Erkeklere küpe yakışır mı?

Erkeklere küpe yakışır mı?

• Küpesine göre değişir

Kullanılan: 51 20.0%
  • Görürsem döverim

Kullanılan: 57 22.4%
  • Yakışır

Kullanılan: 52 20.4%
  • Biz böyle mi gördük

Kullanılan: 68 26.7%
  • Caiz değildir

Kullanılan: 27 10.6%

• Kullanılan toplam oy
    255

MoYo

New member
Bence küpeyi isteyen taksin.
Sen ona yakismiyor dersin bir baskasi yakisiyor der.
Zevkler farklidir.

burhanses

New member
ben kendıme yakıştırıyorum yakıştıranlarda solsunlar awatardada war herkezin zevkınede saygımız war benım zevkımde bu kımseyi tınlamz!!!!

freechild5

New member
Artık herşey yakışır erkeklere.Kız erkek ayrımı bitti bitecek.Etek giyebiliyorlar,küpe takabiliyorlar,uzun saç bırakabiliyorlar.:DKızlardan ne fark kaldı:DNeyse herkesin düsüncesine saygı duymak lazim ama ben yakiştirmiyorum kesinliklede kullanmam!

oLdness_07

The Darkness
ßenim özneL fikrim hiç ßir erkek küpe takmamalıdır...ErkekLiğin bütünLüğünü bozuyor bence...onu daha zarif estetik gösteriyor olabilir ama erkekLer estetiği değil gücü temsiL eder...ßende ßöLe bir kuram war...küpe tak miLLi piyangonun numaralarını söLücez deseLer inanın Yine takmam ama takana da oLe ßoLe demek haddimize değiL :goz:
ßenim kuzenbim takmıştı bi araba dayak yedi benden :)

TR_dejavu

New member
ßenim özneL fikrim hiç ßir erkek küpe takmamalıdır...ErkekLiğin bütünLüğünü bozuyor bence...onu daha zarif estetik gösteriyor olabilir ama erkekLer estetiği değil gücü temsiL eder...ßende ßöLe bir kuram war...küpe tak miLLi piyangonun numaralarını söLücez deseLer inanın Yine takmam ama takana da oLe ßoLe demek haddimize değiL :goz:
ßenim kuzenbim takmıştı bi araba dayak yedi benden :)
ii yapmışsın dövmekle helal olsun ben olsam ben de döverdim

dinc1907

New member
ne fikirde taktığına göre ama ben derim biz böle görmedik :)

HTML