Erkek adama küpe yakışırmı!!!

erkek adama küpe yakışırmı!!!

• Evet, Yakışır

Kullanılan: 58 19.8%
  • Hayır, Yakışmaz

Kullanılan: 143 48.8%
  • Neden olmasın

Kullanılan: 60 20.5%
  • Ben zaten takıyorum

Kullanılan: 32 10.9%

• Kullanılan toplam oy
    293

mehmet_deli

New member
ya abi hiç erkek adama küpe yakışırmı yaw tabi takanlara lafımız yok ama bilmiyorum ben hiç istemem şahsıma küpe takılmasını sizce !!!

w133

тσ яєαℓιz&#
kardeşim nedir bu geri kafalılık ya birisinde millet küpe gördüğünde ''yumuşak biraz heralde'' ifadesini kullanıyo , bence yanlış bişey erkeklerde küpe takar , yakışan küpe var yakışmayan oda ayrı bi mevzuu tabi.
ben yazın tatil köylerinde takıyorum mesela...

mehmet_deli

New member
sana lafımız yok tabi ama her önüe gelen küpe tkarsa çok manyak bi manzara çıkıyo ortaya sence!!

acun_karo

Banned
arkadaşım sahsına takılmasını isteyip istememen bizi enretese etmez...
başkasına yakışıp yakışmadıgı da ne seni nede bizi enterese eder

isteyen istedigini yapar....

biraz medeni olsanız ölürmüsünüz yaa insanlara saygı gösterin ...herkes sizin ki gibi bir

yaşam tarzına yada hayat felsefesine sahip olmak zorunda degildir

tartışılacakl bi tarafı yok...kapatılmasını öneriyorum

w133

тσ яєαℓιz&#
Zevkler ve renkler tartışılmaz unutma...

mehmet_deli

New member
acun_karo kardeşim ben sizin sabrınızı ölçmek için bu konuyu açtım. sizden sadece oylarınızı bekliyorum. bende zaten takıcam küpe ama sizin görüşlerinizden ben güç alıyorum neden hemen karşıma çıktınız ben anlamadım bende tyakmak istiyorum ama sizinde görüşlerinizi istiyorum biraz tolere gösterseniz ölürmüsünüz yaw bi insanın hevesi bukadar çabukmu körertilir yaw

G_hot

New member
size avatarıma bakmanızı tavsiye ederim !!!!!
şimdi diceksiniz onun takma nedeni wardı
yavuz sultan selim kendini halkının kölesi olarak gördüğü için küpe taktı.. ama sonuçta o da bir erkekti..
illak köle yada başka bi şey olmaya ihtiyacımız yok
şahsen takmıorum takmama da çünkü yakışmıo bana ama yakışıosa neden küpe takmasın erkekler ?

acun_karo

Banned
mehmet_deli' Alıntı:
acun_karo kardeşim ben sizin sabrınızı ölçmek için bu konuyu açtım. sizden sadece oylarınızı bekliyorum. bende zaten takıcam küpe ama sizin görüşlerinizden ben güç alıyorum neden hemen karşıma çıktınız ben anlamadım bende tyakmak istiyorum ama sizinde görüşlerinizi istiyorum biraz tolere gösterseniz ölürmüsünüz yaw bi insanın hevesi bukadar çabukmu körertilir yaw
arkadasım biz labaratuar faresi degiliz.....bişey yapmak istiyorsan gider yaparsınız

tamamen kendini ilgilendiren bir konuda başkalarının fikrini alacak kadar acizmiisin

sen arkadaşım..zevklerin ölçüsünde kendininnalması gereken bir karar bu.

Maksat hevesini kırmak degil..birazcık mantıklı davranmanı saglamak

react

Admin
Süper Moderatör
arkadaşa gereksiz yere yüklenmeyin, bence de erkeğe yakışmaz, bu görüştür kimseyi bağlamaz tabikide ama erkek adam küpe takmasın diyorum ben.

w133

тσ яєαℓιz&#
react0r' Alıntı:
arkadaşa gereksiz yere yüklenmeyin, bence de erkeğe yakışmaz, bu görüştür kimseyi bağlamaz tabikide ama erkek adam küpe takmasın diyorum ben.
görüşlere saygılı olmak gerek :)
herkesib zevki farklıdır ve zevkler tartışılmaz :)

uyKuCuPianisT

Alkolik +
ben pek yakıştırmam erkeklere

ama eğer sen kendine yakıştığını düşünüyorsan tak gitsin...

