..:: Exploit Nedir ? Nasıl Kullanılır ? Detaylı Anlatım ::..

LuFu

New member
YAPamiom Anlamiom Umutsuz vakkayim sAnirim :D

klass24

Banned
temiz iş tebrikler( çok açıklayıcı)

pcopat

New member
Keşke aLTINA ALINTIDIR DİYE YAZSAYDIN ABİ ORJİNALİni ben yazan adamın sitesinde gördüm. sitenin adresini istiyen olursa özelden ulaşsın.

misterxp

New member
teşekkür ederim bilgiler için .bu bilgileri öğrendikce kendimize güvenimiz geliyor eline sağlık üstad

comand

New member
Dark valla türkçe olarak exploit temel mantığını anlatan en süper makaleyi hazırlamışsın artık anlamayan zeka özürlüdür Kardeş ellerine sağlık yanlız saldırırken alınması gereken güvenlikten hiç bahsetmemişsin şimdi amatörler deneme babında saldırıya kalkıpda kendini kalıba geçirmesin :)

kalamar_txt

New member
eline saklık güzelbir döküman ama alıntı diye yazmayı unutmussun
yanlış anlama sadece belirtmek istedim çünkü bu konu
hm-team.org ve turkhackkuvvetleri.com da sıkça yazılmışlardı zaten
yinede emeğine sağlık

seje

New member
hocam emeğine sağlık.bı halt anlamasamda o benım saflığımj neyse dicem şu banka pclerine girmenin yolunu bılen beri gelsin yani ole birşey işte hani gırılmezde hesap mesap aktarımı yapabılecek varmı onu öğrenmek istıyorum yıne saçmaladım ama napım cok zor durumdayım .bı el atan olacak olursa [email protected]

berker

New member
çok Teşekkürler!!!!

Ya Ne Desem Yalan Olur Valla!!süper Bir Döküman Hazirlamiş Dark_angel

Arkadaşimiz Bu Dökümani Okuyupta Teşekkür Etmeyenin Vay Haline!!!!

Dökümanlarinin Devamini Bekliyorum şimdiden Teşşekürler Arşivimde

Yer Alacak Bu Döküman......:d :d

anot

New member
seje' Alıntı:
hocam emeğine sağlık.bı halt anlamasamda o benım saflığımj neyse dicem şu banka pclerine girmenin yolunu bılen beri gelsin yani ole birşey işte hani gırılmezde hesap mesap aktarımı yapabılecek varmı onu öğrenmek istıyorum yıne saçmaladım ama napım cok zor durumdayım .bı el atan olacak olursa [email protected]
adrs wermk yasak :Sopa :Sopa