eurovision'daki Finlandiyalı Lordi grubunu nası buldunuz:D??

dingiltere

New member
cradle_wb' Alıntı:
bu grubu daha öncede dinliyodum.blood red sandman adlı bir şarkıları var eğer bulursanız dinlemenizi isterim.klibide zaten korku filmi gibi.ama bu grubun eurovisiona katılmasını pek tasrif etmedim.açıkçası hayal kırıklığına uğradım.çünkü klasik pop ağırlıklı bir yarışmada glam rock karışımlı heavy metal grubunun katılması pek iç açıcı gözükmüyo.böyle olunca kendilerini piyasa grubu yapıp şöhret peşine düştükleri apaçık ortada.
neden ki? yani bence böle bi ilgiye ihtiyaçları yok.ama dediğinde haklısın ama orası şarkı yarışması yani Lorid'nin bi suçu yokki.oraya katılanların saçmalaığı.rock artık dünya müziği oluyo.ben biçok ülkenin rock müzikle katılmasını isterdim..

TAsmanian Devil

New member
GÖrdüğümüz üzere metal brotherhood kendini gösterdi..

Bir pop yarışmasında bir rock türünün kazanması Tüm dünyada popa destek verenlere atılmış bir tokattır bence..

Dünya ne dinliyor anlaşıldı..

Ayrıca kişisel görüşüm şarkı gsl..

dingiltere

New member
bence mükemmel bi tokattı.
bence de insanlar bunu göstermek istedi zaten.dünya rock dinliyo ...
bizim ülkemizde de artıyo bu sayı..
sevinçliyim , heyecanlıyım:D:D

oktay_efe

New member
dingiltere' Alıntı:
Geçen akşamki Eurovision yarı finallerinde ilginç bi grup vardı Finlandiya'lı Lordi grubu. bence oylarınız ona gitsin arkadaşlar.D 17. sırada yarışacaklar..
aynı kostümleri bende giysem bende 1. olurdum müzik sahne SIFIR adamlarda onlara oy verenleri alkışlıyorum :D :D :D

dingiltere

New member
oktay_efe' Alıntı:
aynı kostümleri bende giysem bende 1. olurdum müzik sahne SIFIR adamlarda onlara oy verenleri alkışlıyorum :D :D :D
tabi tabi öledir.o kostümleri giymek bişi ister burda yazamnıorum.ya bırakın allah aşkına azcık mantıklı konuşun o müziği sevmesenizde 1.liğe saygınız olsun bari pes.ayrıca sen o kıyafetleri giysen de seni oraya almazlar arkadaşım yorma kendini...:mad:

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
dingiltere her görüşe savunma hazırlamak zorunda deilsin bu 1

2- bence hak eden kazandı ve dünya ROCK dinlediğini bi kere daa ispatladı(en azından özentiler sayesinde ROCK müzik gösterilmiş oldu:))

3-daa önceden dinlediğim bi gruptu ama eurovision'a katılmaları benim için hayal kırıklığı oldu çünkü böyle bi grubun bu kadar rezil sanatçı içinde işi yok . . .(Türkiye'den bi tek Athena var benim gözümde gerisi yalan)

4- Yarışmanın adı EUROVİSİON popvision yada arabeskvision deil yani bu yarışanın bi müzik tarzı yok isterseniz gelecek yıl müslüm gürsesi gönderin görün bakın kimse bişey demicek. . .

5- Türk olarak böle dandik şarkılarla katıldığımız için utanıorum aslında belli klası olan insanlar oraya gitmio(Athena bence hata yapmıştı:()çünkü şunu kabul edelim nerede radyo sanatçısı var onlar gidior ve Türkiye'ye bi kere ödülü veriler bi daa gelmeyin dediler ama biz hala bunu anlamamakta ısrar edioruz. . .

Umarım Yanlış Anlaşılma Olmaz İi Forumlar

d0LpHiNs™

AzraiLin GözYa$LaRı
Ya ben şarkıyı sevdim fakat böle satanist tiplerden iğreniyorum...

