Erkekler Ne İster?

Acemi Şef

Moderator

Yapılan bir araştırmaya göre her beş erkekten birinin sevgililerinin makyajı azaltmasını istediği ve on erkekten birininse hiç makyaj yapmayan kadınlardan hoşlandığı ortaya çıktı. Araştırmacılar ayrıca erkeklerin takma kirpikler, parlak rujlar, Amy Winehouse tarzı göz kalemi numaraları, koyu renk dudak kalemleri ve kalemle çizilmiş kaşlardan hoşlanmadığını saptadı. Jordan ve Christina Aguilera gibi ünlülerin en sevdiği moda olan koyu fondotenler en çok nefret edilen şey olarak gösterilirken bunun hemen ardından fazla allık geldi. Araştırma böyle ama neticede bunu söyleyenler yine erkekler ve dürüstlük her zaman başvurdukları bir yol değil.

alıntı :smile:

Ekli dosyalar

SEYDİALİ

seyri alem
ben bunu yıllardır diyorum :) araştırmaya gerek yokki gelip sorsalar anlatırım zaten doğal olan en güzelidir : )

seloboy

New member
önceden kız arakadşıma hep söylerdim sürme şu ruju derdim. kafayı yedirtirdi bana. sonraları gıcık olmaya başladım ona bıraktım onu önemsemiyorum daha.

makyaj olmasın ya en güzeli doğal hali, gözlerine kalem çeksin çok hafif bir parfüm, saçlarını ayarlasın tamamdır çok iyi işte daha ne olsun azını burnunu yersin artık :D öbür türlü yok fondoten yok ruj lekesi saçmalık bunlar..

mr.aLi

Moderator
ben de fazLasından rahatsız oLuyorum
bazı hanımLar makyaj yapmadan markete biLe gidemiyorLar

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
avrupada böyle olabilir ama türklerde bunlar yemez. türk erkeği meme ister ..t ister. yani kadın ister aga. çünkü adamlar aç. haa onu bulduktan sonra şımarıp makyajdı carttı curttu gibi kişisel kaprisleri olabilir.

konuyu destekleyen yorumlara bakmayın siz aynı kişilere badana boya yapmış karıyı verin hepsi ekmeksiz götürür.

acımasız bi yorum oldu ama durum tam olarak böyledir.