En iyi Stand-up Gösterisi ?

En iyi Stand-up Gösterisi ?

• Kullanılan toplam oy
    124

oberkays

New member
çok güzel hareketlerin yılbaşı özel bölümüne gittim çok güzeldi .. tavsiye ederim yılbaşı gecesi izleyin hiç yoktansa şöyle bi göz atın!! Bu bölümde beyaz vardı hepsi grubu geldi ve anadolu ateşi!!

kahrakar

New member
arkadaşlar neden listede anında görüntü show yok onu anlayamadım ben. Şimdiye kadar gördüğüm en güzel doğaçlama şovu onlar yapıyorlar....

My_Curse

New member
Bence de Anında GörünTü Show ...
Bu da doğaçLama bi gösTeri .. Bazen çok komik şeyLer çıkabiLiyor orTaya .. ( Her zaman komik ama ara sıra kendini aşıyoo :D ) Tavsiye ederim .. Çok güseL bi program .. :goz:

PESİMİSTYLE

New member
yıLmaz erdoğan'ı değil de orada ki öğrencilerin performansı güzel fakat her skeçte cinselliğe çok dalıyorlar o yüzden ßiraz soğutuyorlar

oLdness_07

The Darkness
%90'ı doğaçLama oLarak Ve genel izLeyici Kitlesine Hitap etmesi Ve beL aLtı sohbetLere en asgari girmesi açısından Komedi dükkanı'dır
Ayrıca En nefret ettiğim ata demirer...
Adam 2 yıLdır bir oyun ezberLemiş MimikLer bile değişmiyor
Bi izmirdeki bide istanbuldaki stand up showunu izLedim sanki kasetten 2. defa izLemiş gibiydim çok bernat ve basit espiriLer
Bi ezber war bide doğaçLama
Büyük risktir doğaçLama ve bunu göze aLan sade koedi dükkanı toLga çevikte Eğitim hemde başarı bakımından ilk 10'a giecek komedyenLerimizden !

HTML