En iyi Rock Muzik(Solist)?

En iyi Rock Muzik(Solist)?

• Şebnem FERAH

Kullanılan: 72 53.3%
  • Özlem TEKİN

Kullanılan: 6 4.4%
  • Haluk LEVENT

Kullanılan: 9 6.7%
  • Aylin ASLIM

Kullanılan: 0 0.0%
  • Kıraç

Kullanılan: 17 12.6%
  • Demir DEMİRKAN

Kullanılan: 11 8.1%
  • Feridun DÜZAĞAÇ

Kullanılan: 2 1.5%
  • Ali ALTAY

Kullanılan: 0 0.0%
  • Teoman

Kullanılan: 12 8.9%
  • Yaşar KURT

Kullanılan: 6 4.4%

• Kullanılan toplam oy
    135

єяєη

є-∂єsїgηє&#1103
Tabiki Şebnem FERAH :D

bochi

New member
Bence Demir Demirkan ama daha güzel bir liste olabilirdi.Bu ankette sadece piyasa müzik yapan kısım alınmış.

мυℓσ

тяαкуα α&#8
SıpA' Alıntı:
yaşar kurt tek geçerim onun arkasından demir gelir ondan sorada kimse gelmez şu listeden:)

edit : bide bişeyi merak ettim şimdi kıraç rock müzikmi yapıoo bizim zamanımızdan bu yana rock mı değişti???
Katılıyorum

MiKeRiNoS

New member
tartışmasız şebo. onun gıbısı var mı yaa.. falla ilk albumunden bu yana harıka. hatta ben gecen albumunden sonra bu kadın bundan daha ii bi album yapamaz artık dıyordum ama can kırıkları daha guzel olmus. yane her album çıtayı yükseltıyo.. varmı baska böle birii..:)

De_Barkot

New member
Bencede Şebnem Ama O kadında İçkiyi Fazla KAçırdığında Her erkekle yatabilen bi tip Ama önemli olan ses tabii sex deil :D

lahomenia

New member
bu ankete sebo koyulduunda onun secileceğini bilmiomusun :) erkeklerdende demir yada pentagra murat derim ben :)

by_ajan

New member
arkadaşlar Cem KARACA, Erkin KORAY, Cahit BERKAY bu listede neden yer almıyor.
Feridun DÜZAĞAÇ hariç geri kalan hepsini çekiver kuyruğundan hiçbir işe yaramazlar...

no way out

New member
ses olarak diosanız şebnem ferah we demir demirkan..ama rockçı olarak diosanız bunlardan hiçbirine rockçı demem ben biraz demir demirkan oallbir..ama teomana haluk levente we dierleini dinleyip rock müzik dinliorum diyen rock müzie hakaret eder

HTML