Fıkralar Bölümü Şikayet | İhbar Hattı !

yozgatstyl

New member
yozgatstyl benim nickim benim açtıgım konuları kim kapıtıyo bilmek istiyorum arkadaşım birinin bana garezi varsa sölesin eger sistemde istenmiyosan silin beni daha iyi nedir anlamadımki meselen ne arkadaşım kim siliyo kaldırıyo yazdıklarımı anlamak istiyorum bu benim hakkım mı ?
lütfen biri bisiy yapsın bole moderatör olmaz sende bende insanız yani bu kadar olmaz yeter yaa bi fıkra koydum oraya onuda kaldırmışlar yani ne yapmamı istiyonuz söleyin onu yapıyım

Madness

Banned
yozgatstyl benim nickim benim açtıgım konuları kim kapıtıyo bilmek istiyorum arkadaşım birinin bana garezi varsa sölesin eger sistemde istenmiyosan silin beni daha iyi nedir anlamadımki meselen ne arkadaşım kim siliyo kaldırıyo yazdıklarımı anlamak istiyorum bu benim hakkım mı ?
lütfen biri bisiy yapsın bole moderatör olmaz sende bende insanız yani bu kadar olmaz yeter yaa bi fıkra koydum oraya onuda kaldırmışlar yani ne yapmamı istiyonuz söleyin onu yapıyım

Merhaba arkadaşım.. Fıkralarını geri dönüşüme ben gönderdim ve bunun gerekçesini de senin konuna yazdım.. Bölümde daha önce verilen fıkralardan oluşan bir paylaşım mutlaka kapatılıp geri dönüşüm kutusuna gönderilir....

Üyeler konu açmadan önce açacakları paylaşım ile ilgi daha önce verilmiş mi diye arama yapmalıdırlar....

Sana karşı kimsenin bir garezi olamaz....Konusu kapatılan tek üye sen değilsin...

VolkaN

Altın Üye
dün birinci sayfada olan konum bugun bir andan ortadan kayboldu
geri dönüşümde de yoktu kendi konularım arasındada

konumun silinmiş olacagını tahmin ediyorum

ve sebebini öğrenebilirmiyim

zaten normal gerekli açıklama yapılıp konunun eger gerekce makulse kapatılıp geri dönüşüm kutusuna gönderilmesi gerekirken ortadan yok ediliyor anlamış degilim

yada ben mi bulamıyorum tüm aramalarıma ragmen

VolkaN

Altın Üye
konum dün birinci sayfadaydı bugun bakmama ragmen göremedim konum silinmemiş ama

suanda verdigin liklerdende incelemem sonucunda mesajımın silindigini gördüm linklerden 3. olan

mesajımda ne bölüm kurallarına aykırı neden forum kurallarına aykırı bir şey yokken neden silindi bunu öğrenebilir miyim

Madness

Banned
Attığın iftiranın yalan olduğunu anlamışsın demek ki?

Bölüm kurallarının en önemlilerinden biride; Konu sahibinin konuya gereksiz post atarak konuya hit kazandırmaya çalışmasıdır. Mesajın bu yüzden silindi....

HTML