Evermotion Archexteriors,Archinteriors,Arcmodels Full

ravelyn

New member
Dostum upload ederken dosya isimlerini değiştirirsen rapid silmez.

ravelny-1 yazsan.
Forumlar üzerinden kontrol edilmediğine eminmisin. Verdiğim isimler zaten kısaltma, normal olarak anlayamazlar, ancak google'a yazdığında bu forumdada çıkıyor. Ben oradan anlıyolardır diye tahmin ediyordum.

wanted43

New member
Forumlar üzerinden anlayamazlar. bu dosyaları tekrar rar yaparsan ve çok farklı isimler verirsen anlamaları imkansız. Tabi upload etmek zor birde sen yükledikçe silmeleride psikolojik bi baskı. o yüzden sana tekrar yükle diyemiyorum. Ben olsam senin kadar bile sabırlı olamazdım. Ama sadece archmodel 57 - 58 - 59 - 60, archinteriors 15 ve archexteriors 10 vray i tekrar yüklersen sevinirim. Emeğine sabrına teşekkürler.

ravelyn

New member
Forumlar üzerinden anlayamazlar. bu dosyaları tekrar rar yaparsan ve çok farklı isimler verirsen anlamaları imkansız. Tabi upload etmek zor birde sen yükledikçe silmeleride psikolojik bi baskı. o yüzden sana tekrar yükle diyemiyorum. Ben olsam senin kadar bile sabırlı olamazdım. Ama sadece archmodel 57 - 58 - 59 - 60, archinteriors 15 ve archexteriors 10 vray i tekrar yüklersen sevinirim. Emeğine sabrına teşekkürler.
Uzun zamandır rapid accountunda duran silinmemiş linkleri foruma eklediğim gün sildiler :)
Şimdi alakasız isimlerle bir şey deniyorum. Eğer buda giderse benden pes..

ANZ

New member
Saol Dostum Allah Razı Olsun Da Rapıd Her Dakka Bunu Patlatıp Duruoo Mümkün Olsa Rapıdı Patlatıcam.ama Yinedee Elinee Saglık

ANZ

New member
Gözünü Sevim Allah Rızası Için Yapabilirsen şunları Günceleee
Hakkaten Açılmıoo Ve Error Yazısı çıkıoo.
şimdiden Eline Saglık

wanted43

New member
Gözünü Sevim Allah Rızası Için Yapabilirsen şunları Günceleee
Hakkaten Açılmıoo Ve Error Yazısı çıkıoo.
şimdiden Eline Saglık
Valla yüklemez heralde ben olsam onun kadar bile uğraşmazdım. Yenile diyosun ama belki 5 kez yeniledi. Emeğine sağlık o kadar uğraştın yinede...

wersus28

New member
senin zennediyorum ip yada başka bir adresinden bilgisyarını tanıyor başka dosyalar yüklesen bir denesen diyorum ben atıyorum bi herhangi bi rar yükle dene bakalım.
ben 54 e kadar edindim saolasın onrasınıda gerek senden gerek başka yerlerden ediniriz ..

mepe3

New member
Bunun basarili olabilmesi icin burda ipucu vererek bunlara bir isim takmak gerekiyor sonrada o isim altinda topic acip orda paylasmak gerekiyor. Cunku isimde degistirseniz. Evermotion bu linklerin silinmesi icin bir ekip olusturmus muhtemelen. Siz isim degistirerek eklersenizde google a takildigindan link sikayet edeceklerdir.

Yani yapmaniz gereken sudur mesela

"turk milli takiminda oynayan siyahi oyuncularin ismi nedir.."
bu sorunun cevabinda acilan topic altinda bu seri paylasilacaktir diip..

o topic altinda isimleri farkli bicimde paylasmak ve mumkunse yoruma acmamaktir. Bu sekilde muhtemelen uzun sureli muvaffak olursunuz nette bu serileri 1 günden fazla paylaşabilen site çok az.. Bilginize.. Bunun disinda tabi bu linkler yine baska sitelerde evermotion basligi altinda kopyalayacagindan silinmesi muhtemel olur..

Ayrica link protection sitelerini de bu isin icine katarsaniz biraz daha zor silinebilir..

spondylus

New member
ravelyn, öncelikle arşivini paylaşmak için bu kadar büyük bir çaba sarfettiğin için çok teşekkür ederim.

Şöyle bir öneri getirmek istedim, bu arşivini torrent olarak paylaşıp linkide burada şekillendirdiğiniz özel kodlama ile yaysan(çünkü torrent sitelerinde de evermotion ürünleri bulunmuyor) sanırım rapidshare yada diğer web tabanlı dosya yükleme sitelerinden daha hızlı yol alınabilir.

dura123

New member
Çok Teşşekkürler indirmeye başladım inşallah silinmez.
Hotfile silme konusunda rapidshare kadar istekli davranmıyor. Orda kolay kolay silinmez diye düşünüyorum.

termi53

New member
arkadaşlar çok güzel paylaşım bir kısmını indirdim fakat max te bunlar nasıl yükleniyor archicaddeki gibi obje olarak mı yüklüyoruz max ı bilmiyorum fakat en kısa zamanda öğrenmek istiyorum temel düzeyde bilen arkadaşlar bu paylaşımın max de nasıl kullanıldığı konusunda bilgi verebilir mi?bu konuda yorum yapan arkadaşlar var ama cvp verilmemiş bilgi verirseniz çok ii olur teşekkürler

termi53

New member
arkadaşım bn ex05 indirdim partları açtığımda bazılarında cnr hatası verio ama dosyalar çalışıyor bi sıkıntı olur mu acaba bilgisi olan var mı??