Esmerin Tadı Sarışının Adını Tarihe Gömdü....

Øguz

Altın Üye
Esmerlik saçtan kaynaklanmıyor ki tendendir esmerlik veya sarısınlık :melek
İnternette bir Rus bayan ile chat yapıyordum resmini gönderdi. Esmerdi. esmer sarışın mevzusu açıldı. Dediki burada kızlar genellikle kışın saçlarını siyah yazında sarıya boyarlar. Normalde sarışınmış ama saçını boyayınca bilgiğin esmer den hiç farkı yoktu.

tuuanaaa

New member
hayatımda başima ne geldyse sarişin kızlardan geldi o yüzden antipatik baktım bu forma ama cidden doğru ya esmer olmak ayrıcalık

NeCcko

Altın Üye
Konuda takip ettiğim kadarı ile esmer bayanlar birleşip sarısınları linç etmişler yahu :D,

Artık teknoloji ve tıp ilerleyince bu tip şeylerin önemi kalmadı, sarısınlar esmere esmerler sarısına, kahverengi gözler lens ile anında maviye yeşile, estetikle mucizeler yani teknoloji geldi mertlik bozuldu :D

bonjovi17

New member
esmer, daha ötesi zenci. zenci aşığıyım başka söz yok. BEYONCE benim için yaratılmış gibi. sarışın mı? at gitsin. :D

1001Design

330i ///M3 Design
Dogal Sarisin
Yesil Gözler

:aşk

SickDreTh

Altın Üye
her zaman her yerde her türlü esmer..:hhcool
ustune bı şekil tanımıyorum

ultramurat

New member
esmerde kapkara bişi oluyo kardeşim, acuk renk lazım renk:p sarı kırmızı yeşil meşil farketmez gerçi ama neyse:)

gursoy3387

New member
esmer bastır muhtesemdır ama!!! hıc bır rus moldov ukraıne estonyalı sarısının elıne su dokemezz!!!!!!!
onların altın gıbı sacı okyanuus gıbı gozlerı bembeyaz tenlerı!! 10 esmere bedeldır!! hos sozlum mexicali esmer ama!!! gercekler bunlar!!

oLdness_07

The Darkness
MeLtem sen £smersin ya ordan mı bi çağrışım yaptıda açtın Konuyu :)

$aka bir yana bende sarışınLar bir kenara dursun daha çok beyaz tenLi Kumral saçLı kızLardan hoşLanırım.2 kıza sevdim 2 side aynıydı beyaz tenLi kumraL SaçLı =)​

baknet

New member
bencede esmer sarışınlar aptal olurmuş. bana kalırsa sarışınla dalga geçersin esmerle evlenirsin

HTML