen 1 uefa + 1 Süper Kupa + Sizin Pek Göremediğiniz TÜRKİYE Kupaları Gördü.

3-)''o gün hiç gelmeyecek emin ol.Çünkü 30.000.000 fenerliden 1i bile gidip cimbomu tutmaz'' demişsin

zaten herkes bir galatasaraylı olmasın bırakın o şeref bizde Kalsın....;)

4-)evet cimbom dünya takımlarıyla oynuyo panianos helsinborg sion gerçekten dünya takımları :D''demisnz :D

evet bu takımlar dünya takımı değil haklısın ama biz avrupada real madridlerle arsenallerle dortmundlarla oynarken siz o çok mvündüğünüz stadınızda örgü örüyodn :D :D

Ne Demişler Bükemediğin Eli Öpeceksin :D hadi kolay gelsin

::..::uA::..::

http://www.youtube.com/watch?v=TCjMcgfm4wc&mode=related&search=galatasaray

Bunuda Tüm Fb li arkadaşlara armağan ediyorum :D:D:D:D
ya bi susun yaa.sen 10 senedir bükemedin eli kaç kere öptünde gelion burda el öptürüyon.Senin oynadığın dünya takımı kadar takımlarla bizde oynadık.Kimsenin paçayı zor yırttığı felan yok.Yendinmi yenmedin.güzel oynamış olabilirsin.sen haticeye değil neticeye bak.unutmaki daha bir maç var.yeneceğininde garantisi yok.Gsli olmanın şerefi sizde kalacaksa kalsın isteyen yok zaten olanda yok.Onu gelipte Fenerbahçe bölümüne değil kendi bölümüne yazsan daha iyi olur.Burdada oırtalığı karıştırmamış olursun bölece.UEFA kupanla süper kupayı almış olabilirsin.İnkar eden yok.Ama bu kadar çok konuşuyonuz madem gidin bi kez daha alın hadi.

her zaman yenmek zorunda degiliz spor bu hersey mumkun... ben tamamen farklı yonden giriyorum olaya macın basında saygı durusunda acayip hayvan sesleri cıkaran tanımalayamadıgım cisimlere selamimida en guzelinden iletirim saygılar...
Rengi, dini, dili, ırkı ne olursa olsun insan, bizim için kutsal bir varlıktır! diyor resmi taraftar sitemiz acaba bunlar insanmıydı bunu sorarım tum taraftarlara farketmez besiktası galatasarayı orda bir insan ölmus ve saygı durusu yapılıyor bunlar hos seyler miydi?
işte sesimiz çıktı 50000 kişiyi bastırdık dedikleride orda oldu zaten:DKurt öldümü meydan çakala kalır lafına çok benziyo bu iş:D

toygar1966

New member
HE HE HE GÜLDÜRME BENİ
AMA YİNEDE İLGİNE TŞK

BİR GÜN SİZLER YANİ FENER BOSTAN ALIRSINIZ KUPA HERHALDE AVRUPA DAN BİZLER GÖRDÜK SİZLERİ BİLMEM

ŞAMPİYONLU BİZE YAKIŞIR BİZLEREDE KUPA YAKIŞIR

DaredeviLL

Uşak Gfb
Adamlar Haklı 11 Türk Genci :p poahahahahahahahahahahha
Yenilseniz de Bahaneniz 11 Yedek Olacaktı dimi Böyle Küçük Şeylerle Avunmayı Bırakın Cin-Con a Yakışmıyor bunlar. Baya bi sevindiniz ama söz sözü her zaman ki gibi gene biz söyliycez.
Halı Samiyen de Görüşmek üzre

ѕσηυη¢υ

кιℓℓ ƒσя &#
fenerbahce agırlıgını koydugu zaman her kosulda galatasarayı yener.son 4lig macını üst üste kazanarak bunu gosterdi.takımın kotu huyu artık gs maclarını da secmeye baslamıslar...samiyende gelenek bozulmayacak..

D4gg3Я

ultrAslan
bu maçtan öncede diyodnz gelenek bozulmayacak diye ama gördük :D heyecan yapmayın siz bi 25 sene daha beklersiniz kupayı :D en son çok yaklaştınız finalde 5 yediniz :D onun için fazla heveslenmeyin

PRotype

Game Spider
Ben olsam Fenerbahçe'li futbolcular yerinde hele ki Semih yerinde anam avradım olsun çıkmam maça. Çokta umrumdaydı o top oynamaktan zerre kadar anlamayan *kalas* Servet olduğu sürece o sahaya adımımı atmazdım.. Birde ekürisi çıkmış *Emre Güngör* iyi öğretmiş Servet abisi...

Rövanştan sonra herşey belli olur daha konuşulması erken bir maç.. Ondan sonra burada dalga geçen GS li arkadaşlar kaçacak delik arıyorsunuz..
Vay vay vay..

DaredeviLL

Uşak Gfb
bu maçtan öncede diyodnz gelenek bozulmayacak diye ama gördük :D heyecan yapmayın siz bi 25 sene daha beklersiniz kupayı :D en son çok yaklaştınız finalde 5 yediniz :D onun için fazla heveslenmeyin

Çokkkk Haklısın Be Kardeş
Biz O Kupayı Sizde Kadıköyde Galibiyeti Bi 25 Sene Daha Göremeyeceksiniz Gibi:durdurun

F-S4n3%AnK

New member
Boşuna Ali Samiyende galip geliriz havalarına girmesin fener Ormanların kralı aslan her yerde kraldır Esas cehennemi tattıracak taraf Galatasaraydır ne kadar medyayı arkanızada alsanız Cimbom affetmez toplamışlar brezilya milli takımını ahkam kesiyorlar Galatasaray alır ifadesini fenerin o mactan sonrada Sevillada içerde dışarda fark yapmaz ALLLLırrrr maçı

SaMoo_55

DeadLythief
Valla HALI samiyende görecez 6s yi o seyircileri gollerimizi görünce ortada seyirci kalacakmı bakalım ,bunlara inat inş. leverkusen ALıR MAÇI "AMİN"...

HTML