En iyi 18 Şifre Kırıcı

pscobat

New member
Hepimizin arayıpta bulamadığı Password Recover programlarının en iyi 18 tanesi bir arada. 2007 versiyon güncellemeli ve tam sürüm

Advanced Office Password Recovery v3.12vvv
Advanced RAR Password Recovery v1.53
Distributed Password Recovery 1.674
Easy Password Recovery v2.01
FTP Password Recovery Master v1.02
KRyLack Password Recovery v2.11.03
LostPassware Kit v8.0.2514
MS Access Password Recovery v1.01
MS Outlook Password Recovery
MSN and Google Talk Password Recovery v1.5
Office Password Recovery
Password Recovery XP v4.03
PDF Password Remover v2.5.05312006
Visual Zip Password Recovery Processor v6.2
WORD Password Recovery v2.40
Lost Password Passware Kit v8

Dosya Boyutu:31,1 MB

http://rapidshare.com/files/46997623/18_Beste_Paswoord_Recovers_2007_AIO.rar

DarkCod3r

Key&RC4 Coder
ben hala ne olduğunu anlamıyorum benm konumu adam tekrardan açmış bu ne biçim iş dostum konunun linkini sil!!!

K€N@N

Fearles Hack
Bunlarla Neyın Sıfresını Kırcaz Nasıl Kırcaz Acıysunuz Konuyu Ama Nasıl Oldugnu Anlatmıyosunuz Bızde Mal Mal Bakıp Cıkıyoz Heheheh

KARACAAHME

New member
WaLLa AdamLAr HakLı... Konuyu Açtıktan Sonra Bitane De Deneyerek AnLatsanız Ya... Bizde BişeyLer AnLayaLım

yelkenli

New member
Bunlarla Neyın Sıfresını Kırcaz Nasıl Kırcaz Acıysunuz Konuyu Ama Nasıl Oldugnu Anlatmıyosunuz Bızde Mal Mal Bakıp Cıkıyoz Heheheh
diyelim ki, sıkıştırılmış (zipli veya rarlı) bir dosya indirdiniz ama dosya şifreli çıktı. şifreyi de yazmamışlar.
işte o zaman yapılacak bir şey var: buradaki programlardan birini bilgisayarınıza kuruyorsunuz ve şifreli dosyanın şifresini kırmasını istiyorsunuz.
her programın çalışma yöntemi farklıdır. benim en çok sevdiğim rar password cracker programıdır.
veee ya sizin şifreli dosyanızın şifresini söylüyor veya yeni bir password üretip 'aç' diyor.
bu kadar...

archon2

New member
saol da biraz daha da uğraş bunların ne işe yaradıklarını yaz ki paylaşım yerini bulsun o_O

accumbens

New member
umarım sonraki topicler daha açıklayıcı olur..acemiler de faydalanabilir:)yine de emek için çok teşekkürler...