Evlenmekle ne elde ettiniz?

MAJESTE

Kadim Dost
aman

~PRENSES~' Alıntı:
Bence evlilik büyük sorumluluk getiriyor önceliklerin değişiyor. İlerde evlenmeyi düşünüyorum ama bu kim olur işte orası allaha kalmış.. :)
Haydaaa kız ne evlenmesi korkutma beni :p önce beyaz atımı alımda sonra çok para kazanmam lazım atlar çok para ee bide yarış atı almam lazım seni normal ata bindirmem demek ki noluo çok beklicen :clap:

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
~PRENSES~' Alıntı:
Bence evlilik büyük sorumluluk getiriyor önceliklerin değişiyor. İlerde evlenmeyi düşünüyorum ama bu kim olur işte orası allaha kalmış.. :)
bence sana kalmış;)

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
ilerde dedim canımss zaten bi 30 yıl falan sonra:D :)

iSpiK

Kadim Dost
evlilik ?

tek eşlilik ama geri kalan herseyden cifter cifter alma mı ? cıks bana göre diil ;)

DureX

New member
Bana gore değil..hem yasam tarzıma uymuyor..30 umdan sonra umarım.

MadNefret

New member
çok sevip hemen evlenmeyi okadar çok istiyorum ki...

comand

New member
Valla bu sorunun muhatabı evlliler karapapatya yine döktürmüş hep pembe tarafından bakmış insan okuyunca ulan evlensemmi netsem diyo ama ben demem :D biz erkekler özgürlüğümüze düşkünüz biraz bense hür doğdum hür yaşarım hangi ÇILGIN bana zincir vuracakmış şaşarım sanırım bu yeterli evlilik hakkındaki düşüncelerimi anlatmaya :)

kirve

New member
la mute nikahı kıymasını bilen varsa ben hazırım :) :D

astoga

New member
valla mükemmel bir çalışma...ben 12 yıldır evliyim..ve hayatımda bu kadar doğru tespitler görmedim...görüleceği üzere biz, hayatı değil ,şartlar ve hayat bir olup ,bizi yaşıyor...evleneceklere duyurulur...

HAŞAVRİ

Braveheart
yaşı geldığınde evlenmek lazım ıllakı aşık olacağın kişiyle evleneceksın dıye kaide yok. sevdiğin bırıyle evlenebılırsın yada zamanla seveceğin biriyle ama ıyı secmek lazım bır kere alıyorsun değişmek yok bizde

HTML