en iğrenci hangisi sizce??

no-cry

New member
sizce en iğrenç we en gereksiz sabah programı hangisi???:eek:

1.)aydınla sabah şekerleri

2.)sabah sabah seda sayan

3.)lerzan mutluyla kadının fendi

SİZİ BİLMEM AMA BENİM İÇİN HEPSİ FELAKET:eek:ut: :eek:ut: :eek:ut:

berkelson

New member
aslında o kadr gereksizlerki ... ya ben şirinleri özledim gece gece ... eski çizgifilmler neydi öyle ya hele pokemonalr digimonlar ... dragon ball... herkesin hastası olduğu oıwer rangers ... BİZ BUNLARI İSTİYORUZ SAYIN MEDYA !:D

nuri69

New member
ıyyyy hangisini sıralayayım hepsi birbirinden iğrenç vıcık vıcık yağ damlayan, aynı konuların paralı askerlerce ciddi ciddi tartışıldığı sanki kendi prg. iyiymiş gibi öbür prg. ve sunucusuna sataşmalar, araya işte 1-2 figüran mahiyetinde şarkıcılar daha ne özelliklerini sayayım.

εگмεя

Fuzuli Üye
ben seda sayana izleyici olaraq gitmiştim..ve inanın tv karşısındaki izleyicileri davranışlarıyla reklam aralaradınki davranışları görmenizi isterim..

Sanki bi anda değişilor.reklamla yayın arasında.. reklama ara veriyorlar hemen hepsi sanatçı falan kalmıo hepsi odalarına kaçıyorlar.. ne icin belki bir imza,belki bir öpmek için..

o yüzden hepside birbirinden kötü hepsinide kaldırsınlar..ama bizim milletimiz acayip nekadar kötü davransalarda ..... neyse sölemiorum o kelimeyi bıkmıolar yinede

єяєη

є-∂єsїgηє&#1103
1.)aydınla sabah şekerleri

2.)sabah sabah seda sayan

3.)lerzan mutluyla kadının fendi

:D

Cree

Murat
Aptal Aptal Programlar Yapıp Sunuyorlar en Sonunda Bizide Aptal Yapacaklar ..!
Saydığın Programların Hepsinden İğreniyorum Diye Bilirim ..! Hepside Gereksiz Ve İğrenç ..!

samdem

New member
viva_la_revolucion' Alıntı:
ahu tuba nın oluduğu program harika ya hiçbi stand up o salakların yerini tutamaz
evet ya çok haklısın kıro ötesi onlar..aydının türkçeyi katledişine dayanamıyorum özellikle yapıceğıne edicek efendım gibi tabirleri beni deli ediyooo...off ya şu memlekette hiç mi güzel bi program olmazzzz....:mad: :Sopa

[me|2wi$]

H & M
hepsi de iğrenç, tiksinç, kusunç..bopğüğoüoğooüoüoüoü nasıl midesi kaldırıyo insanların ya..nefret ediyorum..hele o ahular yoqmu bi kere gördüm bi daha o kanala zap bile yapamıyorum..ıığğğğyğyğyğyğyğy

serselcuk

New member
Sıralamada birşey farketmiyorsa 1-2-3 & 3-2-1 :)

osiris_cemo

New member
Saalak millet salak programları izler o yüzden yapacak birşey yok çünki aziz nesin haklı :D %60 civarı ve giderek artan bir salaklar ordusuna dönüşüyoruz....

HTML