en iyi ve en güçlü şifre kırıcı istiyorum!!!

army_men5

New member
ee beleşçiliğe girmior belki adamlar sınırsız kullanıodur :) adam da yararlansın tabi :) şaka şaka kimseden yararlanmayın yaw ayıp yazık :)

wireles şifre kırıcı var.linux kropix işletim sisteminde kırılır.ben kırmadım arkadaşım krımış...

bak arkadaş senın dosyalarını almanın kolay yoolu var radmin 3.0 yükle kendı bilgisayarına bağlan dosya alışverişi şeklınde bağlan dosyalarını alabilrisin

GuBaR-iGaM

New member
çok acil yardım istiyorum. ben de kendi klasölerimi şifreledim. hiç bi program vs kullanmadım. D nin içindeki dosyalarımı şifreledim. C me format atıldı. formatlanmadan önce user ı D ye kopyalanmadığı için şimdi dosyalarıma ulaşamıyorum. kryptelı kurdum, işe yaramadı. nolur acil yardım edin!!!

dento

New member
arkadaşım bende kullanıyorum şifrelediğin klasörün içinde bulunan klasörü tekrar şifrele ve aç şifre gider yani farzedelim şifreli klasör belgelerimde belgelerimi şifrele sonra tekrar aç şifrelediğin klasördeki şifrenin kalktığını göreceksin

taslak15

New member
bana atabilirmisin bu programı iş inada bindi komşunun wireless ini patlatmam lazım.yardımın için şimdiden teşekkürler

hedonamore

New member
Selam arkadaşlar. Bir kaç sene önce şifrelereyerek sakladığım bir kaç word belgemi açamıyorum.
Benim için çok önemli beleler. İyi bir şifre kırıcı programla bana yardımcı olana çok müteşekkir olurum.

jackal3409

New member
Handycafe programının araç çubuğunun sağ alt tarafında bi kısayolu var ona tıklayınca şifre istiyor handycafeyi kaldırmam için bu şifre gerekli onu kırmak için bildiğiniz bir program var mı??

Imageshack - kllf.png

ylizky

New member
xiopan die bi program var ama sadece güvenlik türü web olanları kırdım wpa psk olanları 8 saat beklememe ragmen kırmadı