evlendiğinizde çocuğunuz olmazsa..

eşinizden dolayı çocuğunuz olmazsa..

• boşanırdım

Kullanılan: 11 6.9%
  • boşanmazdım

Kullanılan: 37 23.1%
  • evlat edinirdim

Kullanılan: 50 31.3%
  • boşanmazdım da evlat da edinmezdim..

Kullanılan: 62 38.8%

• Kullanılan toplam oy
    160
  • Anket kapatılmış .

.com.tr

New member
evlat edınırdım kanka baska nolcak neden bosanıyım kı zaten neden dul kalsın karı.d

pori

New member

Çoğu kişi evlat edinmezdim demiş..

Ben her durumda ewlat edinirdim..Sonuçta aldığımız küçük bi bebek olucak..ne fark eder :aşk tabi eşim istemesse ewlatlık işte o zaman boşarım onu :emzik

hmnbdyprts

New member
genelde bu tür konuları çok düşünürm karşımdakini nasıl mutlu kılarım die...

hayatta her an herşey olabilir. allah göstermesin kötü bişiler de olabilir,hayatına anlam ve önem kazandıran coşku,adrenalin dolu şeyler de yaşarsın... :durdurun

o durumda önemli olan salim kafayla düşünmek...

madem birlikte bi yola baş koymuşuz,bunun kararına da birlikte varırız...
sadece benm fikrimin hiç de sağlıklı bi sonuç verebileceğini de sanmıyorum...

benm çok besleyici bi tarafım vardır...
ilk başta böyle bişeyin haberi pek de hoş karşılanmaz tabiki; oturulur, konuşulur...
sanki evliliğin ilk zamanlarında bu öneri düzgün gelmiyo da, ileride belki eşim buna daha da sıcak bakar die aklımdan geçiyo...

benm için fark etmesede gönlüm evlat edinmekten yanadır... çocuk olsa bile... :goz:

uzatmıyayım da Türkiye'miz için de önemli bi konudur bu...

not: kimseyle oturupta konuşmam ben bunları :D

x_secret_x

New member
Kesinlikle Boşanmam, Evlat da Edinmem. Ömrümün Sonuna Kadar Da Bu Eksikliğini Onun Yüzüne Vurmam, Onun Yanında Çocuklara Fazla İlgi Göstermem ki Bana Bi Çocuk Veremedi Diye Kendini Eksik Hissetmesin.
Evet Belki Ailede Çocuk Önemlidir ama 5 Çocuğu Olup Yine de Ayrılan İnsanları Görmek Mümkün...

komutan_3579

New member
Kesinlikle Boşanmam, Evlat da Edinmem. Ömrümün Sonuna Kadar Da Bu Eksikliğini Onun Yüzüne Vurmam, Onun Yanında Çocuklara Fazla İlgi Göstermem ki Bana Bi Çocuk Veremedi Diye Kendini Eksik Hissetmesin.
Evet Belki Ailede Çocuk Önemlidir ama 5 Çocuğu Olup Yine de Ayrılan İnsanları Görmek Mümkün...
sen budurumda neden sadece eşini suclu gıbı goruyorsun :saskin

cocuk eldat edınırdım bu ulkenın sokaklarında yanlız okadar cok cocuk varkı. bence bı sorunun yoksa dahı bı cocuk evlat edınceksinnnn..

mehmet_1

New member
bende boşanmazdım

bende boşanmazdım hatta eşime daha sıkı bağlanırdım ve evlat edinirdim kendi çocuğummuş gibi sevdikten sonra ne fark eder ki?

HTML