Erkeklerin kızlarda aradığı özelliklerneler ki?

realman75

New member
Arkdaşlar herkez kendi fikrini belirtsin.. bakalım en çok hangi özellik revaçta herkez bi tane yazarsa diğerlerine de bişeyler yazma olanağı düşer ona göre bu arada ben iki tane yazcam konuyu ben açtımm:D

Otoriter Olsun
Bİde zeki olsunn (kızmak yok bayanlar):D

Uni_Ts

New member
Samimi olsun,yalan söylemesin,muhabbet birisi olsun bi de güzel olsun..Zeki olmasın zeki olunca kadın kontrol edilmez..

DUR YOLCU!

New member
bi söz vardır bilmem bilirmisiniz kör olsun ,topal olsun ,sağar olsun ,dilsiz olsun.

kör olsun : harama bakmasın
topal olsun : harama gitmesin
sağar olsun : dedikoduya kulak vermesin
dilsiz olsun kötü söz söylemesin

Anarchy

New member
bebek yuzlu olsun , boyu benim kadar olsun , bide sarisin olsun :) daha ne diyim =)

R_a_B_i_A

New member
XShoOt' Alıntı:
Zengin ßir ßaßa$ı oLSun yeter.İsterSe KÖr $a$ı TopaL vs VS oL$un fark£tm£z ; )

Obaaaa :s :s :s Ciddi misin yaw?? :D :D

DUR YOLCU!' Alıntı:
bi söz vardır bilmem bilirmisiniz kör olsun ,topal olsun ,sağar olsun ,dilsiz olsun.

kör olsun : harama bakmasın
topal olsun : harama gitmesin
sağar olsun : dedikoduya kulak vermesin
dilsiz olsun kötü söz söylemesin

Gerçekten güzel ve doğru bir söz.. Bu söze göre baktığımızda keşke bütün insanlar kör, topal, sağar ve dilsiz olsa...

мєяωєм

New member
erkekeler doyumsuzdur çoğu öyle yüzde oranı verirsek %99,9 böyle nasılmı diyeceksiniz; açıklayayım hemen

güzel ararlar
akıllı ararlar
cazibeli ararlar
seksi ararlar
az ve öz konuşan ararlar
istedikleri zaman isteklerine karşılk vereceklerini ararlar

bunları bir arada bulmak imsakansız bencee

ben güzel istemem diyen yalan söyler
ben güzel olsun akıllı olmasada olur diyen kızı kullanır
seksi olsun diyenlerin başı beladan kurtulmaz
az ve öz konuşan kız siz gördünüzmü ben görmedim şahsen
her isteğe cevap veren kızın beyninden zaten şüphe ederim

omergex

New member
ya guzel olsun iyi niyetl, olsun akıllı olsun yani iyice aptal olmasın beni rezil etmesin bide seviyo olsun yeter be abi

barpeacebar

New member
içi güzel olsun dien yalan söyler.Sallama bunlar.Erkek milletinin hepsi güzel ve çekici olsun başka bişey istemez.yok zeki olsun yok içi dışı bir olsun patlatma bunlar.belki 25-27 sinden düşüncesi değişebilir.ama 18-25 arası bütün erkeklerin aradığı güzellik.gerisi hikaye

εگмεя

Fuzuli Üye
aradıqlarınız hepsi bende fazlasıyla mevcut :D

εگмεя

Fuzuli Üye
akıLLı oLun çizmeyim hemen laf hazır hepinizde saten :mad:

realman75

New member
LaZiSH' Alıntı:
bu mu yani bu kdr şey mi istosun
netten search yapsan bu özelliklte milyarlarca kız bulursun kardeş:)
bu özellikler yetmez,biraz daha ayrımcı ol-ben öleyim-:p
Dostum senin ayrımın ne güzellik mi şimdi şöyle bi sokağa çık şöle eli ayağı düzgün bir mekana bak bakalım bunlardan yüzde 80 ni güzellik bakımından fena değildir ama bir kadında zeka pek bulunan bişey değil bak bir iki kişi zeki olmasın demiş Bu arad zeki ve güzel kadını idare etmek bir sanattır sizi gidi sanat düşmanları :Sopa bide dostum şimdi google arayacam önerin için sağol böle yaratıcı fikirlerde olmasa :D (alınmak yok haa):mad:

HTML