SüVaRi

New member
arkadaşlar bu yeni bi akım deil ki lordi death metalle hard popu birleştiren ender gruplardan biri.başta finlandiya dahil bütün iskandinavya ülkelerinde çok meşhurlar.bence avrupaya açılmak için eurovisiona girdiler.tipler baya bi abartı ama death metalin özelliği bu bence.ztn adamlar eurovisiona uygun hafif bi şarkı yapmışlar

groseva

New member
kimse gücenmesin ama o ne igrenç bi şarkıydı yaww..kostüm konusundada yazılanları okudum ne varmış o kostümleri giymekte sanki çok zor bişeymiş gibi övgüyle bi kaç mesaj var...

bunların yaptığı hard rock sa ben bi daha rock müzik dinlemeyeceğim....

hele o org taki eleman piyanist şantör gibiydi :))

Ozzy666

New member
konuyu biraz geç yakaladım ama..mesele o değil zaten..olay lordi nin tüm dünyaya geçirdiği tokat..ve tabii topic den anlaşıldığı üzere burdan da bayağı bi kişiye geçirmiş...tokat ı..

ha ben sevmiyorum lordi nin piyasa olmasını ama geçirmesi diğerlerine göre çok hoş tabii :)

vasya

New member
kostümler harikaydı.şerkı hakkında aynısını söyleyemem ama.

dingiltere

New member
SıpA' Alıntı:
dingiltere her görüşe savunma hazırlamak zorunda deilsin bu 1

2- bence hak eden kazandı ve dünya ROCK dinlediğini bi kere daa ispatladı(en azından özentiler sayesinde ROCK müzik gösterilmiş oldu:))

3-daa önceden dinlediğim bi gruptu ama eurovision'a katılmaları benim için hayal kırıklığı oldu çünkü böyle bi grubun bu kadar rezil sanatçı içinde işi yok . . .(Türkiye'den bi tek Athena var benim gözümde gerisi yalan)

4- Yarışmanın adı EUROVİSİON popvision yada arabeskvision deil yani bu yarışanın bi müzik tarzı yok isterseniz gelecek yıl müslüm gürsesi gönderin görün bakın kimse bişey demicek. . .

5- Türk olarak böle dandik şarkılarla katıldığımız için utanıorum aslında belli klası olan insanlar oraya gitmio(Athena bence hata yapmıştı:()çünkü şunu kabul edelim nerede radyo sanatçısı var onlar gidior ve Türkiye'ye bi kere ödülü veriler bi daa gelmeyin dediler ama biz hala bunu anlamamakta ısrar edioruz. . .

Umarım Yanlış Anlaşılma Olmaz İi Forumlar
kendi ağzınla sölüosun yani sen Athena harika diosun ki bende çok severim. oraya katılmaları saçmalık diosun Lordi için. ama bence Athena'nın katılması da saçmalık deildi. tabi herkes düşünmekte özgür kim ne derse desin...

sound

New member
rock dinleyicisi olmama ragmen sevmedim grubu bi an kendimi FRP oynuyo zannettim neydi lan o oyle igrenc bir sarki igrenc grup berbat eurovizyon

vasya

New member
bence almorayla ya da pentagramla girelim seneye

Darzamat

New member
Sanırım ülkemizde oldugu gibi diger ulkelerde de belli bir kurum seçiyor bu yarışmaya katılacakları. Yanı bazıları Lordi kendi katılmış gibi bir yorum yapmış da... Bence popüler muzige güzel bir cevap oldu Lordi birinciligi.
Ne kadar güvenilir bilemem ama Turkiyenin verdigi oyların gosterildigi bir site buldum. Siteyi inceledigimde hemen herkese aynı ilgi ve alaka gosterilmiş.

http://www.oikotimes.com/site/index.php?id=5384

Finlandiyaya 7500 oy az ama yinede umut vaadediyor. :D

HTML