Ermeni gruptan iğrenç klip! SYSTEM

princeofdarkness

New member
güven erkın serefsızı şimdi daha cok kapak yapsın daha cok ovsun bu grubu .... belkı klıbı bıle yayınlar programında...

Zeytin

Zeytin&Limon
klibin bir şarkısını severdim chop suey yoksa alakam olmazdı evet katılıyorum yaptıkları resmen iğrenç ve belki şarkısını sevsem bile artık asla dinlemem benim için S.O.A.D artık 0 boşluk yani.. şerefsizler!

sound

New member
princeofdarkness' Alıntı:
güven erkın serefsızı şimdi daha cok kapak yapsın daha cok ovsun bu grubu .... belkı klıbı bıle yayınlar programında...

abi adam turkiye de o kadar cok seveni var diye mecburen adamlari yayinlamak zorundaydi bunu yapman bence iyi deil ayriica o pankart olayi hep var ama biri tutup da resim video vb. hic birseyi hic bir yerde bulamadim buna da tav oluyom

biri yayinlarsa cok iyi olur

neyse bu da benim bearshare den cektigim dedigim klip bir de bunu izleyin

http://rapidshare.de/files/23224217/System.of.a.down.-.Holy.Mountains.VIDEOCLIP._Hynotyze.Album_Xvid.-By.Muse_HIM-..avi

By.Muse_HIM=bu kisma takilacak olan olabilir diye dusunuyorum o yuzden acikliyorum bearshare den boyle geldi

princeofdarkness

New member
soad kategorısı olmayan sacma sapan gtarlı oyun havası tadında bı gruptur.. ne punk-ne rock-ne de metal kategorsındedır... alternatıf sacma sapan bır seydır...

sound

New member
princeofdarkness' Alıntı:
soad kategorısı olmayan sacma sapan gtarlı oyun havası tadında bı gruptur.. ne punk-ne rock-ne de metal kategorsındedır... alternatıf sacma sapan bır seydır...
eskiden hardcore du su an ne yaptiklari belli degil:eek:ut:

RPM

New member
war ya böle ş... ler yüzünden türkiye dışarıda prestij kaybına ugruyor

sound

New member
kendi sitelerinde ben boyle kliple ilgili hic bir sey bulamadim ve ben bu klibin soad tarafindan yapildigina inanmiyorum cunku sitelerinde hic bir aciklama yok kliple ilgili

firatay

>>>> ALESTA
Şerefsiz Bunlar.

ykdc

New member
BunLarada Şerefsiz BiLe Demeye DeqmezLer Şerefsizden Daha Kötü Bir KeLime Varsa Onu KuLLanaLım Ama Yoq.YaKında ErmeniLer İçin ÖzeL oLarak Cıkartıcaz VaLLa.AdiLer...

mantoman

New member
bu heriflerin ne b*k oldukları biliniyodu saten bide dinliyomuydunuz bu kerkenez tipleri zıkkıma benzemeyen insan dışı mahluklarııı sallayınn gitsin ya havlasınlar dursunlarrrr bizde bu salakları ulkemıze sokmayalımm olsun bitsinn gelmezler satende yada cagıralımmmm bunlarııı tr ye sizi cok seviyoz diyee sahneye cıktıklarında linc edelimmm nası fikir ama :D:D:D

sound

New member
arcix_32' Alıntı:
Milliyetin internet sitesinde gördüm zaten o fotoda klipten çekilmiş

http://www.milliyet.com.tr/2006/06/16/son/sonyas08.asp
soad in kendi sitesinde boyle bir kliple ilgili bir sey yok inanmayan bakar sitelerine tamam hadi boyle bir olay oldu diyelim niye haberlere cikmadi ne bileyim ya da niye bizim hukumetimiz bununla ilgili diplomatik girisimlere baslamadi :eek:
bakin benim buraya upload ettigim klibi izlerseniz aslinda ne demek istedigimi anlarsiniz

E

elmomaclroy

Guest
ama işte bizim bazı andavallarda hala siyah siyah giyinip o grubu dinlio a.q. larım yaa nası sinirim bozuldu şimdi yaa

edizkralll

New member
abiler bu klip soada ait deildir,sadece bu şarkı soad ın ve türk karsıtı bi grup oldugunu zaten bilioruz ama bu kliple soadın hiçbir alakası yoktur,klibi yapan kimse şerefsizmiş,olsun biz nein dooru oldugunu bilioz bu da bize yeter

sound

New member
Hah Sonunda Beni Anlayan Cikti Ya Klip Soad A Ait Deil Hic Mi Kafaniz Basmiyo Sizin Ya Oyle Bisey Olsa Turkiye Ayaga Kalkar Be

HTML