En iyi Türk Kaleci Kim?

En iyi Türk Kaleci Sizce Kim?

• Kullanılan toplam oy
    229

sarı_laci

New member
volkana kaleci diyenlere yuh ben galatasaraylıyım türkiyenin en iyi kalecisi rüştüdür bu kesindir birkere top kurtarmakla kaleci olunmuyor iki penaltı kurtardı diye volkanı goklere cıkarmayın yedigi gollere bakın avrupada rezil oldu o golleri kimse yemez eurosportda bile komik goller videosuna birinci sıradan girdi yan toplarda volkandan eser yok cıkıpta kaçtane top aldıgını gördünüz volkanın herşey ortada başka kaleci diyenlerin futbol bilgisine şaşarım küçük cocuga sorsanız rüştü der
çüş demiyeceğim ayıp olur.. her kaleci hatalı gol yiyebilir ama mühim olan yıkılmayıp ayakta kalmaktır..volkan iki hatalı gol yedikten sonra maçın kahramanı olmuşsa ve turu elleriyle getirmişse kaleciliğine laf eden herhalde art niyetlidir..chelsea maçının kahramanı yine volkan'dır..rüştü ise ne yazık ki volkan ve serdar'ın ardından fenerbahçe'de üçüncü kaleci durumuna düştüğü için beşiktaş'a gitmiştir...

aaBa

New member
eskiden şenol güneşti ondan sonra adam gibi yetişmedi kimse. bi de rüştünün 2002 deki perfonmansı war

Rakstedi

New member
galatasayarın uefa super kupa almasının nedeni tafferel olmakla bırlıkte, fenerbahçenın şimdiki başarısının mımarlarından en başta gelen ismi volkandır. her kalecı hatalı gol yer. ama tc nin en başarılı kalecisi oyunu volkandan yana kullandım. fanatik bi gs'li olarak. yiğidi öldür, hakkını yeme kardeşim.

para dox

New member
özden düşüşe geçmese özden diyecektim. geleceğin en süper kalecisi ufuk ceylan da listede yok ne yapalım bir fenerbahçeli olarak serkan kırıntılıyı seçtim.

en iyi kaleci değişebilir ama en kötü kaleci şu anda tolga zengin bence.

HTML