Ermeni gruptan iğrenç klip! SYSTEM

arcix_32

New member
:mad:

Dünyaca ünlü Ermeni Heavy Metal grubu System Of A Down, ‘Holy Mountains' isimli kliplerinde Türkiye'ye ve Mustafa Kemal Atatürk'e hakaretler yağdırdı. Kurulduğu günden bu yana müzikleri kadar çok Türk karşıtlığıyla ön plana çıkan grup, son klibiyle izleyenleri şok etti. Klipte baştan sona Türkler'e hakaret edilirken Atatürk'ün fotoğrafının altına" Ermeni Soykırımı'nın sorumlularından" diye yazıldı. Bir başka karede de Atatürk'ün resmi ekrandayken solistin "Katil" ve "Yalancı" sözlerini söylediği görüldü. Klipte Enver Paşa, Talat Paşa, Sultan Abdülhamid, Cemal Paşa'ya da "katil" denildi.
Türkiye'de büyük bir hayran kitlesi bulunan grubun bu ilk vukuatı değil. Konserlerinde Türkiye'ye sürekli küfreden System of a Down, bir konserinin biletlerine "Köpekler ve Türkler giremez" diye yazmış ve büyük tepki çekmişti.

bLaCk__DeViL

New member
şerefsiz bunlar ya amaçları şu ab olayında sözde ermeni soykırımını gündeme taşımaktır onların önderleri kimmiş bizim önderimiz M.KEMAL ATATÜRK herkes ATA'MIN ne kadar iibir devlet adamı ve iyi bir insan olduğunu bilior onlar dikkat çekmek istesede hiç bişi yapamazlar NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gєηco

Altın Üye
Ermeni soykırımı die bir gün öleceqler
kendi yalanlarına artıq kendileride inandı
sonları kötü diyorum..

cLinique

New member
nasıl dokunmaz abi yaa adamların milyonlarca hayranı war.onlarda bizi öle bilip ona göre davranıcak...en iyisi bu gruba suikast düzenleyelim :S

semphatic

Alayına Es -Es
bu herifler bir türk'ün tırnağı dahi olamazlar şeref...... ! bu arada arkadaşım CLINIQUE arkadaşım flood yapma istersen !

_-_FeTisH_-_

FoRuM FeTisHi
HArbiden bende dinlerdim yoq abi bi daha...

şrfszler yaaa :mad:
bunların soyunu sopunu ters yatıırp dzden ......
atatrke nsl hakaret edersnz ya
bide ermeni soykırımından bhsediolar
gçnlerde bi türkle bi ermeni(şrfsz:mad: ) italyan twsinde tartışma prgramına çıktı bizimki tarihi konuları açınca nedense susuverdi :mad:

sound

New member
arcix_32' Alıntı:
:mad:

Dünyaca ünlü Ermeni Heavy Metal grubu System Of A Down, ‘Holy Mountains' isimli kliplerinde Türkiye'ye ve Mustafa Kemal Atatürk'e hakaretler yağdırdı. Kurulduğu günden bu yana müzikleri kadar çok Türk karşıtlığıyla ön plana çıkan grup, son klibiyle izleyenleri şok etti. Klipte baştan sona Türkler'e hakaret edilirken Atatürk'ün fotoğrafının altına" Ermeni Soykırımı'nın sorumlularından" diye yazıldı. Bir başka karede de Atatürk'ün resmi ekrandayken solistin "Katil" ve "Yalancı" sözlerini söylediği görüldü. Klipte Enver Paşa, Talat Paşa, Sultan Abdülhamid, Cemal Paşa'ya da "katil" denildi.
Türkiye'de büyük bir hayran kitlesi bulunan grubun bu ilk vukuatı değil. Konserlerinde Türkiye'ye sürekli küfreden System of a Down, bir konserinin biletlerine "Köpekler ve Türkler giremez" diye yazmış ve büyük tepki çekmişti.
bir kere bu grup heavy metal degil hardcore onu bastan duzeltelim benim anlamadigim ise su ben indirdim klibi bearshare den ve actigimda boyle sizin bahsettiginiz Atatürk gibi fotolarinin yerine Amerikalilari gordum ve hic de Turkleri kotuleyen bir GORUNTU goremedim simdi indirdigimi upload edip size de gostereyim

yamakası

New member
GERÇEKTEN DE kendi yalanlarına kendileri bile inandılar artık....şerefsizler..dünya da gördükleri tek gün osmanlı zamanında ki günler olur inşallah..

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
ulan sitede bu grubu bu kadar savundum ama artık savunacağım bişeyde kalmadı şimdiye kadarki yaptıkları şerefsizlikleri hep arka plana ittim ama bu itilemez dünyanın en ii grubu olsanız bile artık YOKSUNUZ! mtv klibi yayınladı ben demiştim mtv'yi beklicem die yayınladı bu klibi ve soad benim için bitti artık yok hard-diskimde bile barınamazlar artık. . .

bLaCk__DeViL

New member
sound' Alıntı:
bir kere bu grup heavy metal degil hardcore onu bastan duzeltelim benim anlamadigim ise su ben indirdim klibi bearshare den ve actigimda boyle sizin bahsettiginiz Atatürk gibi fotolarinin yerine Amerikalilari gordum ve hic de Turkleri kotuleyen bir GORUNTU goremedim simdi indirdigimi upload edip size de gostereyim

kardeş sn bunların ne mal olduklarını bilmiosun galiba bende dinliodumm!!!
artık dinlemem !! sana bi örnek veriyim gerçek bi olay bunlar konserlerinde pankart olarak şey yazıolar Türkler ve köpekler gireemez die artı bide bunların konser bitmiş birisi gitmiş ben sizin hayranınızım imza attırmak için kulise gidio adamın türk olduğunu anlıolar ve adamın suratına tükürüolar artı da kovuolar bunlar yeterlimi arkadaşım lütfen bu şerefsizleri savunmayalım LÜTFEN!!!!

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
bLaCk__DeViL' Alıntı:
kardeş sn bunların ne mal olduklarını bilmiosun galiba bende dinliodumm!!!
artık dinlemem !! sana bi örnek veriyim gerçek bi olay bunlar konserlerinde pankart olarak şey yazıolar Türkler ve köpekler gireemez die artı bide bunların konser bitmiş birisi gitmiş ben sizin hayranınızım imza attırmak için kulise gidio adamın türk olduğunu anlıolar ve adamın suratına tükürüolar artı da kovuolar bunlar yeterlimi arkadaşım lütfen bu şerefsizleri savunmayalım LÜTFEN!!!!

pankart doğru ama konserde imza meselesi tamamen yalan bu reklam yapmaya çalışna bir türkün işiydi sonradan yalan olduğu anlaşıldı zaten sound dostum klip mtv dede yayınlandı ve klip bence çok kötü ben soadı sildim. . .

arcix_32

New member
Bazı arkadaşlarım var biz sadece adamların müziğeyle ilgileniyoruz diyo ama bence buda yanlış bişe yanlışı geçtim olamaz böle bişe başka dinlicek gurup mu yok

HTML