eurovision'daki Finlandiyalı Lordi grubunu nası buldunuz:D??

dingiltere

New member
Geçen akşamki Eurovision yarı finallerinde ilginç bi grup vardı Finlandiya'lı Lordi grubu. bence oylarınız ona gitsin arkadaşlar.D 17. sırada yarışacaklar..

firatay

>>>> ALESTA
Neden Arkadaşım Bence Hiç Güzel Değil Şarkıları

AressKruger

New member
AdamLar İlginçti Sadece :) Şarkı Kotuydu Yaw bu erovisyon Parçalarını Nerden Bulsak Bir İki Parça Cok Hosuma gitti sabahtan Beri Arıom Bulamadım

dingiltere

New member
ya işte farklılardı biraz ben bugüne kadar görmedim öle.adamlar hiç önemsememişler gayet iğrenç kostümlerle çıkmışlar.bence şarkıları da güzel.hard rock hallalujah.. ya ne bilim ben o tarz müzikten hoşlandıım için hoşuma gitti.

ChaMuR

Altın Üye
bizim sarkı noldu yaw...
izlemedim ben yarısmayı ...
gerci sarkı da sarkıcı da kötü ama...

Mephisto

R€B€L
wallaha adamlar ilginc die oy vermemiz sacma olur.
eğer öyleyse bizim şarkımızın ilginçliğiyle ve iğrencliğiyle 1. oluruz:D:D

cliper1907

forum elektro gitaristi
saçmaladın kardeş ya o adamlar sırf o yüzden özensiz gösterip çıkmışlar ukrayna gibi olacileceklerini zannediolar kesinlikle onlara vermemeliyiz

dingiltere

New member
ya haklısınız ama benim demek istediim başka yani adamlar zaten aşmışlar.düşünsenize bizİMkilerin böle bi grupla çıktıını harbiden dünya sallanır yani.sibel tüzün :S bakalım nolcak. valla ben bi defa aricam oyum Finlandiya'nın ztn daha önceden de dinlediim bi gruptu Lordi ayıp olmasın.. He bu arada arkadaş sormuş bizimki noldu die 23. sırada yarışıcaz...

dingiltere

New member
kendi ülkene oy veremiosunki arkadaşım:D bende diorumki işte gidip ona buna oy vereceğimize hem kazanması zor olan hede deişik ilgi çekici bi grup olan Lordi 'ye Finlandiya'ya verelim diorum.kötü bşi deil bu.

dingiltere

New member
:D tamam ya kızmayın bana:D ya ama şimdi insanlar gidip belçika,yunanistan gibi iyi ülkelere verirler oyları ben ona sinirleniom.bunlar ciddi rakiplre çünkü.ama bu akşam izleyin rica ediorum 17. sırada yarışçaklar bizde 23. sırada. umarım dereceye girerler ,,, gireriz...

dingiltere

New member
zevkler ve renkler tartşılmaz derler.ben beğendim başka beğenen arkadaşlarım da var.siz bilirsiniz...

rookie422

New member
puanlama ya 38 ulkede katılacakmış. yarı finalde elenelerde oy verecekmiş. bizim sarkınında o finlandiyalı gurubun sarkısından farkı yok ikiside kotu. birde ben oylamalara inanmıyorum tamamen politik bir olay var burda bence. sarkıya pek bakıldıgı yok.

dingiltere

New member
rookie422' Alıntı:
puanlama ya 38 ulkede katılacakmış. yarı finalde elenelerde oy verecekmiş. bizim sarkınında o finlandiyalı gurubun sarkısından farkı yok ikiside kotu. birde ben oylamalara inanmıyorum tamamen politik bir olay var burda bence. sarkıya pek bakıldıgı yok.

arkadaşım haklı.oylamalar bencede politik.ama bu ufak ülkelerde böle deil.yani malta,finlandiya gibi.biz hala yunanistandan oy gelince havalara uçuoruz:D yani kıbrıstan da aynı şekilde.şimdi ermenistan kalkıp bize oy vermez.nedeni belli.şarkıya baklıdıı yok tabi.

cradle_wb

New member
bu grubu daha öncede dinliyodum.blood red sandman adlı bir şarkıları var eğer bulursanız dinlemenizi isterim.klibide zaten korku filmi gibi.ama bu grubun eurovisiona katılmasını pek tasrif etmedim.açıkçası hayal kırıklığına uğradım.çünkü klasik pop ağırlıklı bir yarışmada glam rock karışımlı heavy metal grubunun katılması pek iç açıcı gözükmüyo.böyle olunca kendilerini piyasa grubu yapıp şöhret peşine düştükleri apaçık ortada.

HTML