Erkekler Kıraathanesi

Mayhoş

mayhoş
Arkadaslar bu bölüm tamamen erkeklere özeldir ..Saygı ve sevgi çercevesi içinde erkeklerin gönlünce eğlenceği yazışacağı mekan olsun.

Buranın kuralları

1: Damsız Girilir.
2: Giris tamamen ücretsizdir.
3: Sigara icmek ve nargile serbesttir.
4: Her türlü taslı ve kagıtlı oyunları oynayabilirsiniz.
5: Ganyan Spor toto loto iddaa v.b oyunların takibi icin tv seyredilebilir.
6: Bu kurallara uymayanlar girmesin Lütfen.

HayırLı oLsun.

Ata Kızı

Angel Of Revenge
Artık işi gücü bırakır burdan çıkmazlar heheheh Tembelliğe birebir Kıraathaneler :)

Hayırlı Olsun Millet :)

ARCHANGEL

ANGEL OF JUSTICE
Kızlar takılıyor diyorsun da birisi SAYIN PRENSES BİRİSİDE SAYIN MODARETOR istedikleri gibi takılırlar (=

Ata Kızı

Angel Of Revenge
Adminimiz erkekler ve kendını erkek gibi hissedenler Erkek bölümüne girebilir dedi yanlış hatırlamıyorsam.Eh burasıda erkek bölümüne ait :biggrin:

enveryksl

New member
arkadaşlar biri bana yardım etsin

arkadaşlar ben galiba aşığım:001_rolleyes: ama aşık olduğum kızın beni sevip sevmediğini bilmiyorum :crying: eğer aşık değilse ne yapmalıyım hatta aşık olup olmadığını nasıl öğrenmeliyim ltfen bana yardım edin :blushing::blushing::confused:

kent55

Super Moderator
yeri burası değil ama sana tavsiyem kendin konuşman kıza sen açıl .. açılamıyorsan arkadaşı ile irtibata geç telefonunu alıp mesaj falan da çekebilirsin ama yüz yüze konuşman senin için bir + olacaktır ..kabul etmezsede dünyanın sonu değil daha neler neler yaşayacaksın ... bunu untma ...

W

WoLF

Guest
hocam sen iyi aşık olmuşsun,koca forumda açıcak yer olarak burayı gördüğüne göre?

cesaretini topla direk söle ona.

ben de öle yaptım.aşık olduğum kızın önüne çıktım birden,herşeyi anlattım =)

Ata Kızı

Angel Of Revenge
Arkadaşlar haklı bence de git direk kendin söyle....Her zaman arkadaşı vs aracılıgıyla bir kıza açılan erkekten daha çok göze girer kendisi cesaretini toplayıp söyleyebilen erkek.....

WaTcHFuL

EVERYWHERE
Konuyu she açtığına göre kıraathane işletmecisi o sanırım :)

O zaman biz burada sipariş verebiliyormuyuz she? :)

Mayhoş

mayhoş
Abicim ben konu açtım.Sohbet sizin.Kızlar giremez sanırım.öyLe oLmalı malum herkesin özeLi var canım.Son postum kafanıza göre takılın :)

OceanGray

>EbruzeN
kıraathane degilde kahvehane desek daha yerinde olur sanırım :) Ata kızı kıraathane zaman kaybı demişte gerçi eskisi gibi kıraathanelerde makale okunmuyor :)

WaTcHFuL

EVERYWHERE
Abicim ben konu açtım.Sohbet sizin.Kızlar giremez sanırım.öyLe oLmalı malum herkesin özeLi var canım.Son postum kafanıza göre takılın :)

Yok be. Senden gizlimiz saklımız var canım :)

Sanıyorum servis yapmaktan korkuyorsun. Hadi hadi çayları getir sonrada masaları bi temizle lütfen :durdurun

NeCcko

Altın Üye
Bilmiyorum konu ile ne kadar alakalı ama reelde ki kıraathanelerin en sevdiğim yanı samimi olmalarıdır. Bütün erkekler orada oldukları gibidir. Çünkü ortamda hiç kız olmadığından kimse kasmaz herkes gerçek haliyle takılır =)

Burada kızlara bir laf söylemek gibi bir amacım yok ortamda kız olduğu zaman kasılanlara sözüm =)