FaLCoN'dan HackHeLL Üyelerine Süper Hizmet...

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
Gerçekten Çok Ucuz :saskin

cgdsbll

New member
http://ihlastemizlikvesaglikrobotu.com/

artık bizde burdayız

arkadaşlar memnun kalacağınıza emin olun zaten site dizayn uzmanı sadece örnek gözterin ve bilmediği formatta bi site bile isteseniz hem öreniyo hem yapıyo harika bence

teşekkürler şahin:clap

hayatımı kurtardın yoksa patron beni :durdurun:goz:

akin_34

New member
http://ihlastemizlikvesaglikrobotu.com/

artık bizde burdayız

arkadaşlar memnun kalacağınıza emin olun zaten site dizayn uzmanı sadece örnek gözterin ve bilmediği formatta bi site bile isteseniz hem öreniyo hem yapıyo harika bence

teşekkürler şahin:clap

hayatımı kurtardın yoksa patron beni :durdurun:goz:

Üstad hh saten kenidin kanıtlamış bi yer dandik bişi olsa buradan satışa cesaret edemezdi ki sen de onay verdiysen işime yarıycak bişi olsa gözüm kapalı alırdım.

Emeğinize sağlık...

Hell

Başarıda bir sanattır.
Merhaba,

Falcon arkadaşımız zaten hackhell de vbulletin bölümünde kendisini yeterince göstermiştir.
Kafasına takılan herşeyi araştırarak, güzel çözümler üretebilen bir arkadaşımız. vBulletin konusunda kendi sitesi ile epey deneyim kazanmıştır. vBulletin konusunda herşeye çözüm getirebileceğine inanıyorum.

Name: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E4500 @ 2.20GHz
speed: 1200.000 MHz
cache size: 2048 KB
X2
4 GB Ram
Sunucu özellikleri ise, site yoğunluğuna göre değerlendirilebilir. Yani bi adam çıkıp bi xeon yada opteron sunucuya x kadar site koyuyorsa ve bu siteler y kadar hit alıyorsa o daha iyi demek değildir. Diğer firmalardaki işlemci tiplerine pek aldanmayın.
Falcon bu durumu göz önünde bulundurarak, ileride donanım yükseltmesi yada cluster yapabilir. Yani, daha üst bir donanım sağlıyorum diyen birisine sırf özellikleri yüksek diye güvenmemek gerekiyor.

Daha elit bir donanıma geçmek istersen yardımcı olabilirim falcon. Biliyorsun Leaseweb.com Türkiye partnerliğini aldım alalı sunucu satışlarında patlama yaşadım. Deli gibi stok tüketiyorum bu aralar.
Epey uygun fiyatlara, sitesindeki son kullanıcı fiyatlarından daha uyguna teymin edebiliyorum.
Bilgin olsun isterim,

İyi çalışmalar dilerim. :goz:

FaLCoN_TiGeR

∂єѕιgη ву ƒαℓ¢ση
Teşekkürler hellboy güzel teklifin için ama benim şu anda kullandığım makinadan donanımsal bir sorunum yok ilerde problem yaratmaya başladığı zaman neden olmasın:melek

VolkaN

Altın Üye
emegine saglık kanka

nelez

New member
ben falcona geçtim rahatladım tavsiye ederim arkadaşlar memnunum.
en guzel avantajı falconun vbulletin destek vermesi.
sağolsun bakım yapıyor optimize ediyor.

vbullletin desteği benim gibi acemiler için .çok önemli

fiyatlarda uygun

teşekkürler falcon

SLE7EN

New member
merhabalar çalıştığım şirkete web sayfası yapmayı düşünüyorum bu konuda hiç bi bilgim yok reklamcılık okuyan bir arkadaşla sıfırdan bir site kurmak için ne gerekir iyi kötü sayfa hazırlaya biliriz ondan sonrasını adım adım gösterecek arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.Hackhell dostlarını seçmemin nedeni güvenilirlik tavsiyelerinizi ve ne kadara mal olacağını söylerseniz sevinirim şimdiden sağ olun.

FaLCoN_TiGeR

∂єѕιgη ву ƒαℓ¢ση
Merhaba

Sitenizin ne kadara mal olacağı seçeceğiniz hosting paketine göre değişkenlik gösterir.

[email protected] adresini eklerseniz veya 0543 376 52 65 tel numarasından ulaşırsanız ayrıntılı bi şekilde konuşuruz.

İyi günler.

awd

New member
Ben hizmetten yararlanmaya başladim. =)
Fiyatlar gerçekten ucuz. Hayırlısı olsun...

Hem hizmet hem de tam destek veriyor. Teşekkürler Falcon..

karaton

New member
arkadaşlar herşeyin ucuzu vardır ararsanız.
ama bu fiyata bu hizmet ve bu destek zor
ben çok araştırdım bundan iyisini falkon yapana kadar -bundan iyisi yok gibi.

ben sonradan taşındım falkonun hosta hiçbir sıkıntım yok sağolsun on numara hizmet ve hertürlü destek var gerçekten.

tavsiye edrim.

x3yb3r

New member
Aynı özellikde hosting' bedavaya veriyorum arkadaşlar. iletişim pm atınız.
Hosta Para vermeyin ;)

38murat38

New member
Aynı özellikde hosting' bedavaya veriyorum arkadaşlar. iletişim pm atınız.
Hosta Para vermeyin ;)
hosta para vermeyin 3 gün sonrada site bom ucmus! senin gibileri googlede cok dostum kusura bakma ama hizmet anlasi dersende SIFIR!!!! ufak bir sorunda dahi msn den destek vermeyip ticket acin diyen cok hostingci gördüm dikkat edersen hosting firmasi demiyorum hostingci diyorum!

Falcon yakinda acacak oldugum bir site icin reseller lazim insallah ozaman rahatsiz ederim..herkese hayirli olsun hayirli satislar.