en iyi ve en güçlü şifre kırıcı istiyorum!!!

#karizma#

New member
arkadaşlar bende dirlock adında bi program var.bu programı kullanarak klasörümü şifreledim.program windows'ta arıza görmüş olmalı ki doğru şireyi yazmama rağmen ''unknown error''hatası veriyo ve klasörümü açmıyo.bu klasörümün içinde ki dosyalara ulaşabileceğim güçlü bir şifre kırıcı program istiyorum.verecek olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

colıns

New member
mrb bende wireless şifre kırıcı istiorum ama öle bir programın olduğundan bile emin deilim...

DarkCod3r

Key&RC4 Coder
war war da shell kullanmayı biliorsan werim sana öle kolay bişede değil kırmak da ve de etik de değil kendine yakıştırabiliyorsan başkalarından yararlanmak sana p.m şeklinde gönderim

fastman61

New member
war war da shell kullanmayı biliorsan werim sana öle kolay bişede değil kırmak da ve de etik de değil kendine yakıştırabiliyorsan başkalarından yararlanmak sana p.m şeklinde gönderim
kötü birşey aklında bulunsun ama alabilirsin arka tarafta :D :biggrin diyorsun galiba.

wireless için backtrack linux işletim sistemini kullanan bir yol var internette biraz araştırabilirsin. bu site de vardır aramadım.

<<<DeFThELoG>>>

New member
sizi sizi bedava cilar milletin netine gireceksiniz haaaaa
Ne milleti yaa..Yanda postane var oranın neti açık 24 saat ben kırıp giriyodun ama suan net var bende...
Ama son süret internet ordakii..
Geçen bakiim dedim 16 mbit vdsl bağlamışlar...
Arada kullanmak lazım...
Bu arada kırmak isteyenlere FBI Wireless Hacking öneririm kırmadığı WEP WPA yok..