en iğrenci hangisi sizce??

aysuhan21

New member
kime sorsan o tarz tv provgamlarından iğrendiğini söyler,zaten aklı başında bi insan böyle bi zulmu kendine niye çektirsin ki...
sonuç olarak tepki vermekmek için çok geç kalınmış bi toplum ayıbı olarak gördüğüm bi mevzu... galiba çok doluyum:)

Tragedy

Photo Manipulator
Çok Gereksiz Bi O kadarda komikler ülkemizin hicbir soruu yok işte napıcamızı şaşırdık bole zaman gecirioz.. :)

lazzuri53

"LazigoL"
εگмεя' Alıntı:
ben seda sayana izleyici olaraq gitmiştim..ve inanın tv karşısındaki izleyicileri davranışlarıyla reklam aralaradınki davranışları görmenizi isterim..

Sanki bi anda değişilor.reklamla yayın arasında.. reklama ara veriyorlar hemen hepsi sanatçı falan kalmıo hepsi odalarına kaçıyorlar.. ne icin belki bir imza,belki bir öpmek için..

o yüzden hepside birbirinden kötü hepsinide kaldırsınlar..ama bizim milletimiz acayip nekadar kötü davransalarda ..... neyse sölemiorum o kelimeyi bıkmıolar yinede
snn ne işin var öle yerlerde yaa:)

ya gçn arkla konusurken ATV açık kalmış
puahahaha koptuk yav
o adam Ahu Tuğba için neler yapıo öle yaaa
ya bırak o buruşmuş Ahu'yu ben Hilary Duff için yapmam o şebeklikleri beea
yazıq ya bu millete

Cyfts

..::Hackhell Başhekimi::..
hepside türk televizyonundaki kalitesizliği simgeleyn saçma sapan programlar ..
bööö...

gamshe_Lee

New member
hepsi iğrenç ya ama millet izlio walla izleyen oluncada adamlar koyuyo böle saçmalıkları onlarında işi bu hele şhu aydında ahu tuba çıkıo ya ALLAHIM sinir oluorum yaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!

E

elmomaclroy

Guest
onların hepsi turkiyeyi somuren iğrenç insanlardır

Unhappy_Tramp

Ǻήήé Béή мǺήЧǺЌ ǿĻđųм
RTÜK ün ben :D Neyse boş programlar :D gerçi hiç birine uzun süredir bakamadım ama :D ÖSS yüzünden... yarın allahın izniyle olayıda bitiriorum :D neyse Bunlar uyduruk program kısaca :D

imaj32

New member
Ama nedendir bilinmez ev kadınların çogu bu programları izliyorlar.Bu işe rtük el koymalı.Hala neyi beklerler bilmiyorum.

HTML