Erken kalmak için kurduğunuz saat / telefon çaldığında ne yaparsınız?

Erken kalmak için kurduğunuz saat / telefon çaldığında ne yaparsınız?

• Kullanılan toplam oy
    99

yasam_62_

New member
genelde 7 de kalkıyorum alarmı 20 dk önceye ayarlıyorum 2 defa erteleme hakkım oluyor sonrada uyanıyorum :D

unuturum76

New member
ertele yapar yapar telefonu beş dakikada bir yenilerim zaten kalkma saatinden bi yarım saat evvele telefonumu kurarım.

WillTurner

New member
telefonun alarmı çalarken sağ tuşa basıorm 5 dakika sonra alarm tekrar çalıo :D onu 2-3 kez yaparım sabahları :D

hobbaa

New member
uyanırım sonra saate bakarım 5 dakika sonra kalkmak amacıyla bi daha yatarım ama o amaç hiç bir zaman gerçekleşmez en az yarım saat sonra kalkarım genelde önemli olmayan bi işse böyle olur eğer çok önemliyse zaten anneme ya da babama söylerim beni kaldırsınlar diye:D

sonsuzluğa

Moderatör
Moderatör
sabahları telefon çaldığında içimde karşı duvara fırlatmak gibi acayip bir istek uyanıyor :saskin ama yapamıyorum çünkü telefonun suçu yok :durdurun

hep 10 dakika sonraya erteliyorum en az 2 kez. bunu bildiğim için hep kalkma saatimden 10-20 dakika erken ayarlıyorum.

ali06can

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
okul zamanı hep 6:30 a kurardım saati saat sabah calardı sonra uyanırdım 6:45 e ayarlar geri uyurdum :D bu hiç şaşmazdı hatta bi ara 7:30 8 e kadar böyle yaptığımı bilirim

EsMeR_BoY

İsTanBuL
normalde 7 de kalkmam gerıkırse 5 ayarlar calar kapatır 7 ayarlarım ve tekrar yat:D bir Nevi beyın kandırması gibi Bir sey

HTML