Ey Mİlletİm. Sİz Uyurken Akp Ülkeye Şerİati Getİrdİ Bİle...

khanloves

New member
Geçen Şeriat Bana da Geldi Oturduk .. BiR çay söyledim içtik felan .. Laf lafı açtı Dedi Insanlar Beni görünce Kaçıyor Korkuyor.. Şeriat Geldi.. Şeriat Gelecekk diye BAĞIRINIYORLAR.. Halbuki Ben insanların Kalbinde Yaşarım.. Beni Diline Dolayanların Kalbinde Bana Kalacak Yer Yoktur Bilirim dedi. Aman konuyu acan arkadaşım Takılıp Düşme Orda Biyerde Kapak var..

ikorg

New member
Beni Diline Dolayanların Kalbinde Bana Kalacak Yer Yoktur Bilirim dedi. heralde bundan başkada söze gerek yok.

xyz4

New member
Gelsin ne güzel işde haydutluk hırsızlık azalır be kardeşim
Tabii Tabii! Gördük montajı. İski skandalı diye bir yerlerini yırtanlar, iktidar ellerine geçti mi din, iman edebiyatı ile ülkeyi soyup soğana çevirdi. Ülkeye çivi çakmadan 300 milyar dolar borçlandık. Bütün kamu malları ölmüş eşek fiyatına satıldı. Bu paralar nerede birader? Kendileri palazlanırken, dürüst insanlar iflas etti. Ankara büyükşehir belediyesinden ihale alan müslüman kardeşin!!!! ne kepçesi nede kamyonu vardı. Bütün işlerini belediyenin araçları ile yaptı. İhale parası çukka cebe. Şimdi jiplere biniyor, beş yıldızlı otellere gidiyorlar. Tükürüm sizin şeriatinizi de müslümanlığınıza da.

_KarabaS_

Banned
Şerrat geri kalmış beşeri düzenden başka bir şey değildir hiç kimse şeriatın allahtan olduğunu kanıtlayamaz.

Şeriatta en kutsal makam halifeliktir, zamnında halife koltuğuna oturan soytarılar allah adına peygamberin torunlarını katletmiştir bu gün ise dünya üzerinde şeriatla yönetilen ülkelerin hiç birinin şeriatı birbirine uymamaktadır.

allahın düzeni olduğu iddea edilen şeriat bir yerde başka öbür yerde başka olupta tutarsızlık gösterirmi? allah tutarsızmıki? dengesizmiki? şeriat başka başka oluyor.

Şeriatı icaat edenler puta taparken kılıç zoruyla müslüman olan araplardır.Bu araplar islama geçtiklerinde peygamberin sözlerini eksiltip eklemeler yaparak kitaplaştırmışlar sonrada sünnettir yalanıyla islam içinde sünnet dini oluşturmuşlardır.

Peygamberimiz bile hayatındayken kendi sözlerinin yazıldığı kayıtları yaktırmış daha sonrada ebubekir aynı şekilde toplatıp yaktırmıştır ama içi put perest olupta dışı müslüman görünen kafirler boş durmayıp genede bu kitaplardan oluşturmuşlardır.bu kitaplar şu an sünnilerin başvurduğu en önemli kaynaklardır.

Bir Müslüman için DEĞİŞMEYECEK GÜVENİLECEK TEK BİR KİTAP VARDIR ODA KURAN-I KERİMDİR .

Kuran dışında hiç bir kaynak GÜVENİLİR DEĞİLDİR

Kuranın dışındaki kaynaklara uydurulan sözlere hadislere bir müslüman itibar edip inanırsa kendini mahfeder ziyana uğrayanlardan olur.

herkül88

New member
devlet genelevden vergi alıyor başına polis dikiyor, içki satışı serbest, milli piyango sayısal loto gibi devlet eliyle kumar oynatılıyor, başörtülü öğrenciler okula gidemiyor, müslüman denilen ülkede memurun cumaya gitmesi kıyameti koparıyor, namaz kılan askerler ordudan atılıyor.

gerçektende şeriatı getirmiş akp vaybe??!!!!!!!

uLash

Kaleidoscope
Ufak Ufak "ırak"lastırıyorlar bızıde aLLah sonumuzu hayır etsin...

cimcimooo

New member
Gelsin ne güzel işde haydutluk hırsızlık azalır be kardeşim

haydutluk hırsızlık azalırmı...bu kadar körlüğe de pes doğrusu.şeriatı getirmeye çalışan yada böyle bir arzusu olan iktidar değilmi ki: zaten bu ülkeyi soyup soğana çeviren..kaynaklarını peşkeş çeken...yolsuzluklarda sınır tanımayan tavan yapan....

HTML