gerisi yalan dostum...

mehmet_deli

New member
görüşleriniz için teşekkü ederim arkadaşlar. ama şunu belirteyim ben ne kimseyi denek yerine tuttum ki öle bi hakkım yok ve yapamam nede kimsein sevkine karıştım. kendimce bi anket açtım kimin zevki nasıl kim ne diyo diye. çok masumca bi şekilde açtım anketi eğer başkalarını üzdüysem ve kırdıysam özür dilerim kimseyi ne kırmak isterim nede üzmek hepimiz buı forumda arkadaşız ve kardeşiz. sizin görüşlerinize saygım var . girişte nekadarki kötü görünen bi yazı yazmışsam bunu lütfen yazıdaki gibi algılamatyın ben tamamen başka bi düşünceyle yazdım anketi yetiştirmek için yazdım. bunu bildiğim sditelerde de yayınladım. herkesin görüşlerini öğreniyorum. kendi zevkimi tabiki kendim belirlerim ama burda büyük bi kesime hitab ettiği için tabiri caizse toplumuzun nasıl hareket ettiğini öğrenmek istedim. yanlış alaşıldım galiba ama yinede konuyu kapatmak istiyorsanız siz bilirsiniz. terar görüşleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar.

saygılarımla...

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
erkek adam da küpe takar.aslında erkek adamın başkalarının ne düşünüdüğünü takmaması lazım:eek:

DureX

New member
aYnen jacKaL kardesıme katılıoRum..
sun an bende Kupe kuLLanıorum..5 yıLdan berı kuLagım deLıq..hıj tepkı almadım..Cok yakısıtıgıda soylenıor.

aRtık su DargoRuslu zıhnıyetten kurtuLun......

mehmet_deli

New member
bizimde ailelerimiz eskiden böylemi doyodu arkadaşlar. bizim yetiştiğimiz çevre bize böylemi davranıyordu. sizin yetiştiğiniz ortamda yaptığınız normal şeylere anormal gözüyle baksalar siz ne yapardınız. bize byüklerimiz böyle öğretti iş böyle olunca beynimizin bir kenarında hayır mı evet mi sorusu kalıyo. bende bu soruyu evet yapmak sizden görüş istiyorum. ve sizde sağolun görüşlerinizi bizimle paylaşıyorsunuz.Ben şuanda köyde oturuyorum buraya 5 yıl önce taşındım istanbuldan. ve işuanda oturduğum yerde ne yapsanız yadırganıyo vahil insanların ytanında olsuğunuz için bazı şeleri kendinize kısıtlamaktamn çok o görüşünüzü onlara öğretmeye onları ileri görüşlü bir insan haline getirmeye çalışıyortsunuz. ben bunla uğraşıytorum ve haliyle bende artık yavaş yavaş köreriyorum. yakında Hendeğe taşınacağız işte ozaman kimseye bişe ispatlamama gerek kalmayacak ve istediğimi yapabileceğim çünü hendek te herkes benim gibi çağdaş ve ileri görüşlü bu yüzden belki biraz rahatlayacağım ama aklımdas yinede soru kalıcak bende bu soruyu açığa vurmak için sizden yarıdm istiyorum . bi bakıma teselli gibi birşey yani tabi siz nasıl isterseniz öle davranırsınız o ayrı ama herkesi arkadaş ve kardeş olarak gördüğüm için sizinle derdimi paylaşmak istemiştim. gerisi size kalmış...

KaraYel

New member
Ben takmıyorum ama yakışana yakışıyo valla .Mesela sizinde çok iyi bildiğiniz birine çok yakışıyo o kim diye sorarsanız bende Yavuz Sultan Selim derim .

dumani

New member
ben 7/24 takıyorum bi zararını görmedim,
ayrıca yakıştığını düşünüyorum, küpe takmayan erkeklerin hepsine erkek diyebilir misiniz?

aRıZaLı

New member
bence yakışmaz çünkü biz antepliler eger böle bir şey yaparsalar o kişiyi kınarlar ama diger şehir insanları bu konuya ne der bilmem

HTML