Evet Gitar Adına Aradığın herşey onbinlerce şarkının akor ve tabları! + Akorambarı!!

»»кαнιη¢σ¢υк««

...кє๓คlเรt &#
Değerli arkadaşlar şu ana kadar verilmiş en iyi gitar arşivilerinden biri ile karşı karşıyasınız!!

bu vereceğim arşivde binlerce, onbinlerce şarkının akorları tab ları bulunmaktadır..
Ayrıca gitarla ilgili çeşitli programlar ki bunlardan en iyisi hackhell.com için küçük düzenlemeler yaptığım AkorAmbarı programıdır...

akorları kendim topladıklarımda vardır internetten toplu bulduklarımda yani aradığınız her şarkının akoru ve tabb ı burada:D:D:

arşivden görüntüleri size vermek istiyorum...

link:
http://rapidshare.com/files/267758246/kahincocuk._hackhell.rar

rar pass: kahin@hackhell

teşekkür hakettiysem lütfen edin!

İlgi gördükçe Güncellenecekti arkadaşlar...

tolg@@

New member
emeğine sağlık güzel çalışma ve güzel bir paylaşım....bence yeni başlayanlar bunu indirsin sizler için çok faydalı olacaktır....

TheMetaor

тм ρRoduction
TeşekkürLer Cok güzel bi paylasım emek vermişin sağol varol kardes

WaTcHFuL

EVERYWHERE
Eline sağlık

İsteyenlere online ders sunulur :)

toprakada

New member
iyi bir arşive benziyor paylaşım için teşekkürler ancak şifre soruyor
bu konudada yardımcı olursan çok seviniriz

DÜZCELİ MEHMET

Kendini Arayan Adam
İndirmeden önce bir sorum olacak. İçlerinde çocuk şarkılarının akorları da bulunur mu? Eğer yoksa, bu tür eserlerin gitar akorlarını bulabileceğim bir bölüm var mı forumda, bilen var mı? Örneğin; Yurdumda şarkısı (tohumlar fidana, fidanlar ağaca, ağaçlar ormana dönmeli yurdumda) Evet, ben çocuk şarkılarının akorlarını arıyorum, ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

»»кαнιη¢σ¢υк««

...кє๓คlเรt &#
İndirmeden önce bir sorum olacak. İçlerinde çocuk şarkılarının akorları da bulunur mu? Eğer yoksa, bu tür eserlerin gitar akorlarını bulabileceğim bir bölüm var mı forumda, bilen var mı? Örneğin; Yurdumda şarkısı (tohumlar fidana, fidanlar ağaca, ağaçlar ormana dönmeli yurdumda) Evet, ben çocuk şarkılarının akorlarını arıyorum, ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
walla hiç bilmiyorum:( ama 3000 den fazla şarkı var mutlaka vardır...

boyutu çok fazla değil indirin isterseniz....ben şu an evde olmadığımdan açıp bakamıyorum içine...

Mod£ XL

New member
kardeşim çok teşekkür ederim...benim dinlemediğim parçalar var içinde...keşfederim....birde senden isteğim olcak tabi sana kalmış istersen yapmazsın ama... Sadece Rock - Metal - Heavy Metal tarzların bulunduğu bir arşiv yapar mısın ???